Konu: Jant çiziği sorunsalı :(  (Okunma sayısı 4219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Headshot

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« : 14 Eylül 2013, 02:51:02 »
Arkadaşlar f30da küçük çapta bir çizilme mevcut jantlar sportline 17 inch.. Bunun dışında annemin aracına ikinci el olarak aldığım focus 18 inch ST jantların kenar kısımlarında tırnakla kazıyınca çıkan bir lekelenme diye adlandırabileceğim garip bir tabaka var ama sadece kenarlarda...birkaç çizik de mevcut forumu biraz kurcaladım fakat jant çiziği ile herhangi bir paylaşım net olarak göremedim çok gözüme batıyor nasıl ve nerde giderebiliriz öncelik Ankara olmak üzere güzelce yapan biryer varsa istanbul'a da gelebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum keyifli forumlar... Jant konusunda hiçbir bilgim yok tamir edilemez diyen varsa hemen konu kapanabilir sizleri meşgul etmek istemem saygılar....
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2013, 03:04:28 Gönderen: Yağız (Club Headshot) »

Megane Coupe RS BodyK... (in use)
BMW F30 320d Sportline SOLD

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2013, 09:43:50 »
Arkadaşlar f30da küçük çapta bir çizilme mevcut jantlar sportline 17 inch.. Bunun dışında annemin aracına ikinci el olarak aldığım focus 18 inch ST jantların kenar kısımlarında tırnakla kazıyınca çıkan bir lekelenme diye adlandırabileceğim garip bir tabaka var ama sadece kenarlarda...birkaç çizik de mevcut forumu biraz kurcaladım fakat jant çiziği ile herhangi bir paylaşım net olarak göremedim çok gözüme batıyor nasıl ve nerde giderebiliriz öncelik Ankara olmak üzere güzelce yapan biryer varsa istanbul'a da gelebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum keyifli forumlar... Jant konusunda hiçbir bilgim yok tamir edilemez diyen varsa hemen konu kapanabilir sizleri meşgul etmek istemem saygılar....
valla yağız netbir bilgim yok ama forumda taşlamadan bahsediyorlardı çizikler için topkapıda bir yerde varmış ama tam bilmiyorum

Çevrimdışı MesutYEL

• Transport
  • Yer: istanbul/BJK
  • 34 YEL 92
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2013, 10:07:01 »
Jantimi ilk cizdigimde ciddi ciddi inanilmaz morelim bozulmustu :)

Sonra koyverdim gitti 4 jantim da cizik :)

Umursamiyorum. Duzgun yapan bi yer varsa ben de gidebilirim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
34 JZ 501 <3
34 YEL 92 <3

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2013, 10:27:10 »
Jantimi ilk cizdigimde ciddi ciddi inanilmaz morelim bozulmustu :)

Sonra koyverdim gitti 4 jantim da cizik :)

Umursamiyorum. Duzgun yapan bi yer varsa ben de gidebilirim :)

ankara ya mi :bonuskafa
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı MesutYEL

• Transport
  • Yer: istanbul/BJK
  • 34 YEL 92
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2013, 14:18:38 »
Yok daha neler :)

34 JZ 501 <3
34 YEL 92 <3

Çevrimdışı orcndmn

• Int.Transfer
  • I Love My Rocco...
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2013, 13:05:18 »

merhaba yağız. benim roccomun jantlarındada çizikler mevcuttu. topkapıda şaseci ahmet usta var. ufak tefek rötuş iileriyle çizikleri en aza indiriyor. ama tabi sıfır olsun istiyosan komple boyatman gerekecek. istersen ona bir göster derim.
2011 şeker beyaz 160 hp ( tabiki manuel :) ) + sunroof+ aynapaketi+ interlagos (cilasız)+ bixenon + R led+ tunning garage difüzör + eibach yay ( SOLD )

2013 - Mercedes A class 1.5 Dci + AMG Sport Paket + Bixenon + Sunroof

Çevrimdışı orcndmn

• Int.Transfer
  • I Love My Rocco...
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2013, 13:05:54 »
bu arada ankarada olduğunu bilmiyodum :(
2011 şeker beyaz 160 hp ( tabiki manuel :) ) + sunroof+ aynapaketi+ interlagos (cilasız)+ bixenon + R led+ tunning garage difüzör + eibach yay ( SOLD )

2013 - Mercedes A class 1.5 Dci + AMG Sport Paket + Bixenon + Sunroof

Çevrimdışı red devil

• In Production
  • **
  • Yer: ANKARA-Batıkent İSTANBUL-Moda
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2013, 16:53:57 »
çiziğin derinliğine göre zımparalama, kumlama ve boyama yapıyorlar fakat bu boyama işlemi daha sonra bozulabilir. benimde geçen gün jantı dokundurdum hatta lastiğin yanaktan parça koptu yeni lastik aldım, jant artık nazarlık olsun dedim...
Öğrenmek akıntıya karşı kürek çekmeye benzer, duran gerilere sürüklenir...

Çevrimdışı MMMacit

• Scheduled
  • *
  • Yer: İstanbul
  • 34 GZ 6366
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2013, 18:27:24 »