Konu: Bluetooth kit  (Okunma sayısı 6218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı radiodecoder

• Harbour
  • Yer: DiyarıBekir
« Yanıtla #30 : 12 Ağustos 2014, 22:13:56 »
Yalandan kim ölmüş.  :geyik
2006 iNFiNiTi FX35 290Hp  -  Fiat Stilo 2004 1.6 100Hp -  VW Passat 2001  B5.5 / 1.9TDI 130Hp

Çevrimdışı therock

• Ordered (Yeni Üye)
« Yanıtla #31 : 04 Ekim 2014, 11:01:42 »
Bluetooth yardım lütfen:

Arkadaslar merhaba çiçeği burnunda bir scirocco sahibiyim ve forumda da yeniyim. 2012 model manual 122hp scirocco aracıma 5K035 Bluetooth kit taktirdim. Cok memnunum fakat soyle bir sorunum var:

Düşük hızlarda ses gayet netken, yuksek hızlarda telefonla konuşurken insanlar camların mı açık, seste bir uğultu var, sesin boğuk geliyor gibi yorumlar yapıyorlar.

Sizce bu normal mı veya giderilebilir mı? Özellikle Bluetooth kullanan arkadaşların tecrübe ve tavsiyelerini merak ediyorum.

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
  • Stockoviç
« Yanıtla #32 : 04 Ekim 2014, 20:10:03 »
CC ve Sciroccoda da durum aynı içeride çok gürültü varsa karşıya çok gürültü gidiyor. Öyle 140++ giderken de tavandan geçen rüzgardan filan ses gidiyor karşıya, mikrofon tavanda.

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #33 : 04 Ekim 2014, 20:32:27 »

CC ve Sciroccoda da durum aynı içeride çok gürültü varsa karşıya çok gürültü gidiyor. Öyle 140++ giderken de tavandan geçen rüzgardan filan ses gidiyor karşıya, mikrofon tavanda.

Bt kulaklık cok daha verimli..

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #34 : 04 Ekim 2014, 20:41:31 »
Bence de hem arabadakiler dıymuyor hem de karşıdaki duysundiye böğür böğür bağırmıyorsun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Stockoviç
« Yanıtla #35 : 05 Ekim 2014, 23:49:37 »
Bt kulaklık cok daha verimli..
abi ceza yeme riski var bi de eğilip alırken her an yola bişey fırlar ederse gözler yolda olmaz diye daha iyi bi düğme uzakta olması, bi süre kullandım içim şişti yapamadım :D
Bence de hem arabadakiler dıymuyor hem de karşıdaki duysundiye böğür böğür bağırmıyorsun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
açarken arabadayım diyosun "NAABER HUAMNA", "naber ali"ye dönüşüyor :D

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #36 : 06 Ekim 2014, 01:20:52 »
abi ceza yeme riski var bi de eğilip alırken her an yola bişey fırlar ederse gözler yolda olmaz diye daha iyi bi düğme uzakta olması, bi süre kullandım içim şişti yapamadım :Daçarken arabadayım diyosun "NAABER HUAMNA", "naber ali"ye dönüşüyor :D

Yakana takıyosun klipsinden, kulaklıgıda telefon gelince kulagına takıyosun.. Egilip almıyosun yani.. Çok güvenli. Hiç ses karışmıyor. Telefon şarjda yada navigasyon yerine kullanıyoda olsan örneğin telefon tutucuda da olsa, bt kablolu kulaklık ile konuşmak çok rahat oluyor

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #37 : 06 Ekim 2014, 09:59:29 »

abi ceza yeme riski var bi de eğilip alırken her an yola bişey fırlar ederse gözler yolda olmaz diye daha iyi bi düğme uzakta olması, bi süre kullandım içim şişti yapamadım :Daçarken arabadayım diyosun "NAABER HUAMNA", "naber ali"ye dönüşüyor :D

Baba dallama aldığımız telefonu diye girince lafa
BT kullanan baba başta söylemezse
Dallama satın almacı yanında oturmuş oluyor bir daha adamın yüzüne bakamıyorsun kanka :bonuskafa

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
« Yanıtla #38 : 06 Ekim 2014, 12:24:35 »
Fiyatlar bu şekilde 600 civarı buluyorsanız kaçırmayın (tabi tipine özellikle dikkat edin, sadece açıp kapatanı da var (en düşük), kendi GSM alıcısı olanı da var(ekstra IMEI kodu olduğu ve orta tipten tek farkı SMSlerin ekranda okunması ama bunun yanında telefona aktarılmayıp smslerin arabada hapis kalması var). En güzeli "plus" diye geçen orta tipi, A2DP isimli müzik streaming özelliği de var, sesli komutu da var, ön ekrana da müzik sisteminin ekranına da bilgisi geliyor vs...

sunu bin kere soyledin Ali. Gidip GSM antenlisini almısım ya ben  :kafaat

Çevrimdışı radiodecoder

• Harbour
  • Yer: DiyarıBekir
« Yanıtla #39 : 06 Ekim 2014, 15:00:12 »
benim 2012 toyota auris vardı, blutot mükemmeldi, hiçbir extraya kalmadan aracın teybinde orj vardı. Artısıda çalışması ses kalitesi harikaydı.  VW neden yapmaz böyle şeyi, bi sürü kıvır zıvır, inbeler...  :kafaat  :? :?
2006 iNFiNiTi FX35 290Hp  -  Fiat Stilo 2004 1.6 100Hp -  VW Passat 2001  B5.5 / 1.9TDI 130Hp

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #40 : 06 Ekim 2014, 21:15:45 »

benim 2012 toyota auris vardı, blutot mükemmeldi, hiçbir extraya kalmadan aracın teybinde orj vardı. Artısıda çalışması ses kalitesi harikaydı.  VW neden yapmaz böyle şeyi, bi sürü kıvır zıvır, inbeler...  :kafaat  :? :?

Toyota auris ;) tek tip eski dogu bloku sistemi.. Doseme 2 secenek, jant tek secenek, tavan cami yok, hicbirsey hicbir secenek... Her kullanicinin araci birbirinin tipa tip aynisi.. Tam japon mantigi.. Asgari maliyet, maximum verimlilik - asgari performans limit araligi, maximum sorunsuzluk - asgari  secenek, maximum satis kolayligi

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #41 : 06 Ekim 2014, 21:22:26 »
Toyota auris ;) tek tip eski dogu bloku sistemi.. Doseme 2 secenek, jant tek secenek, tavan cami yok, hicbirsey hicbir secenek... Her kullanicinin araci birbirinin tipa tip aynisi.. Tam japon mantigi.. Asgari maliyet, maximum verimlilik - asgari performans limit araligi, maximum sorunsuzluk - asgari  secenek, maximum satis kolayligi
Cam tavanli auris var fakat çok az :)

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #42 : 06 Ekim 2014, 21:22:58 »

Cam tavanli auris var fakat çok az :)

Ozel siparis hic bir modele alamiyor toyota

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #43 : 06 Ekim 2014, 21:25:31 »
Ozel siparis hic bir modele alamiyor toyota
Sunroof opsiyonu yok cogu modelde , Eski kasada sunroof vardi  ama çok az sayilari deri koltuklu falan hatta bir araç vardi , toyota sorunsuzluk  demek

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #44 : 06 Ekim 2014, 21:32:26 »

Sunroof opsiyonu yok cogu modelde , Eski kasada sunroof vardi  ama çok az sayilari deri koltuklu falan hatta bir araç vardi , toyota sorunsuzluk  demek

Tam memur arabasi... Sadece benzin koyuyosun :) arabayi satarken bluetooth u, teybi, uzaktan kumandayi, yada keyless i anlatiyorlar alicilara.. Ne motor ne mekanik ne sanziman secimi hic bi sey yok :) 1 dizel 1 benzinli motor tel masa otomatik.. O kadar :) bugun auris e denk gelen golf te, 5 benİnli 3 diesel 125 hp den 300 hp ye kadar guc, otomatik cift kavramali sanziman secenegi, 10 adet jant, suspansiyon secenegi, gercek adaptif bixenon, 16-19 inc jant capi, 8 cesit deri alcantra kumas koltuk, arti dcc acc line asist side asist gibi toyotanin aklina hayaline gelmiycek donanim secenekleri ve asistan sistemler var... Eglence sistemlerini, tavan cami, dyaudio, vs ise saymiyorum dahi... Toyota cok pahali...