Konu: Sigara yanıklarını düzelttirme ( Ankara )  (Okunma sayısı 1345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Berk Vural

• Int.Transfer
« : 17 Aralık 2013, 00:17:16 »
Beyler benim jettada hem abim hem de benim hatalarımdan dolayı direklerde ( bu camın üst kısmı oluyor sanırım ) sigara yanığı mevcut hem kötü bi görüntü var hem de beni çok rahatsız ediyor ayrıca koltukda da 1 tane ufak da olsa yanık var.
Fiyat mühim değil yeter ki şu kötü görüntüden kurtulayım bunları yaptırmak istiyorum.AUTO KING yapıyormuş ama kimse memnun değil yaptıranlardan başka önerebileceğiniz yer var mıdır Ankara'da  ?

Çevrimdışı Soundcheck

• Int.Transfer
  • Yer: Isparta - Ankara
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2013, 00:23:31 »
Bildiğim kadarıyla sonax sigara yanıklarına uygulama yapıyor , ama nasıldır bilmiyorum bilginiz olsun bi görüşün isterseniz
SOLD - VW Scirocco 2012  1.4 TSI  160ps Man.  -  Cam Tavan - Bi-Xenon - 18'Cilalı Interlagos - Ayna Paketi - White Edition

Çevrimdışı Ömer Şayan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul
  • 34 US 4348 Semper Fidelis
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2013, 00:25:20 »
eski arabamda koltuk ve tavandaki sigara deliklerini autoking'te yaptırmıştım istanbul maslak sanayideki efsane yapmışlardı anlaşılmıyordu gerçekten Ankara'daki autoking'i bilemiyorum tabi usta farkı olabilir   :elsalla
Sold
2012 Salsa Red 160hp manuel-HR yay-Varex Exhaust-Custom Spacer-BMC Air Filter-18''Interlagos-r stil boyama-Difüzör-HKS Turbo Timer-Defi Turbo Gauge

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2013, 00:35:58 »
Koltuk yaniklari icin toz kumas boyasi kullaniyolar benim oto kuafor varken bu yaniklari vs duzelten birisi gelmisti adam baya proftu ama onun dedigine gore tamamen yok olmuyor hatta uygulama yapti gosterdi cok dikkatli bakilinca belli oluyordu :) direkteki pod degistirilse daha iyi olur onarimi yerine