Konu: Zenec ZE-NC2010 (araclarimiz ile tam uyumlu)  (Okunma sayısı 10868 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #15 : 04 Ocak 2011, 21:55:35 »
abi bunu yaparken benim evde duran tesisatıda götürüp orda taktırmak lazım madem bizim araçları iyi tanıyan bi yer tesisatıda orda yaptırmakta fayda vardır

Çevrimdışı Ünal

• Harbour
  • Yer: İstanbul / Üsküdar
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2011, 22:07:20 »
Halil, 2400  tl ye Rns 510 alıyorsun Enderden, takıyorsun. Ama ben Rns, rcd serisine bir türlü alışamadım. Çok dandik sistem ama mecburuz tam uyumlu olduğu için.  ses sistemleri ile ilgili Aydın Condur arkadaşımıza başvuruyosunuz her şekilde bilgi paylaşımı yapıyor. Çok yakın zamanda bende sistemin kralını kuracağım araca.

abi yapacağız nasipse :) inşallah bu arada yarın yada yarından sonra halil abinin yanına gidecem beraber gdelmmi ?

Halilim her türlü uyar ne yapıp edip değiştirecem şu rcd yi.
Aydınım giderken ara müsait olursam, ki olurum atlar gideriz...
Wv Scirocco.

Çevrimdışı DrLevent

• Scheduled
  • *
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #17 : 04 Ocak 2011, 22:09:43 »
Bu kenwood park sensorlerimizlede uyumlu mudur acaba?
2011 1.4TSI 160hp Şeker Beyazı TitanyumSiyah Sunroof Bi-Xenon Interlagos(cilasız) AynaPaketi Dynaudio Media-in

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #18 : 04 Ocak 2011, 22:12:08 »

onu tam olarak bilmiyorum o konuda araştırma yapıyorum en kısa zamanda bulup yazarım buraya .
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı Ünal

• Harbour
« Yanıtla #19 : 04 Ocak 2011, 22:12:41 »
kenwood güzelmiş. bu alete televizyon bağlayabiliyormuyuz, şu televizyon işi saplantı oldu harbiden bende yaw.  izleyeceğimden de değil ama mercedesten kalma alışkanlık  işte...
Wv Scirocco.

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #20 : 04 Ocak 2011, 22:13:16 »
abi bunu yaparken benim evde duran tesisatıda götürüp orda taktırmak lazım madem bizim araçları iyi tanıyan bi yer tesisatıda orda yaptırmakta fayda vardır

halilcim bigün gidelim hali abiye :) senin adaşa o sana anlatsın kararı sen verirsin orada. ki adam biliyor bizim arçları

Çevrimdışı Ünal

• Harbour
« Yanıtla #21 : 04 Ocak 2011, 22:13:35 »

+1 aynen birde bu soru var tabi...
Wv Scirocco.

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #22 : 04 Ocak 2011, 22:14:32 »
kenwood güzelmiş. bu alete televizyon bağlayabiliyormuyuz, şu televizyon işi saplantı oldu harbiden bende yaw.  izleyeceğimden de değil ama mercedesten kalma alışkanlık  işte...

tv olayını açıkçası abi hiç önemsemediğim için sormadım. ama onuda öğreniriz be abim :)

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #23 : 04 Ocak 2011, 22:16:22 »
tamam abi bi gün boş oldugumda gidelim fikir sahibi olurum iyide olur valla

Çevrimdışı Darthanakin

• Ordered (Yeni Üye)
  • 2009 1.4 TSI 210 HP Evotech
« Yanıtla #24 : 27 Nisan 2011, 09:46:25 »
2-3 aydır kullanıyorum. 4 4lük bir cihaz. rns ye bir dünya para vermenin hiç gereği yok bence zenec varken
2009 1.4 TSI 210 HP Evotech

onceth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 14 Mayıs 2011, 12:49:10 »
arkadaşlar ben zenec 2010  kullanıyorum.aracı 0 doğu oto bayiden aldım. içinde vardı.araç hazırda olduğu ve sıra beklemiceğim için düşünmeden aldım.bnce çok güezl bi sistem.ayrıca rns den falan baya bi pahalı.doğuş oto sitesinden bakın 3000tl şu ankli fiyatı ve euroya bağlı olarak artış oluyo fiyatında.bluetooth çok  efektif.ipod bağlayınca araçta radyoya falan bakmıyosunuz bile direk kontrol edilebiliyor.navigasyonunu kullanmadım ama henüz.uyumla ilgili en ufak bi sorunu yok aletin.optik park sistemine kadar herşey tıkır tıkır çalışıyor.ama elektronik ürünlerde kimseye ne kadar memnun olmsamda tavsiye etmem.çünkü  herkes memnun kalmayabiliyo.benim fikrim kullanışlı bir sistem.
tipine gelince ben tipini de seviyorum kötü bi görüntüsü yok sanki :))

Çevrimdışı Tuğra Şanlı

• Transport
  • Yer: istanbul
  • KIRMIZI
« Yanıtla #26 : 22 Ağustos 2011, 13:21:25 »
benim aracımda zenec navigasyon var bakırköy tamaş çıkışlı   valla kapının önüne koymayın zenec navigasyonlu aracınızı   yaklaşık 10 gün önce sabah kalkıp aracıma gittim ne navigasyon vardı ne cam... buda bana ders oldu bidahada garajdan başka hiçbiyere bırakmam arabayı... dediğim gibi diğer sistemleri bilmiyorum ama zenec navigasyon varsa aracınızda hangi semtte olursanız olun nerede oturursanız oturun aracınızı mutlaka güvenlikli bir garaja park etmenizi öneririm saygılar

dipnot: 10 gün önce servise bıraktığım aracım hala çıkmadı almanyadan parçamı ne gelicekmiş arabanın kaportasınada zarar verildiği için kapı çıtası bekleniyormuş.

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #27 : 22 Ağustos 2011, 13:35:40 »
geçmiş olsun..
benim aracımda zenec navigasyon var bakırköy tamaş çıkışlı   valla kapının önüne koymayın zenec navigasyonlu aracınızı   yaklaşık 10 gün önce sabah kalkıp aracıma gittim ne navigasyon vardı ne cam... buda bana ders oldu bidahada garajdan başka hiçbiyere bırakmam arabayı... dediğim gibi diğer sistemleri bilmiyorum ama zenec navigasyon varsa aracınızda hangi semtte olursanız olun nerede oturursanız oturun aracınızı mutlaka güvenlikli bir garaja park etmenizi öneririm saygılar

dipnot: 10 gün önce servise bıraktığım aracım hala çıkmadı almanyadan parçamı ne gelicekmiş arabanın kaportasınada zarar verildiği için kapı çıtası bekleniyormuş.
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı Tuğra Şanlı

• Transport
  • KIRMIZI
« Yanıtla #28 : 22 Ağustos 2011, 17:16:31 »
geçmiş olsun..

sağolun...

Çevrimdışı Tuğra Şanlı

• Transport
  • KIRMIZI
« Yanıtla #29 : 23 Ağustos 2011, 12:47:49 »
bu arada zenec fiyatları       VW TAMAŞ'TA = 3.450 TL     VW AVEK'TE İSE= 3.600 TL  :))   bence güzel bi sistem ben gayet memnunum