Konu: Çok önemli  (Okunma sayısı 20683 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TarikZengin

• Transport
  • Yer: İSTANBUL
  • 34YH0217
« Yanıtla #165 : 05 Ağustos 2014, 17:54:05 »
Tarik senin olayda bi gelisme varmi ?

Geçen gün mahkemesi oldu, tatlı adam gelmedi hala kaçıyor ama tatlı oğlu cezaevinden getirildi. Herşey lehimize olduğundan son olarak bir kaç şahit çağırıldı ve aralık ayına ertelendi mahkeme. Tatlı adam ozamanda gelmezse hakim onu tatlı tatlı öpecek. Tatlı diyorum çünkü nette yazdıklarım yüzünden bana hakaret davası açacaklarmış resmi kayıtlara geçti :)
06' Focus - Mazide kaldı 34DG6688
12' White Edition Rocco. 34YH0217

Altı saat boyunca emzik emer gibi içilmesi durumunda bayılmaya neden olan zevk aletine Nargile denir.

Çevrimdışı Life

• Transport
  • Yer: BEYOĞLU
  • 34 FOL 74
« Yanıtla #166 : 05 Ağustos 2014, 18:07:45 »
Bugune kadar butun arabalarımı tanıdıktan aldım tanıdıga sattım bu yollada devam edıcem ıns  bazen 500 tl komısyon vermem gerekıyor aracıya ama işimi garantıye almıs oluyorum arabada bır sorun cıkarsa çöz bu işi diyorum

2. el araba satısında çok dıkkatlı olmak gerek abı kardeşine kazık atıyor valla bu sektorde...
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2014, 18:16:30 Gönderen: Life »

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #167 : 05 Ağustos 2014, 19:48:42 »
Geçen gün mahkemesi oldu, tatlı adam gelmedi hala kaçıyor ama tatlı oğlu cezaevinden getirildi. Herşey lehimize olduğundan son olarak bir kaç şahit çağırıldı ve aralık ayına ertelendi mahkeme. Tatlı adam ozamanda gelmezse hakim onu tatlı tatlı öpecek. Tatlı diyorum çünkü nette yazdıklarım yüzünden bana hakaret davası açacaklarmış resmi kayıtlara geçti :)

Allah yardimcin olsun tarik daha dun gibi hatirliyorum rocco arastirmak icin actigin basligi :(

Bir yerde okumustum hirsiz eve giriyor ev sahibi kafasini gozunu patlatiyor  nirsiz ev sahibinden sikayetci oluyor beni darp etti diye trajikomikk senin hakarat davasi muhabbetide buna benzemis elimizdengelecek birsey warsa soylemen yeterli
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı TarikZengin

• Transport
  • Yer: İSTANBUL
  • 34YH0217
« Yanıtla #168 : 05 Ağustos 2014, 20:11:40 »

Allah yardimcin olsun tarik daha dun gibi hatirliyorum rocco arastirmak icin actigin basligi :(

Bir yerde okumustum hirsiz eve giriyor ev sahibi kafasini gozunu patlatiyor  nirsiz ev sahibinden sikayetci oluyor beni darp etti diye trajikomikk senin hakarat davasi muhabbetide buna benzemis elimizdengelecek birsey warsa soylemen yeterli

Eyv, volkanın hesaptan mıncıkladım gerekli telafuzları.  Mahkeme işlerinde tanıdığın ve paran olmazsa daima haksızsın. Arabanın yarı parası kadar masraf oldu ama sonuçta para gelmesede onu 10-15 yıl içeri soksalar kafi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
06' Focus - Mazide kaldı 34DG6688
12' White Edition Rocco. 34YH0217

Altı saat boyunca emzik emer gibi içilmesi durumunda bayılmaya neden olan zevk aletine Nargile denir.