Konu: 17 Kasım 2013 - Istanbul Park F1 - VW Scirocco 1.4 TSI 160 HP  (Okunma sayısı 2870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı solkor

• Harbour
  • Yer: ISTANBUL
  • Yasin DEMİR
« Yanıtla #15 : 18 Kasım 2013, 09:43:25 »
Bizim roccomuzda hic yabana atilcak gibi gitmemis yani :D typer falan alayi yol vermis virajlarda falanda gayet basarili iki kez daha bu tecrube edilinirse izlemesi daha keyifli videolar cikar eminim ;)

Eyvallah Halil kardeşim. Bir tek düzlükte GTI'a geçti, arkadan MX-5, 320D vs. baya 2. lt' arabalar vardı hiçbirine geçirtmedik rocco'yu  :lol Öndende BMW 1.16, modifiyeli 1.4T Megane III Coupe, Yazılımlı bol dunamanlı Getz, CLK vs vs. temiz 15 -16 araba geçtik. TYPE R arabanın kesinlikle hakkını veremiyordu. Yoksa kafa tutamazdım diye tahmin ediyorum.
Yasin

2012 Scirocco RSA motorsports /Audi S3 OEM Intercooler / Milltek Sport non resonated catback exhaust /Forge DV / K&N airf./ H&R V2 coilover / Tuning Garage diffuser

Çevrimdışı FatihKuzey

• Transport
  • Yer: İstanbul Bostancı
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2013, 10:06:13 »

O değilde adam dizel getz ile yardıra yardıra gidiyor ya  :geyik :geyik

Öyle deme kanka bizim şirkette dohc motor bi getz vardı 1.4 köpoğlu köpek gibi gidiyodu araç çok hafif zaten peynir tenekesine motor koymuşlar 4 de tekerlek. Dohc motor getzler fena gidiyo emsallerine gçre  :hihi ;) Sac çok ince yanlız kaza yaparsan pertingen strasse :D
Kanka gitmesine gidiyor da harbiden kağıttan yapmışlar arabayı :D

Orası öyle hacım dediğin gibi kağıt yani sacına elinle tık tık vur o kadar ince yapmışlar ki yuh dersin bu ne amk gibisinden. Uzak doğu markaları genelde kaportada ince sac kullanır da getz, elantra, accent falan kağııtan arabalar resmen kaza yapsan Allah kerim. Neyse hyundai i20 i30 derken bayağı çağ atladı yine de ekürilerine yaklaştı denebilir.
Kanka ne bileyim Hyundai bana hiç sempatik gelmiyor her ne kadar eskiye göre daha iyi araba yapıyor olsalarda bana toplama araba gibi geliyor  8) 8)

Hyundai cag atladi sayilmaz bence pek hala o araclarla. Asil cag atlayan arac kesinlikle Kia. Yeni araclari baya baya iyi. Kia ceed gt miydi neydi o tarz bi arac vardi cok hosuma gitmisti

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
2005 Honda Accord 2.4 VTec
2011 BMW 320d
2000 Mercedes-Benz CLK 200 Komp. Avan.
2012 Volkswagen Scirocco TSI
1997 Ford Mustang GT 4.6

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • 34YGZ88
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2013, 10:16:23 »
gayet iyisiniz daha önce megane ile izmitte piste cıkan sizmiydiniz?

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı Velter

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2013, 10:23:32 »
hangi megane?

megane 3 coupe dizel bendim?  :D

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • 34YGZ88
« Yanıtla #19 : 18 Kasım 2013, 10:25:03 »
hangi megane?

beyaz megane tamam simdi hatırladım sizdiniz :D

sizde bayağa iyidiniz

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı Velter

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #20 : 18 Kasım 2013, 10:28:38 »
hangi megane?

beyaz megane tamam simdi hatırladım sizdiniz :D

sizde bayağa iyidiniz

vay be :)

teşekkürler

Çevrimdışı solkor

• Harbour
  • Yasin DEMİR
« Yanıtla #21 : 18 Kasım 2013, 10:35:34 »
gayet iyisiniz daha önce megane ile izmitte piste cıkan sizmiydiniz?

Teşekkürler kardeşim. Senin Megane 10 sn'de ortaya çıktı :) Ben hiç izmit pistine çıkmadım zaten.
Yasin

2012 Scirocco RSA motorsports /Audi S3 OEM Intercooler / Milltek Sport non resonated catback exhaust /Forge DV / K&N airf./ H&R V2 coilover / Tuning Garage diffuser

Çevrimdışı solkor

• Harbour
  • Yasin DEMİR
« Yanıtla #22 : 18 Kasım 2013, 17:44:49 »
Bizim roccomuzda hic yabana atilcak gibi gitmemis yani :D typer falan alayi yol vermis virajlarda falanda gayet basarili iki kez daha bu tecrube edilinirse izlemesi daha keyifli videolar cikar eminim ;)
Abi ben Real Racing 3 oynaya oynaya çok fena pist tecrübesi edindim İstanbul Park bana vız gelir :D Şaka bir yana Yasin abi bir iki deneme sonra Halil abinin dediği gibi çok daha güzel sonuçlar elde edilebilir allah kaza bela vermesin de gerisi kolay iş :D  8)

Teşekkürler Kadir kardeşim,, inş bi buluşmada tanışma fırsatı da buluruz...
Yasin

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #23 : 18 Kasım 2013, 19:37:40 »
Abi typer icin sadece baba yorgun diyebilirim ben satarken 60bin km civarindaydi ki 3.5sene falan oldu kesin 100binlere cikmistir masallah tekrardan :D

Çevrimdışı solkor

• Harbour
  • Yasin DEMİR
« Yanıtla #24 : 19 Kasım 2013, 15:46:18 »
Abi typer icin sadece baba yorgun diyebilirim ben satarken 60bin km civarindaydi ki 3.5sene falan oldu kesin 100binlere cikmistir masallah tekrardan :D

O zaman ses çıkarıyo ama gitmiyo diyebiliriz  :lol
Yasin