Konu: Golf 7 R !  (Okunma sayısı 22012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • Yer: çorlu
  • eto bitmiş
« Yanıtla #75 : 14 Kasım 2013, 14:12:18 »
Öncelikle siz benim Abi'm değilsiniz ikinci olarak hiçbirşeyi zorladığım yok sadece soru sordum ve soruya aldığım cevapla ilgili fikrimi belirttim
tamam canım kızma :) zaten ben size abi demiştim  :D
2012 scirocco(sold)
2014 scirocco  mapped by RSA motorsports /greddy evc /wagner cooler / milltek sport cat dp & exhaust /forge dv /forge wg/R8 ignition coils/vw racing cai/ H&R V2 coilover / vw r cup spoiler / matte fume wrapped /

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #76 : 14 Kasım 2013, 14:18:07 »

Öncelikle siz benim Abi'm değilsiniz ikinci olarak hiçbirşeyi zorladığım yok sadece soru sordum ve soruya aldığım cevapla ilgili fikrimi belirttim
Ya bilader ben acik sozluyumdur senin bu ters duz konusma seklin beni feci sekilde sinir etti hani gormeden bir insana kil olursun ya heh iste tam o oldu suan sana karsi

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • eto bitmiş
« Yanıtla #77 : 14 Kasım 2013, 14:21:10 »

Ya bilader ben acik sozluyumdur senin bu ters duz konusma seklin beni feci sekilde sinir etti hani gormeden bir insana kil olursun ya heh iste tam o oldu suan sana karsi

Halil dur yapma, elini kana bulama  :bonuskafa neyse bunlar bahane golf 7R şahane.. konuyuda pij ettik  ;D
2012 scirocco(sold)
2014 scirocco  mapped by RSA motorsports /greddy evc /wagner cooler / milltek sport cat dp & exhaust /forge dv /forge wg/R8 ignition coils/vw racing cai/ H&R V2 coilover / vw r cup spoiler / matte fume wrapped /

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #78 : 14 Kasım 2013, 14:23:03 »
Ya yok abi genelde boyle seyler yazmamda bir degil iki degil x6 konusunda da ayni sey oldu bu sefer susamadim cendere moduna gectim :D

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #79 : 14 Kasım 2013, 14:23:57 »

Sen bana cnm diyemezsin Tmm mıı ben snn CNN diiilim bkre anldn m bni
Nys sn msglsn glb .s.s.s   Nys sn whtedtn ıcn yzlm bklysn hrld anldm hm ok kib bb .s.s.s

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #80 : 14 Kasım 2013, 14:25:20 »
Ya yok abi genelde boyle seyler yazmamda bir degil iki degil x6 konusunda da ayni sey oldu bu sefer susamadim cendere moduna gectim :D

Snn clkn vrmş 6.3mg hrld ok kib bb sn bna cndre cndre diymzsn nldn mı bni !!!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • eto bitmiş
« Yanıtla #81 : 14 Kasım 2013, 14:26:50 »

Sen bana cnm diyemezsin Tmm mıı ben snn CNN diiilim bkre anldn m bni
Nys sn msglsn glb .s.s.s   Nys sn whtedtn ıcn yzlm bklysn hrld anldm hm ok kib bb .s.s.s
ufff snn be slk  :bonuskafa
2012 scirocco(sold)

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #82 : 14 Kasım 2013, 14:27:04 »

Snn clkn vrmş 6.3mg hrld ok kib bb sn bna cndre cndre diymzsn nldn mı bni !!!!!!!!!!!!!!
Sanada ayar oluyorum gel dedim yuzyuze konusalim klavye erkekligi yapma dedim gelmedin neyse bulcam seni az kaldi

Çevrimdışı Ömer Şayan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul
  • 34 US 4348 Semper Fidelis
« Yanıtla #83 : 14 Kasım 2013, 16:01:24 »
Arkadaş bende 4 çekişin üstünlüğünü biliyorum ama gt 86 nın alacağı virajları standart golf r alamaz sebebi ağırlık merkezi boxer motor ve ön arka ağırlık dağılımı 50 50 olduğu için
arkadaş bunun testi için aç bak googla'a yaz araştır bulamıyorsan çıkarsın piste teker teker ölçersin bu virajı bu hızla döndüm diye golf r ile karşılaştırılır olur biter ayrıca kimsenin sana laf ettiği yok burası mahalle forumu değil Bora Abimiz forumun saygılı insanlarındandır, tavsiyem bu tavrını değiştir ..
Sold
2012 Salsa Red 160hp manuel-HR yay-Varex Exhaust-Custom Spacer-BMC Air Filter-18''Interlagos-r stil boyama-Difüzör-HKS Turbo Timer-Defi Turbo Gauge

Çevrimdışı sefer42

• Ordered (Yeni Üye)
« Yanıtla #84 : 14 Kasım 2013, 16:17:12 »
Ben hiç kimseye saygısızlık yapmadım bir yanlış anlaşılma olmuş ayrıca mahalle formu olmadığını biliyorum zaten yazdığım soru ve cevapların hiç biri hakaret Yada saygısızlık içermiyor  pistte denenmesi gerek haklısın bildiğin bir karşılaştırma videosu varsa linkini atabilirmisin

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • eto bitmiş
« Yanıtla #85 : 14 Kasım 2013, 16:44:44 »
Ben hiç kimseye saygısızlık yapmadım bir yanlış anlaşılma olmuş ayrıca mahalle formu olmadığını biliyorum zaten yazdığım soru ve cevapların hiç biri hakaret Yada saygısızlık içermiyor  pistte denenmesi gerek haklısın bildiğin bir karşılaştırma videosu varsa linkini atabilirmisin
4x4 bir araç tabiki virajlarda daha iyi dönecektir. Ağırlık merkezinin yere yakınlığı tabiki önemli fakat 4x4 adı üstünde nasıl olurda arkadan itişli bir arabadan daha kötü viraj alsın? virajda yol tutan araba iş yapar kıçı başı atacak bir arkadan itiş tabiki güç kaybedecektir kayma sırasında...
Nürburgring tur zamanları
Lap times (341)
204.    VW Golf R    8:23.00    
233.    VW Scirocco R    8:30.00    
278.    Toyota GT-86    8:44.90    
2012 scirocco(sold)

Çevrimdışı sefer42

• Ordered (Yeni Üye)
« Yanıtla #86 : 14 Kasım 2013, 18:14:04 »
Çok saol eline sağlık 

Çevrimdışı sefer42

• Ordered (Yeni Üye)
« Yanıtla #87 : 14 Kasım 2013, 18:19:26 »

Çevrimdışı irfancollu

• Int.Transfer
« Yanıtla #88 : 14 Kasım 2013, 21:25:39 »
4x4 bir araç tabiki virajlarda daha iyi dönecektir. Ağırlık merkezinin yere yakınlığı tabiki önemli fakat 4x4 adı üstünde nasıl olurda arkadan itişli bir arabadan daha kötü viraj alsın? virajda yol tutan araba iş yapar kıçı başı atacak bir arkadan itiş tabiki güç kaybedecektir kayma sırasında...
Nürburgring tur zamanları
Lap times (341)
204.    VW Golf R    8:23.00    
233.    VW Scirocco R    8:30.00    
278.    Toyota GT-86    8:44.90    

küçük bir eklemede ben yapmak istiyorum ve biraz daha detaylandırmak istiyorum izninizle konuyu , 4 çeker yeteneği virajda herzaman mükemmel sonuç vermiyor açıkçası ama bu teknoloji iyibir şasi dengelenmiş,hafifletilmiş ağırlık ve iyi bir dingil mesafesi ile çok başarılı oluyor , üzerine yakalanabilen bir aerodinamic yapıda eklenebildiyse işte o zaman karşınıza böyle arabalar çıkıyor.

golf7 R kesinlikle çok iddialı bu tartışılmaz , fakat tüm başarısı 4 çekerden değil onun yanındada bu sistemi destekleyip tepelere çıkartan başarılı argesinden ve teknolojilerinden geçiyor.

TR ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum , geçen hafta valencia da golf7 gti ile tanışma fırsatı bulduk :) kesinlikle çok güzel , kaldıki golf R çok daha güzel intiba bırakacak herkeste diye düşünüyorum.

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
  • Stockoviç
« Yanıtla #89 : 07 Şubat 2014, 09:41:25 »