Konu: Hasarlı arac alım satım  (Okunma sayısı 28032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Melih ÜNAL

• Harbour
  • viva la fiesta!
« Yanıtla #30 : 21 Ocak 2013, 17:18:28 »
Çok teşekkür ederim pek dile getirmemiştim konuyu fakat biraz düşününce yapılabilir bir olay gibi geliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
34 HR 2575 * Yeditepe   kw coilover-itg cai-hr spacer-forge dv-tuning garage difüzor&spoiler-r led-custom down pipe   -   mapped by dr.ECU   ----  şuan ZIR stock :/

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • 34YGZ88
« Yanıtla #31 : 21 Ocak 2013, 17:23:02 »
Çok teşekkür ederim pek dile getirmemiştim konuyu fakat biraz düşününce yapılabilir bir olay gibi geliyor

Kesinlikle yapılır.

sadece 2 mevzu var atlatman gereken

1. Araba ortamında sevmediğin adamlar arabası pert v.s. diye sölenti edip can sıkabilir.
2. arabadan sogumadıysan kesinlikle yapılır bir arkadaşıon başına geldi böyle bi kaza. sigortadan parayı aldı arabayı ilk olarak ona satıs veriyorlardı arabayıda aldı hasarı karsıladı arada birazda kredi borcu vardı onu kapatmıstı 2005-2006 arasıydı. güzelde olmustu onun için. bir kaç sene bindi arabaya o sekilde.

bunlar senin için önemli değilse araba yaptırılır güzelcede binilir. hatta daha rahat binilir yok orası cizildi yok burası ezildi derdin olmaz

ben olsam böyle düşünürdüm yani :)

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı Melih ÜNAL

• Harbour
  • viva la fiesta!
« Yanıtla #32 : 21 Ocak 2013, 17:28:08 »
Evet haklısın aslında yok ya arabam pert diye dalga geçecek pek arkadaşım olduğunu sanmıyorum zaten bu araba 2.arabam olma yolunda ilerliyor.değişik projelerim var motor modifiyesiyle ilgili hem gözden çıkarmak daha kolay olur bu durumda

34 HR 2575 * Yeditepe   kw coilover-itg cai-hr spacer-forge dv-tuning garage difüzor&spoiler-r led-custom down pipe   -   mapped by dr.ECU   ----  şuan ZIR stock :/

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • 34YGZ88
« Yanıtla #33 : 21 Ocak 2013, 18:02:47 »
Evet haklısın aslında yok ya arabam pert diye dalga geçecek pek arkadaşım olduğunu sanmıyorum zaten bu araba 2.arabam olma yolunda ilerliyor.değişik projelerim var motor modifiyesiyle ilgili hem gözden çıkarmak daha kolay olur bu durumda

zaten melih hiç bir arkadaş bu konuda dalga geçmez. arkadaş sandıgın dingiller bunu yapar :)

yazdıgın gibi herşey daha rahat daha kolay ilerler hızlanma olsn görsel mdifiye olsn araban hasar almıssa daha kolay kıyabiliyorsun taşlarını oynarken  ;)

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı BugraGundogan

• Transport
  • Yer: Istanbul
  • Seyyah
« Yanıtla #34 : 22 Ocak 2013, 00:08:40 »
araban hasar almıssa daha kolay kıyabiliyorsun taşlarını oynarken  ;)
bak bu konuda kesinlikle katılıyorum orjinalken kıyılmıyo :D
KotuRoccoTSI

Powered By;
RSA Motorsport
OpelTech Service
The-Tuning
Detailworks Premium Car Care

Çevrimdışı Roccovegas

• YASAKLI ÜYE ( Süresiz )
  • Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #35 : 20 Şubat 2013, 14:32:58 »
UCUZSA HER ZAMAN MÜŞTERİSİ VARDIR ;D

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #36 : 21 Temmuz 2013, 10:43:20 »
Konuyu hortlatalım bari. Geçen de bir tanıdığımla konuştuktan sonra bu yöntemle araba aldığını görünce ve arabanın kondisyonunu görünce tekrar sardım bu olayı kafaya. Benim planım doğrudan sigorta ihalesinden araç almak ve yarın biten bir ihale var. Bu konu hakkında bilgisi olan, tekrar ruhsat çıkarma ve kasko yapmayla ilgili vs. paylaşırsa çok sevinirim.

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #37 : 21 Temmuz 2013, 11:54:07 »
Berkcan bu ihale icin para yatirip uye oluyosun sonra hasarli araclara teklif veriyosun araba sende kalirsa 1 hafta icindeydi sanirim gunu net bilmiyorum arabayi almak zorundasin.Gelelim ihale sonrasi islemlere once plaka cikartilir cunku cekme belgeli oldugu icin bazen plaka dusumu olabiliyor yada sansina plaka aynende kalabilir.Sonra arabanin eksiklerini giderim trafige cikar hale getirdikten sonra tuv istasyonuna gidiyorsun komple muayeneden geciriyolar arabayi ondan sonra koy benzini gez ;)

baturmert

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 22 Temmuz 2013, 03:24:26 »
Selamlar sızlere bırseyler sormak ıstıyorum Internette ılan sıtelerınde hepınız su sıralar daha cok gormeye baslamıssınızdır.Hafıf hasarlı gozuken araclar pıyasa degerının 10-15 tl altına satılmakta ve alıcısınıda rahatlıkla bulmaktadır.Benım sıze sorum aramızda daha once hasarlı arac almıs bırısı varmıdır  veya bu konuda bılgısı olan varmıdır bu araclar neden bu kadar ucuz? neden satan galerıcıler yaptırıp daha pahalıya pıayasa degerıne satmıyorlar?? ıkı uc gundur bunu arastırıyorum ve gercekten ınanılmaz derecede kupon araclar ucuz fıyatlara gıdıyorlar..

Benım sahsı dusuncem bu ısın altında benım veya bızım  bılmedıgımız farklı olayla vardır.  cunku bole bır pıyasada  bu durumda kesınlıkle bır cakallık aranmalıdır...

Birde bu hasarlı araclar cogunlukla plakasız oluyor acaba bunlara plaka cıkartmakmı zorlasıyor veya kasko degerlerımı cok yukselıyor??

Olay tamamen şöyle gerçekleşiyor  genel olarak kazalı araçların kullanıcının kullanmak istememesi doğrultusunda araç satışa çıkmadan önce kaporta düzeltme makinesi ve punta makinesi kullanılmadan kaporta düzeltilir  buda alıcıları çekmek amaçlı yapılan bir işlem.

Çevrimdışı corail

• Int.Transfer
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #39 : 05 Ağustos 2013, 22:33:15 »
Bu işin hiç temizi,dürüstü yok mudur arkadaşlar?
Mesela ilandaki araç için düşünceleriniz nedir? Araç çekme belgeliymiş..
Bu durumda pert oluyor değil mi?
Bilgisi deneyimi olanlardan yardım rica ediyorum..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-cihan-otodan-2012-fiesta-titanium-isik-paket-cok-az-hasarli-133693144/detay

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Çevrimdışı baturmert

• Transport
  • Yer: İSTANBUL / MECİDİYEKÖY
  • 34 ZJ 5611
« Yanıtla #40 : 06 Ağustos 2013, 02:51:29 »
Bu işin hiç temizi,dürüstü yok mudur arkadaşlar?
Mesela ilandaki araç için düşünceleriniz nedir? Araç çekme belgeliymiş..
Bu durumda pert oluyor değil mi?
Bilgisi deneyimi olanlardan yardım rica ediyorum..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-cihan-otodan-2012-fiesta-titanium-isik-paket-cok-az-hasarli-133693144/detay

Gorunurde bu aracin anlasmali ozel serviste 3.000 TL civarina halletmek mumkun. şase isciligi ve motor ici parcalarinda bir problem yoksa tabi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

VW SCİROCCO 2013 Model  - Salsa kırmızı - 160hp - Dsg -  Panoramik cam tavan - Piano Black  Izgara, Ayna Kapakları , Yan Çıtalar - Difüzör - H&R 3,5 Yay - Bordo Kaliper Kapakları - Simota Karbon  Hava Filtre Kiti - Varex Exhaust Systems

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #41 : 06 Ağustos 2013, 03:32:47 »
Bu araba okadar hasarla perte cikmaz ihaleden araci alan kisi biraz duzeltiyor sagini solunu iste farlari falan takiyor ondan sonra citir hasarli ama cekme belgeli diye satiyor ;) zaten pert diye yazmiyor artik agir hasarli veya trafikten cekilmisse cekme belgeli diye yaziyor sase numarasindan girince

Çevrimdışı doktorsihirbaz

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: edirne
« Yanıtla #42 : 09 Aralık 2013, 20:53:44 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-calisir-vw-scirocco-1-4-tsi-dsg-160bg-2013-model-146569786/detay/
bu araç alınıp satılabilir mi? ortalama masrafı 5 bin denilmiş yani araç ortalama 50 bine gelecek. Bunu biraz kullandıktan sonra 55 60 arası fiyata satabilmem mümkün mü? Piyasası 60tan başlıyor ve onlarda 122hp modelleri aynı km ve 160hp dsg olanlar 65 civarı fiyatlardan başlıyor.

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #43 : 09 Aralık 2013, 21:01:54 »
Yedek parca tedarik sorununuz yoksa arabayi dusunuyorsaniz suan satan kisiyi taniyorum

Çevrimdışı doktorsihirbaz

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: edirne
« Yanıtla #44 : 09 Aralık 2013, 21:35:45 »
Yedek parca tedarik sorununuz yoksa arabayi dusunuyorsaniz suan satan kisiyi taniyorum
yedek parça sorunum yok ama daha önce hasarlı araç alıp yaptırıp satmadım ne nasıl olur bilmiyorum kendim binmek için alıcam nisan mayıs ayında satıp z4 almayı düşünüyorum. Nisan mayıs ayına kadar arabasız kalmamak ve birazda bu işten para kazanmak için bu ilandaki aracı gözüme kestirdim.