Konu: Vialle Hakkında  (Okunma sayısı 51718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #30 : 24 Temmuz 2012, 17:35:14 »
arifin manchester'a attığı golü arıyoduk nereye gelmişiz yav

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #31 : 24 Temmuz 2012, 17:35:27 »
Tekrar Merhaba,

Konu arkadaslardan birinin nasıl 70 K edebilir sorusuna hitaben o linki post etmem ve sonra arabanın degeri uzerine yorumlara döndü.

Konuyu kaydırmak istemezdim. Kurun 1.99 oldugunu yeni gordum. Ben ilanı koydugumda yukarıdaydı.
Ben satmaya hevesli degilim. Alıcı olursa da 70 K'dan asagı vermem.

Konunun elbette sıvı puskurtmeli lpg sistemiyle ilgili yorumlarınızdan buralara gelmesini istemezdim.

Herkere tesekkurler

Çevrimdışı structure(VaLi5202)

• In Production
  • **
« Yanıtla #32 : 24 Temmuz 2012, 17:37:25 »
berk arkadaşımız aracın değeri nasıl 70bin oluyo diye sorunca arkadaşta o yüzden gönderdi sanırsam.bir de satmayı düşünülen bir araca lpg biraz gereksiz sonuçta bu tarz bir araca lpg taktırmak istemeyende olacak.benim şahsi fikrim lpg taktırıp makul seviyeye çekilcekse gidip megane coupe dizel alırım hiç bunlarla uğraşmam ama tabiki herkes farklı düşünür farklı uygular saygımız sonsuz
sciroccoya gelene kadar aldığım yol : 2001 opel vectra cdx 2.0, 2005 fiat stilo dyn coupe, 2007 seat leon, 2009 volvo s40, 2011 bmw 320d, 2011 astra j 1.4T, 2011 bmw 1.16i premium snrf, 2012 golf 1.4tsi highline,2012 scirocco ve 2013 audi a4 2.0 tdi 177 PI

Çevrimdışı cmbydr

• Transport
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #33 : 24 Temmuz 2012, 17:38:36 »
araçta deri döşeme var mı?

Adam ilanı vermiş orda yazıyo aracın opsiyonları deri döşemede var...

Nerde var deri döşeme? Bildiğin kaşmir döşeme var arabada.

Resimlere bakmamıştım kaşmirmiş ama özelliklerine yazmış vienna deri döşeme diye... ayrıca anlamadığım zaten aracım kaç tl eder diye konu açmamışki. Vialle diye bi sistem yaptırıyım mı diye sormuş arkadaş herkez niye arabanın fiyatına opsiyonuna taktıki ?

resimde bariz gözüküyor olmadığı o yüzden sordum.ben de biliyorum fiyat sormadığını ama madem lpg konusu açıp aracının ilanını koyuyor benim sormam mı abes?

Abes değil de benim söylediğim adam başka birşey sormuş konu arabanın piyasa değeri hakkında tartışmaya dönmüş... İlanıda bu araba nası 70 bin tl eder falan denince koymuş. Gerçi arkadaşın kendisi bişey yazmıyo ben neden savunuyosam isteyen istediği yere çeker konuyu...

2011 160hp DSG - Milltek Downpipe - İTG CAİForge Dump Valve - H&R Coilover - H&R Spacers - Custom Exhaust - Ecufast

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #34 : 24 Temmuz 2012, 17:39:47 »
1) ADAPTİF ŞASİ KONTROL (Comport, Normal ve Sport Modlarda suspansiyonun sertlesip yumusaması yol tutus ve direksiyonun yumusaması ile ilgili) ve TRACTION CONTROL

2) Orjinal 18 İNTERLAGOS Ciziksiz JANTLAR

3) AYNA PAKETİ (Geri viteste sag aynanın otomatik asagı inmesi ile kolay park sistemi)

4) Bİ-XENON FARLAR

5) VİENNA DERİ DÖŞEME

6) KIŞ PAKETİ (Far yıkama ve Isıtmalı Silecek Suyu)

7) CAM TAVAN

8) KEYLESS ACCES (ANAHTARSIZ GİRİŞ ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA)

9) ORJİNAL ALARM

10) HIZ SABİTLEYİCİ ve LİMİTLEME (Yokus asagı vitesi otomatik olarak azaltıp ve motor freni yapıp hızı sabitler)

11) DYNAUDİO SES SİSTEMİ 300 W SES ÇIKIŞI 8 HOPARLÖR (Eşşsiz Müzik Sistemi)

12) KAŞMİR DÖŞEME

13) YAGMUR SENSORU VE KENDILIGINDEN KARARAN DIKIZ AYNA

14 ) F1 DİREKSİYON

15) RCD 510 EKRAN

16) LASTIK BASINC SENSORU ve daha sayamadıgım diger ozellikleri.....

16 standart
15 standart
14 standart
12 standart
tcs standart
geriye atınca ayna inmesi standart
araçta deri yok rns yok
13 le 3 ün içeri aynı
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı B H A 41

• Harbour
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #35 : 24 Temmuz 2012, 17:43:28 »

Resimlere bakmamıştım kaşmirmiş ama özelliklerine yazmış vienna deri döşeme diye... ayrıca anlamadığım zaten aracım kaç tl eder diye konu açmamışki. Vialle diye bi sistem yaptırıyım mı diye sormuş arkadaş herkez niye arabanın fiyatına opsiyonuna taktıki ?

resimde bariz gözüküyor olmadığı o yüzden sordum.ben de biliyorum fiyat sormadığını ama madem lpg konusu açıp aracının ilanını koyuyor benim sormam mı abes?

Abes değil de benim söylediğim adam başka birşey sormuş konu arabanın piyasa değeri hakkında tartışmaya dönmüş... İlanıda bu araba nası 70 bin tl eder falan denince koymuş. Gerçi arkadaşın kendisi bişey yazmıyo ben neden savunuyosam isteyen istediği yere çeker konuyu...

ben deri göremedim bunu da burdan direk ilan sahibine sorayım dedim :)
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur.

Çevrimdışı cmbydr

• Transport
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #36 : 24 Temmuz 2012, 17:44:44 »

ben deri göremedim bunu da burdan direk ilan sahibine sorayım dedim :)

Tamam ben direk ilana bakmadan var mı yok mu diye sordun sandım ondan dedim ilanda yazıyo diye :) gerçi ilan içeriğide yanlışmış ya neyse :)

2011 160hp DSG - Milltek Downpipe - İTG CAİForge Dump Valve - H&R Coilover - H&R Spacers - Custom Exhaust - Ecufast

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
« Yanıtla #37 : 24 Temmuz 2012, 17:49:09 »
Ben oldugunu sanıyordum ya arkadaslar. Ben hic rocco arastırmadan almıstım galeriden ve ilan icerigi boyleydi.

"Vienna" deri döşeme sey benimkinde var sanıyordum.

Bu yorumlarınız cok iyi oldu. Gercekten satmaya karar verirsem. Once burada icerigi sizinle paylasırıım yorumlarınıza gore ilana birakırım.

Gercekten faydalı oldu. Peki bu Vienna deri doseme nasıl birsey resim olarak paylasabilir misiniz?

Tesekkurler

• In Production
  • **
« Yanıtla #38 : 24 Temmuz 2012, 17:51:57 »
sciroccoya gelene kadar aldığım yol : 2001 opel vectra cdx 2.0, 2005 fiat stilo dyn coupe, 2007 seat leon, 2009 volvo s40, 2011 bmw 320d, 2011 astra j 1.4T, 2011 bmw 1.16i premium snrf, 2012 golf 1.4tsi highline,2012 scirocco ve 2013 audi a4 2.0 tdi 177 PI

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı Giulietta

• Int.Transfer
« Yanıtla #40 : 24 Temmuz 2012, 17:53:29 »
arkadaşlar kimse sözümü yanlış anlamasın, alınmasın, gücenmesin, bozulmasın... scirocco dediğimiz aracın piyasa ortalaması 50 bin lira bunu alan vatandaş ultra zengin değil ! benzin ülkemizde çok pahalı ve 50 bin dediğimiz para para değil.... yani benim roccom var benim benzin umrumda değil, o değil bu değil diye bir mantık olmaz ha sen hiçbişeyi sorun etmiyorsan niye 50 binlik araba aldın derler... yani bu aracı alan illa 0-100 için almıyor kimisi kasa için alıyor nasıl golf alınıyorsa ! sonuçta rocco da golfün tek kapısı sayılır.... bence takabilen taksın bırakın ahmet mehmet çok atıp tutar boşverin kendi ekonominizi düşünün.altınızda audi r8 yok sonuçta 122 beygir modeli olan bir araç  ;).saygılarımla.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2012, 17:55:34 Gönderen: Giulietta »

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
« Yanıtla #41 : 24 Temmuz 2012, 17:54:30 »
Bu durumda benimkinin tanımı "deri ve kasmir doseme" mi olarak gecmeli. Cunku is kısımlarınn dısı deri benimkinin ?

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #42 : 24 Temmuz 2012, 17:55:20 »
resimden ziyade o koltuklar zaten yarı deri olarak da geçer, ellerseniz anlarsanız oturduğunuz yerin kumaşımsı yan tarafların hafiften deri olduklarını

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
« Yanıtla #43 : 24 Temmuz 2012, 17:56:07 »
tamamen katılıyorum

arkadaşlar kimse sözümü yanlış anlamasın, alınmasın, gücenmesin, bozulmasın... scirocco dediğimiz aracın piyasa ortalaması 50 bin lira bunu alan vatandaş ultra zengin değil ! benzin ülkemizde çok pahalı ve 50 bin dediğimiz para para değil.... yani benim roccom var benim benzin umrumda değil, o değil bu değil diye bir mantık olmaz ha sen hiçbişeyi sorun etmiyorsan niye 50 binlik araba aldın derler... yani bu aracı alan illa 0-100 için almıyor kimisi kasa için alıyor nasıl golf alınıyorsa ! sonuçta rocco da golfün tek kapısı sayılır.... bence takabilen taksın bırakın ahmet mehmet çok atıp tutar boşverin kendi ekonominizi düşünün.altınızda audi r8 yok sonuçta 122 beygir modeli olan bir araç  ;).saygılarımla.

• In Production
  • **
« Yanıtla #44 : 24 Temmuz 2012, 18:10:45 »

kimsenin alınmasına gücenmesine gerek yok evet.bindiğimiz araçlar fiyat olarak çok görülmeyen bir tutar olabilir senin için ya da bir başkası için çok olabilir.zaten bu araca binen ister zengin olur ister orta gelir düzeyinde olur.ben kendi fikrimi söyleyim o zaman iyice açarak.bir araç alırken araştırırım bu araç şehir içinde 10-11 yakar şehirdışında 7-8 yakar diye belli limit koyarım.sonra aracın fiyatı beni kasmaz germez cebimde de ona koyacak benzin veya mazot ne ise verecek param var ise alırım.ama ben yılda 30bin km yapıcam bana cebimi yoracak değil bir araç dersem o fiyat aralığında dizel bir araç bakarım.sonuçta herkesin kendi zevkidir bu lpgde olur yay veya chiplede olur.ben yaparım sen yapmazsın.sen yapmadın diyede yada neden yaptın diyede kimse yargılayamaz senin doğrularını.ama şunu derim cebimde para olmadan mercedese binceksem cebimde para olsun puntoya bineyim.kısacası arkadaşım sen kendi doğrunu yap içine siniyorsa lpg tak sinmiyorsa taktırma ama güzelce araştır tabiki de