Konu: Sanirim bu son modum:) Scirocco 1.4 TSI ITG Maxogen Air Induction Kit kisaca CAI  (Okunma sayısı 10067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CND

• Forum Yöneticisi
  • Harbour
« Yanıtla #15 : 12 Mayıs 2011, 13:26:01 »
DHL antrepo ile havalani gumruk arasina git gel evrek yazdir vs vs 100TL filan gibi bir para daha gitti...

Yeni yasadan ötürü mü ödediniz bu 100 lirayı?Yoksa başka bir sebebi var mı ?

Edit:imla

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Yer: istanbul
  • Kagan Boycay
    • infectedart @ deviantart
« Yanıtla #16 : 12 Mayıs 2011, 13:46:50 »
DHL antrepo ile havalani gumruk arasina git gel evrek yazdir vs vs 100TL filan gibi bir para daha gitti...

Yeni yasadan ötürü mü ödediniz bu 100 lirayı?Yoksa başka bir sebebi var mı ?

Edit:imla

yok yasadan degil,
normal posta gumrugune gelse isler kolay git 2 dakikada cikart malini (80 pound olarak yazilmisti faturalar, eger gercek fiyattan gelmis olsa zaten buyuk sorun olurdu) mevzu DHL uzernden gelmis olmasi, allahtan kendi islkemlerimi yapmama izin verdiler ups filan direk ordino parasi diye zaten 150tl filan fatura yaziyor sonrada uzerine vergi vs oduyorsunuz. dedigim gibi o gun ucustan gelmistim ve uniformaliydim, bunun avantaji olmadi dersem yalan lur, hem DHL hemde gumruk binasinda gercekten cok ilgilendiler yol gosterdiler yardimci oldular, buna ragmen 4 kusur saat surdu hersey, normal posta ile gelmiyorsa hic girmemek lazim benim kendi adima aldigim son karar budur :)
Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı BaRRiCaDe (Alican)

• Transport
  • Yer: Istanbul / Antalya
  • We the Bizne$$
« Yanıtla #17 : 12 Mayıs 2011, 15:10:00 »
hayırlı olsun öncelikle  :), sizin gibi bende İTG peşinde koşuyorum ama gördüğüm kadarıyla getirtmesi baya bir zor. Revo nun desteklediği filtre olması birde öncedende adını duymuş olduğumdan İTG den yana kullanıcam seçimimi, ama bunu nasıl elde edebilirim yada çok zor uğraşmama değmez bir olaymı olur ?

yardım ederseniz sevinirim  :)
Revo Stage II - Milltek Downpipe - ITG Maxogen Air Filter - Eibach Coilover - H&R Spacer - Forge Dumpvalve - Llumar Window Tints - Custom Exhaust

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Kagan Boycay
« Yanıtla #18 : 12 Mayıs 2011, 15:19:21 »
hayırlı olsun öncelikle  :), sizin gibi bende İTG peşinde koşuyorum ama gördüğüm kadarıyla getirtmesi baya bir zor. Revo nun desteklediği filtre olması birde öncedende adını duymuş olduğumdan İTG den yana kullanıcam seçimimi, ama bunu nasıl elde edebilirim yada çok zor uğraşmama değmez bir olaymı olur ?

yardım ederseniz sevinirim  :)

gelen biriyle getirmek bile zahmetli is cunki alet yekpare ve buyukcene birsey, hafifi ama hacim olarak sorunlu, birinden rica etmek yuz kizartici olabilir gunun sonunda :D posta yoluyla gondertememis olmam isleri bu kadar karmasik hale getirdi, postayla gelse tek harekette topkapida 15dk surede hallolucak is. ugrsmayi goze aliyorsaniz verin siparisinizi derim, ama benim gibi DHL degilde UPS, TNT FedEx gibi bir fima ile baglantili is yapan firmalar uzerinden gelirse paketiniz fiyat dahada artabilir.

ben ingiltereden almistim aldigim eleman postahaneye goturdugunde bu buyuk biz bunu almayiz demisler. Royal Mail yolu kapali bu yuzden.
Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #19 : 12 Mayıs 2011, 17:07:07 »
kagan hosgeldin :)

Royal Mail yolu kapali bu yuzden.

34DC9281

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 12 Mayıs 2011, 17:10:31 »
kagan benim siparişler ne oldu? :)

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Kagan Boycay
« Yanıtla #21 : 12 Mayıs 2011, 17:10:50 »
kagan hosgeldin :)

Royal Mail yolu kapali bu yuzden.

sagol Tevfik abi, ama daha uzunca bir sure herhalde surecek bu operasyon, bakalim 20 gun oldu nerdeyse, Istanbulu ozlemedm dersem yalan olur :)
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #22 : 12 Mayıs 2011, 17:12:11 »
shaktar donetsk :D hmmm
sagol Tevfik abi, ama daha uzunca bir sure herhalde surecek bu operasyon, bakalim 20 gun oldu nerdeyse, Istanbulu ozlemedm dersem yalan olur :)

Çevrimdışı KaanBora

• Transport
  • Yer: İstanbul-Ataköy
  • 34 DV 1608
« Yanıtla #23 : 12 Mayıs 2011, 17:31:59 »
Kaan abim hayırlı olsun haziran başında dönde yurda yorumlarını alalım güle güle kullan :) :alkis

insallah bakalim, bu is uzayacakmis gibime geliyor hayirlisi... sen nasil memnunmusun filtreden?
Memnunum abi valla çok hoş bir sesi ve performansındaki farkıda cabası gayet memnunum sayende :)
Revo-Itg cai-Kw coilover-Hr Spacer

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Kagan Boycay
« Yanıtla #24 : 12 Mayıs 2011, 21:42:26 »
kagan benim siparişler ne oldu? :)

daha birsey olmadi Ozanim, bulursam haberin olur zaten ;)
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı imolared

• In Production
  • **
  • fatih
« Yanıtla #25 : 30 Mayıs 2011, 21:58:55 »
Kağan selam,
taktın mı filtreyi? Benim merak ettiğim şey bu filtre açık hava filtresi sonuçta, seste değişiklik oldu mu?
Performans ve tüketim nasıl oldu?
Bu filtre sünger filtre mi?
Yağ yok mu üzerinde, malum yağ maf sensoru için zararlı
bi sitede bu filtre için temizleme gerekmiyor diyordu, bu ilginç geldi açıkçası
senin arabada yazılım var mı?
Son soru Türkiye'ye döndün mü? Cevap hayır ise diğer soruları geçebilirsin :)

fatih.

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Kagan Boycay
« Yanıtla #26 : 31 Mayıs 2011, 11:29:46 »
Selam fatih, cumartesi gece dondum istanbula, arabayi yikatmak (dun) ve servise birakmak (bugun) harici hicbirsey yapamadim henuz, benim filtre yagli tip, temizlik gerektirmeyen filtre olmasina imkan vermiyorum malum ne kadar kirliyse o kadar az hava gecirecek ve yakit tuketimi artarken performans dusecek, ilerde birgun toz yiyen bir bakteri uretirlerse belki o zaman olur temizleme gerektirmeyen filtre :)
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı imolared

• In Production
  • **
  • fatih
« Yanıtla #27 : 02 Haziran 2011, 19:25:52 »
Hoşgeldin o zaman :)
Müsait bi zaman görüşürüz..

Selam fatih, cumartesi gece dondum istanbula, arabayi yikatmak (dun) ve servise birakmak (bugun) harici hicbirsey yapamadim henuz, benim filtre yagli tip, temizlik gerektirmeyen filtre olmasina imkan vermiyorum malum ne kadar kirliyse o kadar az hava gecirecek ve yakit tuketimi artarken performans dusecek, ilerde birgun toz yiyen bir bakteri uretirlerse belki o zaman olur temizleme gerektirmeyen filtre :)

Çevrimdışı Umut fg 3295

• Harbour
  • İn boost we trust!
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2011, 22:31:15 »
Her gördüğümde yazıcam hep unutuyorum sciroccoda maf sensörü yok...
BMW Z4 35İ Sdrive

34BB8253

STRAİGHTS ARE FOR FAST CARS, TURNS ARE FOR FAST DRİVERS

Çevrimdışı scknkaya

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Uşak-Manisa-İzmir
  • DOWN & OUT
« Yanıtla #29 : 02 Haziran 2011, 22:45:35 »
Her gördüğümde yazıcam hep unutuyorum sciroccoda maf sensörü yok...
aga bu maf sensörü nedir ya
Evotech - ITG - Custom 63mm & Downpipe & Dual Exhaust System - NGK - Sprintbooster - Prosport boost - Tomason 19' Wheels - KW variant 2 Coilover - R Style Bumper - TG Diffuser - R Led - İnteror Led Package - Piano Black Details - 3M Tint
-Forge DV - Custom Intercooler - Varex - Turbo Timer Loading-