Konu: Bluetooth kit  (Okunma sayısı 5997 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #45 : 06 Ekim 2014, 21:36:16 »
Tam memur arabasi... Sadece benzin koyuyosun :) arabayi satarken bluetooth u, teybi, uzaktan kumandayi, yada keyless i anlatiyorlar alicilara.. Ne motor ne mekanik ne sanziman secimi hic bi sey yok :) 1 dizel 1 benzinli motor tel masa otomatik.. O kadar :) bugun auris e denk gelen golf te, 5 benİnli 3 diesel 125 hp den 300 hp ye kadar guc, otomatik cift kavramali sanziman secenegi, 10 adet jant, suspansiyon secenegi, gercek adaptif bixenon, 16-19 inc jant capi, 8 cesit deri alcantra kumas koltuk, arti dcc acc line asist side asist gibi toyotanin aklina hayaline gelmiycek donanim secenekleri ve asistan sistemler var... Eglence sistemlerini, tavan cami, dyaudio, vs ise saymiyorum dahi... Toyota cok pahali...
Bakima gidince 500 600 bayilirsin , toyota 200 lira birakip ayirlirsin turbo patlatir dsg sorun cikarir ne fiyat cikar allah bilir toyota da sorun cikarmaz  , memur cocuguyuz toyota iyidir  donanimlari fena degil oldugu kadar fazlasini istemek icin fazla para vermek gerekiyor  :)

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #46 : 06 Ekim 2014, 21:43:05 »

Bakima gidince 500 600 bayilirsin , toyota 200 lira birakip ayirlirsin turbo patlatir dsg sorun cikarir ne fiyat cikar allah bilir toyota da sorun cikarmaz  , memur cocuguyuz toyota iyidir  donanimlari fena degil oldugu kadar fazlasini istemek icin fazla para vermek gerekiyor  :)

Dedimya tam memur arabasi :) bence araci kapi onunde bekletip ayda yilda bir es dost akraba ziyaretinde kullanmak icin alanlara birebir uygun...

E tabi ne kadar az teknoloji yada limit araligi o kadar az sorun..

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #47 : 06 Ekim 2014, 21:44:20 »
Dedimya tam memur arabasi :) bence araci kapi onunde bekletip ayda yilda bir es dost akraba ziyaretinde kullanmak icin alanlara birebir uygun...

E tabi ne kadar az teknoloji yada limit araligi o kadar az sorun..
2005 model 87 binde :)

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #48 : 06 Ekim 2014, 21:45:13 »

2005 model 87 binde :)

Benim polo BM 2012 model 97 binde :)

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #49 : 06 Ekim 2014, 21:47:41 »
Benim polo BM 2012 model 97 binde :)
Bizimki evladimiz gibi km yapmasin diye oynatmiyorum :lol

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
  • Stockoviç
« Yanıtla #50 : 09 Ekim 2014, 12:42:18 »
Tam memur arabasi... Sadece benzin koyuyosun :) arabayi satarken bluetooth u, teybi, uzaktan kumandayi, yada keyless i anlatiyorlar alicilara.. Ne motor ne mekanik ne sanziman secimi hic bi sey yok :) 1 dizel 1 benzinli motor tel masa otomatik.. O kadar :) bugun auris e denk gelen golf te, 5 benİnli 3 diesel 125 hp den 300 hp ye kadar guc, otomatik cift kavramali sanziman secenegi, 10 adet jant, suspansiyon secenegi, gercek adaptif bixenon, 16-19 inc jant capi, 8 cesit deri alcantra kumas koltuk, arti dcc acc line asist side asist gibi toyotanin aklina hayaline gelmiycek donanim secenekleri ve asistan sistemler var... Eglence sistemlerini, tavan cami, dyaudio, vs ise saymiyorum dahi... Toyota cok pahali...

Abi eskiden Honda çok iyiydi :bonuskafa

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #51 : 09 Ekim 2014, 12:58:23 »

Abi eskiden Honda çok iyiydi :bonuskafa

Honda yine japonların en iyisidir... Sadece avrupaya uyum sağlamakta geç kaldı... Bixenon, dcc, acc, dual clutch, downsizing, vs ıskaladı hep bunları.. Yoksa kalitesi çok iyidir.. :)

Çevrimdışı hakan_ua

• Int.Transfer
  • Yer: izmir
    • solidworks izmir
« Yanıtla #52 : 09 Ekim 2014, 17:15:00 »
merhaba arkadaşlar.
tüm mesajları okudum ancak sormak istediğim bir şey var.

aracın direksiyonunda bulunan telefon özelliği ile telefonu açıp kapatmak, konuşmayı araç hoparlöründen duymak için yapmam gereken şey nedir?

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #53 : 23 Ekim 2014, 02:46:26 »
merhaba arkadaşlar.
tüm mesajları okudum ancak sormak istediğim bir şey var.

aracın direksiyonunda bulunan telefon özelliği ile telefonu açıp kapatmak, konuşmayı araç hoparlöründen duymak için yapmam gereken şey nedir?

bunuuuutuuuuth kit alacaksin. :)
Downloading content... Please wait!