Konu: Sahte İlanlar Başlığı  (Okunma sayısı 146004 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysnkmr

• Ordered (Yeni Üye)
« Yanıtla #2130 : 27 Kasım 2016, 12:20:10 »
Bildiğin gözümden kaçmış, sağolun varolun. Zaten haftaya Türkiye'ye geleceğimden hiçbirisini gidip göremedim. Kısmetse bu olur inşallah

Ben de fırtına mavisini tercih ederdim doğrusu. Fiyatlarını düşündüğünde mavi daha mantıklı. Sonuçta verilen paralar az para değil. Allah gönlüne göre versin, kaza bela vermesin.

Çevrimdışı revivo73

• Transport
  • Yer: Bursa
  • Mazda RX-8
« Yanıtla #2131 : 28 Kasım 2016, 14:42:38 »
bu apaçinin eline düşmüş sciroccoyu alıcağınıza forumdan bi arkadaş full mavi bi sciroccosunu satıyor aynı fiyata,ben olsam onu düşünürdüm

Apaçi eline düşmüş derken şu araç yani fakat apaçi genelde kaza sonrası fiyatı iyice düşmüş araçları alıp haşatını çıkarırcasına kullanan  maliyeti düşük, etkisi büyük  modifiyeler yapan kişi değil midir (genel anlamda)

Bursa

Çevrimdışı hllarias

• Ordered (Yeni Üye)
« Yanıtla #2132 : 28 Kasım 2016, 17:06:46 »
Apaçi eline düşmüş derken şu araç yani fakat apaçi genelde kaza sonrası fiyatı iyice düşmüş araçları alıp haşatını çıkarırcasına kullanan  maliyeti düşük, etkisi büyük  modifiyeler yapan kişi değil midir (genel anlamda)

Ama bu araç için çok da apaçi denemez kanımca. Malzemeler kaliteli ve sade öyle arabesk bir havası da yok aracın diye düşünüyorum.

Çevrimdışı revivo73

• Transport
  • Yer: Bursa
  • Mazda RX-8
« Yanıtla #2133 : 28 Kasım 2016, 18:10:59 »
Ama bu araç için çok da apaçi denemez kanımca. Malzemeler kaliteli ve sade öyle arabesk bir havası da yok aracın diye düşünüyorum.

Aynen. #326067306 ilandan hemen sonra "apaçinin eline düşmüş scirocco" dediği için ve baktığımda tam bir apaçi arabası gibi göremediğim için ben de aynı şekilde düşündüm.  Bir kere ilk sahibi ve oldukça titiz şekilde ve orjinal ve pahalı parça kullanarak değişiklkler yapmış ve yazılım dahi yaptırmamış, hiç apaçi olsa öyle yapar mı :)
Bursa

Çevrimdışı berkecelik

• Int.Transfer
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2134 : 04 Aralık 2016, 20:06:10 »
Araç bana da apaçi geldi ya..
RSA Motorsports

RIP 35 FH 778 :(