Konu: Konya'da Scirocco İçin Pasta Cila Ve Kaporta İçin Tavsiye İstiyorum  (Okunma sayısı 336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı waldoroyal

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: Konya
« : 20 Şubat 2017, 14:08:50 »
Merhaba arkadaşlar.

2009 model 1.4 sciroccom var. Şükür sorunsuz bir şekilde biniyorum. Sizden bir kaç konu hakkında bilgi istiyorum. Biraz zor durumdayım ve aciliyeti var diyebilirim.

Araçta küçük rütüşlar var. Bunlar İçin Konya da sağlam bi pasta cila, boya koruma, seramik kaplama vs bu tarzda işini iyi yapan parası çok önemli değil yeterki işinde iyi olsun hakkını alsın. Önerilerinizi bekliyorum.

Sağ arka tarafta manyağın ve özür dileyerek söylüyorum dengesizin biri avuç içi kadar zarar vermiş. İçe göçüklük ve çizik var. Küçük bir şey ama baktığımda üzülüyorum ve moralim bozuluyor. Yaptırmak istiyorum.  Yetkili servis aradım ( gitmedim) komple parça değişir dedi küçük bir şey için. Bunun içinde sizden Konya da sağlam kaporta yapan bir yer tavsiyesi istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2017, 19:00:30 »
Merhaba arkadaşlar.

2009 model 1.4 sciroccom var. Şükür sorunsuz bir şekilde biniyorum. Sizden bir kaç konu hakkında bilgi istiyorum. Biraz zor durumdayım ve aciliyeti var diyebilirim.

Araçta küçük rütüşlar var. Bunlar İçin Konya da sağlam bi pasta cila, boya koruma, seramik kaplama vs bu tarzda işini iyi yapan parası çok önemli değil yeterki işinde iyi olsun hakkını alsın. Önerilerinizi bekliyorum.

Sağ arka tarafta manyağın ve özür dileyerek söylüyorum dengesizin biri avuç içi kadar zarar vermiş. İçe göçüklük ve çizik var. Küçük bir şey ama baktığımda üzülüyorum ve moralim bozuluyor. Yaptırmak istiyorum.  Yetkili servis aradım ( gitmedim) komple parça değişir dedi küçük bir şey için. Bunun içinde sizden Konya da sağlam kaporta yapan bir yer tavsiyesi istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Ankara'ya geçme şansınız varsa çizik giderme boya koruma ve seramik kaplama işleri için Dby Detailing var. Oraya gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..