Konu: KASKOYA İŞLETME  (Okunma sayısı 4887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mete24

• Transport
« Yanıtla #15 : 27 Mayıs 2012, 02:07:24 »
Peki ben bunu enderdende alsam dışardan bi vatandaştanda alsam farı işletebilcekmiyim yani kaskoya ?

Tabikide artik sadece telefonla yapiliyor , far aldim bedeli bu deniyor onlar size kagit yeni palice yolluyor sizde ufak odemenizi yapiyorsunuz , benim milltek downpipetan yaylara kadar isliydi ben topla 106 tl gibi bir rakam odemistim
Audi A4 1.6 34 ZD 7510 - satıldı
Volvo s40 D2 34 FV 8505 - satıldı
Volkswagen Passat 1.6 FSI 34 GE 4590 - satıldı
Scirocco 34 L 6203 - satıldı
Scirocco 34 JM 824 - satıldı
Audi A4 1.8tfsi 34 U 6721 - satıldı
Volvo s60 T4 34 U 4166 - satıldı
Volkswagen Polo 1.2 tdi (garanti filodan kiralandı)

Çevrimdışı BUR33

• Int.Transfer
« Yanıtla #16 : 27 Mayıs 2012, 02:11:53 »

Peki ben bunu enderdende alsam dışardan bi vatandaştanda alsam farı işletebilcekmiyim yani kaskoya ?

Tabikide artik sadece telefonla yapiliyor , far aldim bedeli bu deniyor onlar size kagit yeni palice yolluyor sizde ufak odemenizi yapiyorsunuz , benim milltek downpipetan yaylara kadar isliydi ben topla 106 tl gibi bir rakam odemistim

harbidenn iyiymiş böyleyse peki kasko bana hiçbişey sormıcakmı numara falan farın bişey numarasını falan ?:)

Çevrimdışı Mete24

• Transport
« Yanıtla #17 : 27 Mayıs 2012, 02:16:20 »

harbidenn iyiymiş böyleyse peki kasko bana hiçbişey sormıcakmı numara falan farın bişey numarasını falan ?:)

Hayir , sadece aciklama isticekler , aciklamada bixenon far takimi dersiniz , fiyati neyse onu soylersiniz
Audi A4 1.6 34 ZD 7510 - satıldı
Volvo s40 D2 34 FV 8505 - satıldı
Volkswagen Passat 1.6 FSI 34 GE 4590 - satıldı
Scirocco 34 L 6203 - satıldı
Scirocco 34 JM 824 - satıldı
Audi A4 1.8tfsi 34 U 6721 - satıldı
Volvo s60 T4 34 U 4166 - satıldı
Volkswagen Polo 1.2 tdi (garanti filodan kiralandı)

Çevrimdışı oguz

• Int.Transfer
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18 : 27 Mayıs 2012, 02:31:32 »

kesinlikle parça numarası ekletin daha sonra herhangi bir kaza durumunda eksperle başınız ağrır.doğuş-euroko ile görüştüğümde teminat bedelinin ödenmesi için oem numarasını eke kesinlikle işlememiz gerektiğini ilettiler

can3can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 27 Mayıs 2012, 02:34:06 »
1K8941754B OEM numarası bu.bunu vermek yeterli mi o zaman?
edit:zaten oğuz el atmış olaya
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2012, 02:37:19 Gönderen: cnpyrz »

Çevrimdışı oguz

• Int.Transfer
« Yanıtla #20 : 27 Mayıs 2012, 02:40:58 »
1K8941754B OEM numarası bu.bunu vermek yeterli mi o zaman?
o sadece boş far
far kontrol ünitesi ( balastlar )
ampuller olacak
çünkü doğuşun aynen dediğini iletiyorum; bu sistem perakende almak istediğiniz bi xenon diyince sistemde çıkmaz bütün parçalar ayrıdır far , beyin,ampul,kablo ayrı oem numaraları vardır . sadece ve sadece r modelinde tek bir parça numarasına sahiptir ve gündüz ledleri ile birlikte.. benden size uyarı sakın parça numarası tek olarak kaskoya yazdırmayın. zaten kaza durumunda şasi numaranızda bi xenon gözükmeyecek ve tek bir parça olmadığı için parça numarasına göre rapor yazacak eksper

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #21 : 27 Mayıs 2012, 02:44:38 »
Yahu arkadaslar :D cok akilli olmaya gerek yok yahu :D
Bixenon far yazin 2700 tl degerinde...
Peki diyecekler iyi gunler deyip kapatin telefonu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

can3can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2012, 02:46:15 »
OEM numaraları zaten seninde paylaştığın gibi bütün ürünlerde aynı.bir mail ile bizimle ilgilenen kişiye gönderirsek herşeyin hallolacağını düşünüyorum

Çevrimdışı oguz

• Int.Transfer
« Yanıtla #23 : 27 Mayıs 2012, 02:52:26 »
OEM numaraları zaten seninde paylaştığın gibi bütün ürünlerde aynı.bir mail ile bizimle ilgilenen kişiye gönderirsek herşeyin hallolacağını düşünüyorum
evet . tek parça yazdırırsan eğer far balast ampul ayrı ayrı yazmassan diyelim sadece sol farın kırıldı ünitede birşey yok eksper oraya bi xenon yazdığında sol tarafını komple vermek zorunda . oyüzden tek tek parça numarasına göre işlet kaskoya sağ sol vsvs

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #24 : 27 Mayıs 2012, 03:25:43 »
Ben islettim fautrasiz 3.500 tl islettim
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı BUR33

• Int.Transfer
« Yanıtla #25 : 27 Mayıs 2012, 13:29:40 »
evet . tek parça yazdırırsan eğer far balast ampul ayrı ayrı yazmassan diyelim sadece sol farın kırıldı ünitede birşey yok eksper oraya bi xenon yazdığında sol tarafını komple vermek zorunda . oyüzden tek tek parça numarasına göre işlet kaskoya sağ sol vsvs

Peki allah korusun kaza yaptık farımız gitti bu farı biz aldığımız yerdenmi temin edicez yoksa servistenmi temin edicez ?

Çevrimdışı oguz

• Int.Transfer
« Yanıtla #26 : 27 Mayıs 2012, 13:55:58 »

Peki allah korusun kaza yaptık farımız gitti bu farı biz aldığımız yerdenmi temin edicez yoksa servistenmi temin edicez ?
eğer kaskoya servis fiyatından işletirsen sorunsuzca gidip verirsin eğer eksik fiyat işletirsen farkını verip yaptırırsın. ama ben dışarda yaptıracağım dersende eksper senin evinin önüne kadar gelip rapor hazırlayıp sana kaskoya işlettiğin rakamıda verir. bu arada servis fiyatı perakende alımda 3500 tl civarı (far,balast,ampul).

bu arada kaskoya işletmende fatura ibraz etmeyede gerek yok parça numarası ve fiyat belirterek zeyil hazırlatman yeterli
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2012, 13:58:00 Gönderen: oguz »

Çevrimdışı BUR33

• Int.Transfer
« Yanıtla #27 : 27 Mayıs 2012, 15:04:16 »

eğer kaskoya servis fiyatından işletirsen sorunsuzca gidip verirsin eğer eksik fiyat işletirsen farkını verip yaptırırsın. ama ben dışarda yaptıracağım dersende eksper senin evinin önüne kadar gelip rapor hazırlayıp sana kaskoya işlettiğin rakamıda verir. bu arada servis fiyatı perakende alımda 3500 tl civarı (far,balast,ampul).

bu arada kaskoya işletmende fatura ibraz etmeyede gerek yok parça numarası ve fiyat belirterek zeyil hazırlatman yeterli

O zaman ben kaskoya 3500 tl derim direk öyle diyince kaskoya dahamı fazla vermiş oluyorum ?

Çevrimdışı oguz

• Int.Transfer
« Yanıtla #28 : 27 Mayıs 2012, 15:10:24 »
evet teminat bedelin arttıkca ödeyeceğin rakam fazlalaşır aksesuar olduğu için bu biraz daha fazla olacaktır direk 3500 deme
 valeo far 950 x 2
 valeo 6g balast 450 x2
osram ds1 ampul 350 x2
oem numaraları ile

Çevrimdışı BUR33

• Int.Transfer
« Yanıtla #29 : 27 Mayıs 2012, 15:16:00 »
E o zmn ben 2500 aldığım şeyi 3500 dersem adamlar bana 3500 ödememi yapıcak bişey olduğunda yoksa servismi takıcak onu enderdenmi tekrar taktırıcam örnek ?