Konu: Ankara'da Hangisini Nereden ? (Genel)  (Okunma sayısı 4939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir269

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #30 : 10 Şubat 2013, 09:26:57 »
Hadi artık şu arabaları alalım daha modifiye edeceğiz çok iş var  :bonuskafa
Sonra durdum ve dedim ki ona yürü badanaçç çektirmeye gidiyoruz :D

Çevrimdışı Özgür Kaya

• Forum Yöneticisi
  • Harbour
  • Yer: Ankara-Adana
  • An humble perfectionist.
« Yanıtla #31 : 10 Şubat 2013, 13:08:27 »
Özgür abi bu jant boyama hikayesine ne diyosun.Plasti dip olayı uygun olur mu,bana mantıklı geliyor (değişimi olabildiği için) yoksa direk jant boyama olayına dalsammı acaba..
Sen bilirsin tabii ama Ankara'da artık öyle eskisi gibi kar kıyamet olmuyor, cok yokuşlu yüksek bir yerde oturmuyorsan kış lastiği pek şart değil gibi artık, ama sen bilirsin :) sen denistin almadım bak şu oldu deme bana aman :) , plasti dip fena çözüm değil, ben olsam boyamazdım :)
2011 1.4 160 hp. DSG, Rising Blue,
Mirror pack, Interlagos, Cruise Control, Bi-Xenon, Titanium Upholstery, Original R Led DRL. Llumar tints & hud protection film. Led plate ligths.

2012 1.6 Polo TDI DSG Comfortline, deep black pearl.

Çevrimdışı TAY..

• YASAKLI ÜYE ( Süresiz )
  • Harbour
« Yanıtla #32 : 21 Temmuz 2013, 01:15:30 »
Ankara'da elektrostatik boya ile mat siyah jantı güzelce zımparalayıp astar attıktan sonra sarı elektrostatik boya ile boyayabilecek bununla birlikteorj fren kaliperlerini de aynı renk boyayabilecek kim vardır yaa ??
Bilen var mı tavsiye ltfn..
Kim olduğun,ne yaptığının yanında önemsizdir..

Çevrimdışı RoCoCo

• In Production
  • **
« Yanıtla #33 : 26 Eylül 2014, 10:54:56 »
Arkadaşlar en uygun konu bu sanırım.

Hortlatıyorum oyüzden kusura bakmayın.

Logolar ve aynalarımda piano black kaplama var. O sebeple piano black egzos ucu almak istiyorum. Ankara'da nereden nasıl temin ederim. Ankaradaki arkadaşlar yardımcı olursanız çok makbule geçer valla.

İnternetten araştırdım biraz ama çiftine 150tl falan fiyat çekiyorlar. Bana fahiş geldi bu rakamlar. Sizce normal mi?

Burak M.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 26 Eylül 2014, 11:52:12 »
Acikcasi normal degil.. Ciftine maksimum 100 TL verilmeli. Aslinda hakki o bile degildir ama burasi Turkiye modifiye yapmak biraz pahali burada.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Rd2a

• In Production
  • **
« Yanıtla #35 : 26 Eylül 2014, 14:00:06 »
Arkadaşlar en uygun konu bu sanırım.

Hortlatıyorum oyüzden kusura bakmayın.

Logolar ve aynalarımda piano black kaplama var. O sebeple piano black egzos ucu almak istiyorum. Ankara'da nereden nasıl temin ederim. Ankaradaki arkadaşlar yardımcı olursanız çok makbule geçer valla.

İnternetten araştırdım biraz ama çiftine 150tl falan fiyat çekiyorlar. Bana fahiş geldi bu rakamlar. Sizce normal mi?
Koç egzoz Nevzat usta var şaşmaz da ondan bulabilirsin diye yahmin ediyorum birde  kazım kara bekir de shell benzinlik içinde fm tuning var bir ara orda da vardı ama suan varmıdır bilmiyorum

Çevrimdışı RoCoCo

• In Production
  • **
« Yanıtla #36 : 26 Eylül 2014, 16:01:27 »
Koç egzoz Nevzat usta var şaşmaz da ondan bulabilirsin diye yahmin ediyorum birde  kazım kara bekir de shell benzinlik içinde fm tuning var bir ara orda da vardı ama suan varmıdır bilmiyorum

Teşekkür ederim. Bugün bakıcam fm tuninge. Olmadı yarın da şaşmaza giderim.