Konu: Cam Filmi + Kaput Filmi LLumar bilgi (+öncam)  (Okunma sayısı 4340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
  • Yer: Isparta - Ankara
« : 20 Aralık 2013, 16:34:17 »
Merhaba arkadaşlar, Yarın LLumar cam filmi uygulaması yaptırıcam.

Öncam için llumarın özel bir cam filmi varmış sizce öncamada bu filmden çektirmelimiyim.

kaput cok fazla taş vs ye maruz kalıyor. LLumar kaput filmi yaptırmalımıyım ?

Şimdilik kesin olarak kapı camlarına film çekiricem ( arkacamlar karartılmış) sizin vericeğiniz bilgiler doğrultusunda ön cam ve kaput filmide uygulatabilirim.

Bilginize ihtiyacım var teşekkürler.
SOLD - VW Scirocco 2012  1.4 TSI  160ps Man.  -  Cam Tavan - Bi-Xenon - 18'Cilalı Interlagos - Ayna Paketi - White Edition

Çevrimdışı solkor

• Harbour
  • Yer: ISTANBUL
  • Yasin DEMİR
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2013, 16:39:04 »
Bence ön camı 0.5 koyulaştırmıyorsa film yaptırmak para israfı ama kaputu yaptırın bence. Fırsat bulursam bende ön kaputa yaptırıcam film.
Yasin

2012 Scirocco RSA motorsports /Audi S3 OEM Intercooler / Milltek Sport non resonated catback exhaust /Forge DV / K&N airf./ H&R V2 coilover / Tuning Garage diffuser

Çevrimdışı FatihKuzey

• Transport
  • Yer: İstanbul Bostancı
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2013, 18:05:49 »
Kaput mantikli ama on cam sikinti surdurmezler o arabayi
2005 Honda Accord 2.4 VTec
2011 BMW 320d
2000 Mercedes-Benz CLK 200 Komp. Avan.
2012 Volkswagen Scirocco TSI
1997 Ford Mustang GT 4.6

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2013, 18:26:19 »

Öncam için llumarın özel bir cam filmi varmış sizce öncamada bu filmden çektirmelimiyim.

Şimdilik kesin olarak kapı camlarına film çekiricem ( arkacamlar karartılmış) sizin vericeğiniz bilgiler doğrultusunda ön cam ve kaput filmide uygulatabilirim.

llumar lati diye bir flim var renksizide mevcut ancak renksiz bile olsa efsane bir şekilde güneşi kesiyor . muhteşem bir flim polisle sıkıntı yaşarım diyorsanız şefaf llumar latiyi tavsiye ederim.

kaput flimi olarakta llummarı tavsiye ederim cünkü piyasada kaput flimi diye satılan bir cok malzeme elle bile yırtılabiliyorken llummarın flimini ben falçatayla delememiştim.

uygulama için tabiki üsküdar da karacaahmet mezalığı karşısındaki llummar ahmet i %1000 öneririm. hem işçilik olarak hemde esnaflık olarak efsane kişidirler.
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı cnzdmr

• Int.Transfer
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2013, 19:01:24 »
kaput ok ama öncama tavsiye etmiyorum kesinlikle

polisle çok uğraşırsınız...

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2013, 19:11:48 »
Benim ön cam dahil LLumar film var. Kırklareli, Edirne taraflarında olduğum için burda sıkıntı olmuyor ancak İstanbula gittiğimde Taksim tarafında ceza yazdılar. Eğer hafif koyu tonda olmasını istiyorsanız bagaj ve arka camlara 1 numara (karartma olduğu için) ön kapılara 3 numara en ön cama da 2 numara yaptırın bu şekılde hepsı aynı tonda oluyor. Ben Üsküdar da Ahmet ustaya yaptırmıştım zaten bu tonlamayı o söyledi. Ön cam görüntü açısından cam tavanla bütünlük sağlıyor hemde yaz aylarında direksiyon, torpidonuz ısınmadığı gibi yolculuk yaparken keskin gelen güneşide kırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim  ;)
(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2013, 19:13:00 »
Benim ön cam dahil LLumar film var. Kırklareli, Edirne taraflarında olduğum için burda sıkıntı olmuyor ancak İstanbula gittiğimde Taksim tarafında ceza yazdılar. Eğer hafif koyu tonda olmasını istiyorsanız bagaj ve arka camlara 1 numara (karartma olduğu için) ön kapılara 3 numara en ön cama da 2 numara yaptırın bu şekılde hepsı aynı tonda oluyor. Ben Üsküdar da Ahmet ustaya yaptırmıştım zaten bu tonlamayı o söyledi. Ön cam görüntü açısından cam tavanla bütünlük sağlıyor hemde yaz aylarında direksiyon, torpidonuz ısınmadığı gibi yolculuk yaparken keskin gelen güneşide kırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim  ;)
Anladım bu dediğinizi değerlendiricem bugun :) teşekkür ederim :)

llumar lati diye bir flim var renksizide mevcut ancak renksiz bile olsa efsane bir şekilde güneşi kesiyor . muhteşem bir flim polisle sıkıntı yaşarım diyorsanız şefaf llumar latiyi tavsiye ederim.

kaput flimi olarakta llummarı tavsiye ederim cünkü piyasada kaput flimi diye satılan bir cok malzeme elle bile yırtılabiliyorken llummarın flimini ben falçatayla delememiştim.

uygulama için tabiki üsküdar da karacaahmet mezalığı karşısındaki llummar ahmet i %1000 öneririm. hem işçilik olarak hemde esnaflık olarak efsane kişidirler.

Ankaradayım ankarada bildiğimiz bi yere yaptırıcaz işçiliğini herkes beğeniyor bakalım artık.

kaput ok ama öncama tavsiye etmiyorum kesinlikle

polisle çok uğraşırsınız...

Kaput mantikli ama on cam sikinti surdurmezler o arabayi

ön cam koyultmak degil güneşi kesmek amaçlı olucak koyu bi seçim yapmıcam bunada polis bişi dermi ?
SOLD - VW Scirocco 2012  1.4 TSI  160ps Man.  -  Cam Tavan - Bi-Xenon - 18'Cilalı Interlagos - Ayna Paketi - White Edition

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2013, 23:00:45 »
arkadaşlar son bilgi alabilceğim saatler :) bilgi verirseniz sevinirim  8)

Çevrimdışı Can Kuşcu

• In Production
  • **
  • Yer: Bahcesehir/Atakoy
  • 34 KS 0913
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2013, 23:06:21 »
En on camda 0,5 var bende llumar, gayet guzel duruyo ama hem karanlik hem yagisli olursa gorusu baya etkiliyo. Seffaf film guvenlik icin daha iyi.

Simdiye kadar bi kere laleliden sahile baglanirken polis cevirdi ama onada da ceza yazmadan biraktilar
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 23:08:22 Gönderen: Can Kuşcu »

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
« Yanıtla #9 : 21 Aralık 2013, 00:19:13 »
En on camda 0,5 var bende llumar, gayet guzel duruyo ama hem karanlik hem yagisli olursa gorusu baya etkiliyo. Seffaf film guvenlik icin daha iyi.

Simdiye kadar bi kere laleliden sahile baglanirken polis cevirdi ama onada da ceza yazmadan biraktilar

Polis farkettimi ?

Çevrimdışı Can Kuşcu

• In Production
  • **
  • Yer: Bahcesehir/Atakoy
  • 34 KS 0913
« Yanıtla #10 : 21 Aralık 2013, 00:31:13 »
Farketti tabii ki, yan camlar 3 numara en on cam 0,5.  Biraz muhabbet ettik hadi git dedi :)

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
« Yanıtla #11 : 21 Aralık 2013, 00:38:04 »
Farketti tabii ki, yan camlar 3 numara en on cam 0,5.  Biraz muhabbet ettik hadi git dedi :)

:) bakalım yarın görücem artık filmi demo uygulucak önce

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2013, 16:40:40 »
Camlara film çektirdim. Öncamada çektirdim. Llumar air 65 Öncam filmi ile . Ön kaputa şeffaf kaput filmi çektirdim. Ustamın işçiliği gayet başarılıydı . En kısa zamanda fotoğraflarını koyarım  ;)

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2013, 16:46:38 »
Camlara film çektirdim. Öncamada çektirdim. Llumar air 65 Öncam filmi ile . Ön kaputa şeffaf kaput filmi çektirdim. Ustamın işçiliği gayet başarılıydı . En kısa zamanda fotoğraflarını koyarım  ;)

Hayırlı olsun.  ;) Ön cama çekilen air 65 film nasıl bişey onu anlamadım.
(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
« Yanıtla #14 : 21 Aralık 2013, 17:18:02 »

Hayırlı olsun.  ;) Ön cama çekilen air 65 film nasıl bişey onu anlamadım.

teşekkür ederim inanın tam bilgim yok :) optik bi yapıya sahipmiş böylece görüşte kayma vs yaşanmıyor. llumarın sitesindede ön cam filmi olarak geçiyor . sıradan cam filmlerinden farklıymış