Konu: Çok önemli  (Okunma sayısı 20631 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı T.C. Kaan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15 : 10 Nisan 2013, 21:47:38 »
http://haber.mynet.com/1-liralik-cakmagi-5-bin-liraya-satti-610499-yasam/
buna inanan adamın arabası olsa sizce bizim kadar uyanık davranabilir mi? bence davranamaz. bu memlekette saf çok. o yüzden deniyorlar şanslarını... bi cezai yaptırımı da yok bildiğim kadarıyla suçlasan zaten ne ile suçlayacan ??

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #16 : 10 Nisan 2013, 22:28:37 »
Bugune kadar hep tanidiklara sattim arabami yada en kotu ahbap olduk ama yabanci biri alicisi olsa kesinlikle parayi banka hesabina yatirmadan islem yaptirmam.Olay cok daha garantili oluyor bankada senet imzaliyorum satistan sonra biticek sekilde ve adamin parasi guvende oluyor hemen notere geciyoruz satisi yapip seneti aliyorum hem para sahte olma ihtimali kalkiyor hem parayi verdin vermedin olayida olmuyor ozelikkle bu yazdimi alim satim yaparken uygulayin bankaya yatirin senet hazirlayip satisa gidin iki taraf icinde en garantili yol

Çevrimdışı T.C. Kaan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #17 : 10 Nisan 2013, 22:31:58 »
Bugune kadar hep tanidiklara sattim arabami yada en kotu ahbap olduk ama yabanci biri alicisi olsa kesinlikle parayi banka hesabina yatirmadan islem yaptirmam.Olay cok daha garantili oluyor bankada senet imzaliyorum satistan sonra biticek sekilde ve adamin parasi guvende oluyor hemen notere geciyoruz satisi yapip seneti aliyorum hem para sahte olma ihtimali kalkiyor hem parayi verdin vermedin olayida olmuyor ozelikkle bu yazdimi alim satim yaparken uygulayin bankaya yatirin senet hazirlayip satisa gidin iki taraf icinde en garantili yol
benim roccoyu alan çocuk elinde 30bin euro nakitle geldi. tırstım sen dedim bunu bi dövizcide tl yap öyle ver :D şimdi adam sahte mahte yutturacak  bana :bonuskafa

Çevrimdışı mehmetterazi

• Transport
  • Yer: bahcelıevler
« Yanıtla #18 : 10 Nisan 2013, 22:37:28 »
bolcana satıs alıp vermıslıgım oldu sıze onerım bankacınızla sureklı telefonda ıletısım halınde olun para yatarken noterde tum ısler sadece ımzaya kalsın noter ccalısanınada para yatmadan satıs ıslemı yapmak ıstemedıgınızı sızınde buna gore hareket etmenızı soyleyın para yatınca ımzanızı atın ne elden para alırım ne baska cek sened ver gulum al gulumdur bu olay satıs ıslemlerınde para gormeden ımza atmak cahıllıkten baska bırsey degıldır tabı tanımadıgınız bır ınsan ıcın dıyorum

saglam oynamak lazım yoksa yas tahtanın ustunde olursun bu devırde
www.markaburasi.net

İnstagram:butikmarkaburasi

Bmw 3.16i F30 Siyah

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #19 : 10 Nisan 2013, 22:38:07 »
İste sahte muhabbeti olmasin diye kaanim bankaya hesaba aticak kirtasiyeden bi senet alincak bankada doldurulup is garantiye alincak satis sonrasi bi gecerliligi olmuyor senedin hani tanimadiklarimdan araba alir satarken bunu uyguladim bi kac kez :)

Çevrimdışı T.C. Kaan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2013, 22:39:19 »
İste sahte muhabbeti olmasin diye kaanim bankaya hesaba aticak kirtasiyeden bi senet alincak bankada doldurulup is garantiye alincak satis sonrasi bi gecerliligi olmuyor senedin hani tanimadiklarimdan araba alir satarken bunu uyguladim bi kac kez :)
aynen abi

Çevrimdışı ermanella

• Transport
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2013, 23:00:50 »
benimde basıma bir Sirket devrinde geldi adam 2 gun oyaladı bugun gelcem yarın gecicem sonra yoldayim istanbula geliyirum  ama Almanya daki elemanıma para lazım yolda durmayın sen bi yatir ben gecicem zaten gelince veririz dedi neyse hee yerde dolandırıcılar var aman dikkat, gecmis olsun

İtalyanlar ben yanlamam
alayınız fasa fisosunuz

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #22 : 10 Nisan 2013, 23:04:12 »
aman dikkat arkadaşlar. bana da aracımı satmaya çalışırken çek kaktırmaya çalışmışlardı. Altın getirecem üzerini sonra tamamlayacam diyenler bile çıktı. Parayı banka hesabından banka hesabına aktarın ondan sonra imzanızı çakın canınız yanmasın. Bu konuyu açan arkadaşa da tebrikler. Hem bizlerle paylaştığı için hem de tongaya düşmediği için.
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı mrasafated

• Int.Transfer
  • Yer: Moscow
« Yanıtla #23 : 10 Nisan 2013, 23:32:27 »
Ben amerikada arabami satmaya bir galericiye gittim. Aklimdan $6000 verirlerse satarim diye geciyordu. Ama o gune kadar aldigim en iyi rakam $5000 di. O yuzden galericiye giderken icimden satilacagi gecmiyordu bile. Neyse galerici tamam aliyorum dedi, Adamin ofisinde kagitlari imzaladim elimede bir cek verdi. Bu kadar mi bukadar, inanin bukadar riskli basit bir satis hayatimda yapmadim, toplam heralde galerinin arabayi test surusu dahil 15dk surdu hersey. Cikarken elimde gps, plakalarim ve galericinin ceki vardi. Cuma aksamiydi icim icimi yiyordu, pazartesi ilk isim bankaydi ve sorunsuz direk nakit. Abi turkiyede neler donuyor suna bak ya :? Neyse gecmis olsun cok dikkat etmek lazim.

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Esse est percipi
« Yanıtla #24 : 11 Nisan 2013, 01:03:32 »
Ben amerikada arabami satmaya bir galericiye gittim. Aklimdan $6000 verirlerse satarim diye geciyordu. Ama o gune kadar aldigim en iyi rakam $5000 di. O yuzden galericiye giderken icimden satilacagi gecmiyordu bile. Neyse galerici tamam aliyorum dedi, Adamin ofisinde kagitlari imzaladim elimede bir cek verdi. Bu kadar mi bukadar, inanin bukadar riskli basit bir satis hayatimda yapmadim, toplam heralde galerinin arabayi test surusu dahil 15dk surdu hersey. Cikarken elimde gps, plakalarim ve galericinin ceki vardi. Cuma aksamiydi icim icimi yiyordu, pazartesi ilk isim bankaydi ve sorunsuz direk nakit. Abi turkiyede neler donuyor suna bak ya :? Neyse gecmis olsun cok dikkat etmek lazim.

orada çeki karşılıksız çıkan adamın ticari hayatını bitirirler. tazminat davaları milyon dolarlardan başlıyor zaten. o yuzden yasal işlerle uğraşanlar bu tarz dalaveralara pek yanaşamıyorlar :) yani bu onların aşırı dürüstlüklerinden değil yasaların katılığından geliyor. benim nacizane fikrim, tabi hepsini bir tutmuyorum orası da ayrı mevzu.

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #25 : 11 Nisan 2013, 01:08:09 »
İtiraaaaz ediyorum sayın yargıç
Rejected objected anyway good bless america ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Esse est percipi
« Yanıtla #26 : 11 Nisan 2013, 01:13:10 »
I'm judjıng I'm jury and I am execution of two...  :bonuskafa

Çevrimdışı mrasafated

• Int.Transfer
« Yanıtla #27 : 11 Nisan 2013, 01:24:04 »
Abi ticari hatada dedigin gibi dogrudur :) ota boka mahkeme durumlari oldugundan bunun cok agir olmasina sasirmam.
Arakadasim 3 defa trafik kurallari yuzunden mahkemeye cikmisti. Ikisinde cok sallabas sebeplerdendi :) bende mahkemeye eslik etmistim. Avukatsiz olan mahkeme oldugu icin cok onemli degildi. Fakat gozumuzun onunde esrar eroin tarzi birsey satan bi adama $200K odeyeceksin yoksa hapis cezasi verip siradaki davalinin bizim arkadas olusu biraz 3.5 attirmisti :bonuskafa Arkadasin 2 basit sucu dedigimde su 1- 65mil limitli yolda 90mil hiz yaptigi icin. 2- en sol seritten en sag seride duz cizgi olmasina ragmen gecti icin 3- alkollu kaza yaptigi icin(bunun sonucu cok komik 6 ay yurtdisi cikis yasagi her ay karakola gidip yoklama birde haftada 2defa alkol egitimi, filmlerde olur ya boyle yuvarlak bi grup toplanmis merhaba adim james ben alkol bagimlisiyim tatatata :lol )

Çevrimdışı B H A 41

• Harbour
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #28 : 11 Nisan 2013, 01:25:10 »
grup terapisi :D
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur.

Çevrimdışı mrasafated

• Int.Transfer
« Yanıtla #29 : 11 Nisan 2013, 01:26:21 »