Konu: Vakumlu kapi hakkinda yardim lutfen  (Okunma sayısı 8059 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GorkemSEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 21 Temmuz 2013, 01:57:31 »
Yakinda arka cekis falanda yaparsin bu arabayi merakla bekliyorum :)
altında yeri var aslında.4 çekere uygun :D
Hahah oda dusunulmus yani :)

Çevrimdışı Y.Headshot

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16 : 21 Temmuz 2013, 02:12:19 »
Abi vakumlu kapı taksan ne olacak ki. :D İçeri biri binince kapıyı tam kapatamadığında yahuuu bırak o kendisi birazdan kapanacak mı diyeceksin :D Ayrıca hatun kısmına vakuma gerek yok zaten yüzde 90'ı camı indirircesine kapı kapattığı için vakumlu kapı yalan olur...  Hatunu da geçtim bir arabanın kapısını nazikçe kapatan insan ya çok naziktir ya da kendi arabası vardır arabadan anlıyodur bu ülkede vakumlu kapı hikaye bence  :bonuskafa Ha kendi zevkin içinse bilemem...
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2013, 02:13:56 Gönderen: Yağız (Club Headshot) »

Megane Coupe RS BodyK... (in use)
BMW F30 320d Sportline SOLD

Çevrimdışı omerfaruk_ua

• Int.Transfer
  • Yer: İstanbul - Bahçeşehir
« Yanıtla #17 : 21 Temmuz 2013, 03:31:27 »
Abi vakumlu kapı taksan ne olacak ki. :D İçeri biri binince kapıyı tam kapatamadığında yahuuu bırak o kendisi birazdan kapanacak mı diyeceksin :D Ayrıca hatun kısmına vakuma gerek yok zaten yüzde 90'ı camı indirircesine kapı kapattığı için vakumlu kapı yalan olur...  Hatunu da geçtim bir arabanın kapısını nazikçe kapatan insan ya çok naziktir ya da kendi arabası vardır arabadan anlıyodur bu ülkede vakumlu kapı hikaye bence  :bonuskafa Ha kendi zevkin içinse bilemem...

Cok dogru bir yorum. Kardesimin Borusan'in verdigi vakum kapili 520d in kapilarina yaptigi iskenceden sonra vakum kapinin bize gelmeyecegini fark ettim. 1 ayda vakum makum kalmaz.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
2012 Audi A1 Sportback 1.6 TDI Stronic

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #18 : 21 Temmuz 2013, 09:26:33 »

Cok dogru bir yorum. Kardesimin Borusan'in verdigi vakum kapili 520d in kapilarina yaptigi iskenceden sonra vakum kapinin bize gelmeyecegini fark ettim. 1 ayda vakum makum kalmaz.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Valla ben acik acik diyorum kardesim kendi kapaniyor zaten gerek yok zorlamaya diyorum . Ozellikle bi kiz vardi normalde hic takil degilim ama tesmen arabanin amk du kapiyi kapatinnca en son dedim ki yavas kapat su kapiyi amk dedim , o da ee kapanmadi sandim vb demisti bende yok kendisi kapaniyor cnm merka etme dedim . Napaym bazisi gercekten hakediyor.
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...