Konu: Aracımıza Kararan Ayna + Rain/Light Sensör ve AUTO Konumlu Far Anahtarı  (Okunma sayısı 19425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • Yer: İstanbul - Bağcılar
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #30 : 29 Haziran 2012, 12:52:37 »
Auto konumlu far anahtarı olanlar sadece 35 dolara anahtarın arkasına takılan ışık sensörünü de alabilirler.
Satıcı bu şekilde mail attı.

2012 Scirocco White Edition - RNS510

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #31 : 29 Haziran 2012, 13:03:47 »
abi peki olmayanlar için durum nedir ? ben sadece auto light ve rain sensor almayı istiyorum mesela

Çevrimdışı s1Lv3r

• Scheduled
  • *
  • Yer: Trabzon
« Yanıtla #32 : 29 Haziran 2012, 13:32:53 »
ilk sayfada ki bir kaç yoruma cevap olarak yağmur sensörü için camı değiştirminize gerek yok  ;)

@pharmasante cc kadar kolay olmayacak montajı kolay gelsin şimdiden direklerdeki kaplamları dikkatli sökün aman başınızı ağırtmasın sonra
'12 White Edition | H&R Springs | AEM Custom Cai | Tuning Garage Diffuser | Led interior ---- SOLD

Çevrimdışı Saro

• Transport
  • Yer: İst/Yeşilköy
  • 34SAS04
« Yanıtla #33 : 29 Haziran 2012, 13:33:29 »
Bu işin montaj asamalarini apo cozer:) rezerve

Çevrimdışı Taylan

• Transport
  • Yer: İstanbul / Çekmeköy
  • 34 JC 3842
    • Maxi Logistics Services
« Yanıtla #34 : 29 Haziran 2012, 13:50:02 »
Scirocco gibi bir araçta bu gibi özelliklerin standart bir özellik olması bence baya sıkıntılı bir durum. :)
buyur?

Olmaması yazacağıma olması yazmışım VLK Zibidisi :D
2013 Golf 7 1.6 TDi BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline Siyah

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #35 : 29 Haziran 2012, 14:13:10 »
abi peki olmayanlar için durum nedir ? ben sadece auto light ve rain sensor almayı istiyorum mesela
Konuda anlattığım gibi yağmur sensörünü ve far anahtarını alacaksınız. Benim ürünler bir gelsin ben yapayım o zaman haber veririm size alırsınız. Şimdi almayın elimizde patlamasın :o

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #36 : 29 Haziran 2012, 14:14:58 »
ilk sayfada ki bir kaç yoruma cevap olarak yağmur sensörü için camı değiştirminize gerek yok  ;)

@pharmasante cc kadar kolay olmayacak montajı kolay gelsin şimdiden direklerdeki kaplamları dikkatli sökün aman başınızı ağırtmasın sonra
Neden gerek yok anlatır mısın? Parçalar gelince camı kıracaktım kaskodan değişim için boşa kırmayalım bari... :D

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #37 : 29 Haziran 2012, 14:19:17 »

Neden gerek yok anlatır mısın? Parçalar gelince camı kıracaktım kaskodan değişim için boşa kırmayalım bari... :D

abi peki neden gerek var ki camın değişmesine ?

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #38 : 29 Haziran 2012, 14:36:31 »

abi peki neden gerek var ki camın değişmesine ?
Sensörü takmak için camın değişmesine gerek yok. Ama orijinal olsun istiyorsan camı değiştirip takman daha iyi. Camı değiştirince dikiz aynasıda değişmesi gerekiyor. Çünkü dikiz aynasının içinde kalıyor sensör. Orijinal olsun istiyorsan bu seti alabilirsin.İçinde kararan dikiz aynası da var.
Set:

Örnek :

Yalnız camı değiştirmedende takanlar var biraz çirkin bir görüntüsü oluyor. Aşağıdaki gibi;
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2012, 14:38:43 Gönderen: pharmasante »

Çevrimdışı s1Lv3r

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #39 : 29 Haziran 2012, 14:41:33 »

mevcut aynayı az biraz ısıtıp düzgünce söküp altını güzelce temizlemek yeterli rls'yi düzgünce hava kabarcığı olmayacak şekilde yapıştırınca problem olmaz... en son resimdeki görüntü olmaması için aynayıda değiştirmek gerekiyor önceki mesajda yazmıştım o yüzden gerçi siz komple kiti aldınız sanırım birebir orjinal görüncek sizin  ;)
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2012, 14:43:32 Gönderen: gkhn »
'12 White Edition | H&R Springs | AEM Custom Cai | Tuning Garage Diffuser | Led interior ---- SOLD

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #40 : 29 Haziran 2012, 14:51:36 »

mevcut aynayı az biraz ısıtıp düzgünce söküp altını güzelce temizlemek yeterli rls'yi düzgünce hava kabarcığı olmayacak şekilde yapıştırınca problem olmaz... en son resimdeki görüntü olmaması için aynayıda değiştirmek gerekiyor önceki mesajda yazmıştım o yüzden gerçi siz komple kiti aldınız sanırım birebir orjinal görüncek sizin  ;)
Hayır. Ben sadece sensörü takma klipsi, kablosunu ve far anahtarını aldım. Eğer olmaz ise dikiz aynasını Türkiye de yedek parçacıdan alacağım.

Çevrimdışı s1Lv3r

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #41 : 29 Haziran 2012, 14:56:58 »
Hayır. Ben sadece sensörü takma klipsi, kablosunu ve far anahtarını aldım. Eğer olmaz ise dikiz aynasını Türkiye de yedek parçacıdan alacağım.

o zaman son resimdeki gibi görüntü olcak dışarda harici bir şekilde görünecek(gerçi o araçta kararan ayna var ama sensör yuvalı değil). sizin verdiğiniz linkteki sensör kararan aynanın ayakları sayesinde 1. ve 2. resimdeki gibi görünecek dolasıyla çirkin görüntü oluşturmayacak.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2012, 15:04:09 Gönderen: gkhn »

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #42 : 29 Haziran 2012, 15:02:01 »
Beyler olay budur.Komple set alırsanız bu şekilde takılacak.

Çevrimdışı pharmasante

• In Production
  • **
  • 34 HY 6293
« Yanıtla #43 : 07 Temmuz 2012, 19:11:34 »
Merhaba Arkadaşlar,

Yurtdışından satın aldığım ürünler bugün geldi. Gerçekten kalitesi mükemmel. 5 iş gününde elime ulaştı.
Yağmur sensörün de made in italy, sol ayak dayamada made in Germany yazıyor. Gerçekten 1.kalite ürünler. Orijinal Scirocco kararan dikiz aynasını almanyadan satın aldım. Oda P.Tesi veya Salı elime ulaşır. Aynada gelince hemen takacağım parçaları. Her aşamanın resmini çekip Tutorial olarak hazırlayıp burada yayınlayacağım. İnşaallah olursa, aracımda kararan dikiz aynası, coming/leaving home ve yağmur yağdığında camların otomatik kapanması olacak. Bundan sonra katlanan yan aynalar opsiyonunu aracıma Artık bu siteden alış veriş yapabilirsiniz. Güvenilir bir site.
Buyrun buda gelen parçaların resmi ;

Çevrimdışı cmbydr

• Transport
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #44 : 07 Temmuz 2012, 20:38:29 »
Merhaba Arkadaşlar,

Yurtdışından satın aldığım ürünler bugün geldi. Gerçekten kalitesi mükemmel. 5 iş gününde elime ulaştı.
Yağmur sensörün de made in italy, sol ayak dayamada made in Germany yazıyor. Gerçekten 1.kalite ürünler. Orijinal Scirocco kararan dikiz aynasını almanyadan satın aldım. Oda P.Tesi veya Salı elime ulaşır. Aynada gelince hemen takacağım parçaları. Her aşamanın resmini çekip Tutorial olarak hazırlayıp burada yayınlayacağım. İnşaallah olursa, aracımda kararan dikiz aynası, coming/leaving home ve yağmur yağdığında camların otomatik kapanması olacak. Bundan sonra katlanan yan aynalar opsiyonunu aracıma Artık bu siteden alış veriş yapabilirsiniz. Güvenilir bir site.
Buyrun buda gelen parçaların resmi ;

Hayirli olsun valla azmedince insan hersey oluyo :D maliyeti nedir sorabilirmiyim bende dusunuyorum?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2011 160hp DSG - Milltek Downpipe - İTG CAİForge Dump Valve - H&R Coilover - H&R Spacers - Custom Exhaust - Ecufast