Konu: Ankara'da Hangisini Nereden ? (Genel)  (Okunma sayısı 4945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2013, 16:40:04 »
Egzozu da şaşmazdaki cancan garajdan al yetkili servis tane fiyatına iki krom ucu da alırsın aynısından ;)

Eyvallah çok sağol iyi oldu bu bilgi,birde egzos yaptırmak istiyorum İskender vari bir yer ankara da var mıdır varsa nerede?Kalite açısından arkadaşlar koçu tavsiye ediyor ama ne derece sağlıklıdır ve iyidir bilemiyorum..

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 08 Şubat 2013, 22:23:59 »
Bu arada 17" Donington jantları siyah mat boyaya boyatmak istiyorum.Eycemaat ankarada kim yapar bunu adam gibi,var mı yaptıranınız ?

Çevrimdışı cenkozkan

• Int.Transfer
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #17 : 08 Şubat 2013, 23:52:36 »
Egzos için Nevzat usta iyidir, skyline, rs gibi araçlar da bazen orada yaptırıyor.
2015 Passat 1.4 TSI 125 hp
2011 POLO GTI - satıldı.

Çevrimdışı Özgür Kaya

• Forum Yöneticisi
  • Harbour
  • Yer: Ankara-Adana
  • An humble perfectionist.
« Yanıtla #18 : 09 Şubat 2013, 02:31:25 »
Taylan ayak dayama işi atla deve değil çıkmadan Eskihisarda yaptirabilirsin dışarıdan farkı +10 lirayı geçmez,kaskoyu oraya yaptırdığında %5 civarı bir parayı sana verecekleri karta işliyorlar +- onunla alırsın :) ,  R led Ankara'da hiçbirlere yaptiramazsın (takarlar ama doğru kodlayamazalar) ender tek çaren :(
2011 1.4 160 hp. DSG, Rising Blue,
Mirror pack, Interlagos, Cruise Control, Bi-Xenon, Titanium Upholstery, Original R Led DRL. Llumar tints & hud protection film. Led plate ligths.

2012 1.6 Polo TDI DSG Comfortline, deep black pearl.

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 09 Şubat 2013, 12:48:33 »
Taylan ayak dayama işi atla deve değil çıkmadan Eskihisarda yaptirabilirsin dışarıdan farkı +10 lirayı geçmez,kaskoyu oraya yaptırdığında %5 civarı bir parayı sana verecekleri karta işliyorlar +- onunla alırsın :) ,  R led Ankara'da hiçbirlere yaptiramazsın (takarlar ama doğru kodlayamazalar) ender tek çaren :(

Tamamdır abi ayak dayama eskihisar,kaskoyu eskihisarda yaptırdığını ve tavsiye ettiğini mi anlamalıyım abi bu durumdan :) R led içinde vazgeçebilirim abi çünki hiç tanımam etmem ama sırf forumdaki çocukların söyledikleri enedere uyuz olmama yetti de arttı bile (parasal olarak).

Abi ankara'da bu 17" Donington ları mat boya ile hakkıyla boyayabilecek kim vardır bir yardımcı ol lütfen yaa.Kış jantı olarak 17"donington alacağım bunlarıda siyaha boyatacağım sence mat siyah iyi olur mu birde kim yapar bunu bizim buralarda ??

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
« Yanıtla #20 : 09 Şubat 2013, 15:13:39 »

Tamamdır abi ayak dayama eskihisar,kaskoyu eskihisarda yaptırdığını ve tavsiye ettiğini mi anlamalıyım abi bu durumdan :) R led içinde vazgeçebilirim abi çünki hiç tanımam etmem ama sırf forumdaki çocukların söyledikleri enedere uyuz olmama yetti de arttı bile (parasal olarak).

Abi ankara'da bu 17" Donington ları mat boya ile hakkıyla boyayabilecek kim vardır bir yardımcı ol lütfen yaa.Kış jantı olarak 17"donington alacağım bunlarıda siyaha boyatacağım sence mat siyah iyi olur mu birde kim yapar bunu bizim buralarda ??

Hic kış jantı ve lastikleri işine girme derim bu saatten sonra. Bosu bosuna aldım diye dusunmekteyim ben. Havaların da kotu olacagını dusunmuyorum artık. Mart'ın kapıdan bastırması da cok etkisiz olur gibime geliyor.

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 09 Şubat 2013, 15:19:20 »
Haklısın abi bu havalarla artık kış gelmez ama ben seneye hazırlık yapim diyorum şimdiden yavaş yavaş son dakika aman jant haydi lastik alim  diye uğraşmıyayım diye birde bunlara bridgestone blizzak lm1 düşünüyorum en uygun kış lastiği odur sanırım roccolar için..

can3can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 09 Şubat 2013, 17:57:33 »
ben lassa kullanıuorum.takımda yaklasık 400 tl ucuza gelir.tavsiye ederim.tipi varken ılgaza çıktım yolda ne arabalar kalmışken.o 400 tl ye jantları boyatırsın istersen.plasti dip diye birsey var.istersen onu araştır forumda.boyatmak pahalı geliyor bana.bilmiyorum bu yazdıklarını hiçbir aracın üzerinde gördün mü ama istersen bir buluşmamıza gel.bahsettigin hersey araçların üzerinde ayrı ayrı olsada var.fikir edinmiş olursun

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 09 Şubat 2013, 18:00:55 »
ben lassa kullanıuorum.takımda yaklasık 400 tl ucuza gelir.tavsiye ederim.tipi varken ılgaza çıktım yolda ne arabalar kalmışken.o 400 tl ye jantları boyatırsın istersen.plasti dip diye birsey var.istersen onu araştır forumda.boyatmak pahalı geliyor bana.bilmiyorum bu yazdıklarını hiçbir aracın üzerinde gördün mü ama istersen bir buluşmamıza gel.bahsettigin hersey araçların üzerinde ayrı ayrı olsada var.fikir edinmiş olursun

Helal yaa çok saol can bilgiler inanılmaz,inş. buluşmalarda görüşürüz..

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #24 : 09 Şubat 2013, 18:13:47 »
Haklısın abi bu havalarla artık kış gelmez ama ben seneye hazırlık yapim diyorum şimdiden yavaş yavaş son dakika aman jant haydi lastik alim  diye uğraşmıyayım diye birde bunlara bridgestone blizzak lm1 düşünüyorum en uygun kış lastiği odur sanırım roccolar için..
Lastik alıp depoda takarım diye bekleyicek birşey değil abi ,taze taze fırından yeni çıkmışını almak makbül :bonuskafa

Sent from my iPhone using Tapatalk
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 09 Şubat 2013, 18:16:41 »
Lastik alıp depoda takarım diye bekleyicek birşey değil abi ,taze taze fırından yeni çıkmışını almak makbül :bonuskafa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğru söylüyosun yanlış yazdım.Lastik şuan değil de jantı hazır etmek istiyorum önceden

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Stockoviç
« Yanıtla #26 : 09 Şubat 2013, 22:21:04 »
Egzos için Nevzat usta iyidir, skyline, rs gibi araçlar da bazen orada yaptırıyor.
+1 Koç Egzoz

Çevrimdışı Özgür Kaya

• Forum Yöneticisi
  • Harbour
  • Yer: Ankara-Adana
  • An humble perfectionist.
« Yanıtla #27 : 10 Şubat 2013, 00:52:24 »

Yok onu anlama abicim, cebine neresi uyarsa oraya yaptır kaskonu elbette :)
Ama Eskihisarda yaptırırsan 30 tl civarı bir para onların verecekleri karta işleniyor o parayı orada nasıl istersen harcayabiliyorsun, sende belki ayak dayama alabilirsin. Bide forumda. olduğunu söyle extra indirim yaparlar. :)
2011 1.4 160 hp. DSG, Rising Blue,
Mirror pack, Interlagos, Cruise Control, Bi-Xenon, Titanium Upholstery, Original R Led DRL. Llumar tints & hud protection film. Led plate ligths.

2012 1.6 Polo TDI DSG Comfortline, deep black pearl.

Çevrimdışı Umutcan YILMAZ(Hype)

• Harbour
  • Yer: Ankara // Batıkent
  • Golf GTI ( mkV )
« Yanıtla #28 : 10 Şubat 2013, 00:55:10 »
+1 Koç Egzoz

beni bi götür de oraya egzosu açtırayım orta warsa orta yoksa son iptal edelim olmadı soba borusu styla :D
Hayat Yollardan Çizilmiş Olsa Bile Birini Seçeceksin..Kestirdiğin Küçücük Bi Ara Bile Olsa Makas Atıp Geçeceksin.

Taylan Özer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 10 Şubat 2013, 00:59:13 »
Özgür abi bu jant boyama hikayesine ne diyosun.Plasti dip olayı uygun olur mu,bana mantıklı geliyor (değişimi olabildiği için) yoksa direk jant boyama olayına dalsammı acaba..