Konu: ÖNEMLİ Bilgilendirme!..EDS de yeni uygulama...Cezalar yolda...  (Okunma sayısı 8728 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı R U S S E L L

• Harbour
  • Yer: Bostancı / Beykoz / Nişantaşı
  • 34 RSL 01
« Yanıtla #30 : 22 Ocak 2011, 01:35:02 »
...basılcak yer var basılmicak yer varda sahile şimdi koymuşlar eds 50km yazyo ya kim gider orda 50yle.
+122

gerçi volkanım sen şanslısın ceza yemezsin araç 122 hp ya :)

hoop hop olmuyo ama böle ala ala volkan ne diolar ya 122 liklere.
yakışıyomu hiç size :p
Roccom 34 RSL 45 diii kara simsek(rx8) 34 RSL 01  ;)

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #31 : 22 Ocak 2011, 02:01:29 »
otobanlara bile radar koymuşlar arkadaşım urfaya giderken ankara otobanında 130u geçti diye 260küsür ceza yemiş vay canına dedim o otobanda nasıl 130u geçmeden gidilirki

Çevrimdışı Alihan

• Transport
« Yanıtla #32 : 22 Ocak 2011, 02:12:14 »
Ya abarttılar artık bir şey söylemek isterdim de ortam müsait değil.. Almanya gibi yapsalar, hız sınırlaması olmasın ama mesela 120 km'den sonra olan kazalarda sigorta karşılamasın vs. vs...

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #33 : 22 Ocak 2011, 02:13:20 »
yok abi yapmazlar illa ceza yazılcak bişey bulmak zorundalar

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #34 : 22 Ocak 2011, 02:30:49 »
...basılcak yer var basılmicak yer varda sahile şimdi koymuşlar eds 50km yazyo ya kim gider orda 50yle.
+122

gerçi volkanım sen şanslısın ceza yemezsin araç 122 hp ya :)

hoop hop olmuyo ama böle ala ala volkan ne diolar ya 122 liklere.
yakışıyomu hiç size :p
şaka yaptm kardeşim ama sizin arabalarda iyi gidiyor he zamanında cok kullandm 122lik rocco
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı R U S S E L L

• Harbour
  • 34 RSL 01
« Yanıtla #35 : 22 Ocak 2011, 10:03:59 »
otobanlara bile radar koymuşlar arkadaşım urfaya giderken ankara otobanında 130u geçti diye 260küsür ceza yemiş vay canına dedim o otobanda nasıl 130u geçmeden gidilirki

130 mu ben onu bostancı sahilde yapıyorum ya :s

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #36 : 22 Ocak 2011, 12:32:07 »
valla ben Aydın-İzmir otoyolunda hiç bir zaman 160 ın altında gittiğimi bilmem ki 199 la radar cezam vardır . :) adam şu ana kadar gördüğüm en hızlı radara giren araç demişti :)
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı goktwo

• In Production
  • **
« Yanıtla #37 : 24 Ocak 2011, 00:04:25 »
millet anadolu bulvarına dikkat edin po nun orada sivil bir polis aracı var radarlı.bana kitlediler geçen gün.yani radara gireceğimi bilsem en azından aracın hakkını verirdim.durdurduktan sonra işlem için polisin yanına gittim 2 süper hayattan bıkmış amca.herhalde oturmaktan basur filan olmuşlar.bir daha yakalanırsam basur kremi verecem polislere.

Çevrimdışı R U S S E L L

• Harbour
  • 34 RSL 01
« Yanıtla #38 : 24 Ocak 2011, 00:07:04 »
millet anadolu bulvarına dikkat edin po nun orada sivil bir polis aracı var radarlı.bana kitlediler geçen gün.yani radara gireceğimi bilsem en azından aracın hakkını verirdim.durdurduktan sonra işlem için polisin yanına gittim 2 süper hayattan bıkmış amca.herhalde oturmaktan basur filan olmuşlar.bir daha yakalanırsam basur kremi verecem polislere.

İşlerini yapıyorlar ama şimdi öle hakaret eder gibi adamlarada konuşmayalım arkadaşım...

ArTHaS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 24 Ocak 2011, 09:46:52 »
Dün arkadaşla Sarıyer-Ortaköy yaptık, bütün millet EDS'yi duymuş veya nasibini almış olsa gerek, yol boş olsa bile 30-50 km/h arasında bir hızda gidiyoruz, taksiler, halk otobüsleri, normal araçlar, kimseden ne bir selektör, ne bir korna yedik, hiçbiri de geçmeye çalışmadı.

Vay be dedim, EDS sen nelere kadirsin, herkes "insan" gibi gitmeye başladı :)
Benzer şekilde bazı noktalarda da millet bu yüzden emniyet şeridine giremiyor, oralarda da trafik mis gibi akıyor. EDS'nin kerameti :D

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Yer: istanbul
  • Kagan Boycay
    • infectedart @ deviantart
« Yanıtla #40 : 24 Ocak 2011, 11:04:05 »
Dün arkadaşla Sarıyer-Ortaköy yaptık, bütün millet EDS'yi duymuş veya nasibini almış olsa gerek, yol boş olsa bile 30-50 km/h arasında bir hızda gidiyoruz, taksiler, halk otobüsleri, normal araçlar, kimseden ne bir selektör, ne bir korna yedik, hiçbiri de geçmeye çalışmadı.

Vay be dedim, EDS sen nelere kadirsin, herkes "insan" gibi gitmeye başladı :)
Benzer şekilde bazı noktalarda da millet bu yüzden emniyet şeridine giremiyor, oralarda da trafik mis gibi akıyor. EDS'nin kerameti :D

sahsen EDS cok guzel bir uygulama, uygulamadaki hata hiz limitlerinde sariyer yolu olsun florya yolu olsun sahil bakirkoy yolu olsun buralarda 50 ile gitmek cok abes oluyor, zaten buralar hep bolunmus yollar ve trafik isiklari ile belirli gecislere izin veriyor yaya trafigi icinde alt ust yada yaya gecidi disinda bir alternatifi olmayan yollar. hadi florya bakirkoy sahil yolu nispeten kisa yollar ama mastlak sariyer arasi git git bitmez gercekten 50km ve alti hizda... 70 iyi gelir oralara bence
Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

ArTHaS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 24 Ocak 2011, 11:23:10 »
Hocam kesinlikle 70'i de kaldırır ama şehiriçi sayılıyor oralar, bir de Sarıyer-İstinye civarında birşeyler varmış sanırım, sonrasında yok diye biliyorum ama yine de millet temkinliydi :)

Bir de çok öküz insanlar var, herif adam gibi araç kullanmayı bilmiyor, sonra uçuyor denize, onları engellemek adına bence iyi olmuş.

Geçenlerde bir yerde okudum, şu durmadan kaza olan sahildeki Transit yol muhabbeti için birisi "amma cenabet yol" demiş. Ne adamlar var, orada deliler gibi yardırıp viraja da bilmeden tam gaz giren adam tabi ki uçar, bunun yolla ne ilgisi var. Olay sırf yaya da değil yani, otomobil kullanmayı saçma sapan bir şekilde öğretip ehliyet veren sistemde hız limitini 30'da bile tutmak yerinde olur :D

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Yer: istanbul
  • Kagan Boycay
    • infectedart @ deviantart
« Yanıtla #42 : 24 Ocak 2011, 11:28:04 »
Hocam kesinlikle 70'i de kaldırır ama şehiriçi sayılıyor oralar, bir de Sarıyer-İstinye civarında birşeyler varmış sanırım, sonrasında yok diye biliyorum ama yine de millet temkinliydi :)

Bir de çok öküz insanlar var, herif adam gibi araç kullanmayı bilmiyor, sonra uçuyor denize, onları engellemek adına bence iyi olmuş.

Geçenlerde bir yerde okudum, şu durmadan kaza olan sahildeki Transit yol muhabbeti için birisi "amma cenabet yol" demiş. Ne adamlar var, orada deliler gibi yardırıp viraja da bilmeden tam gaz giren adam tabi ki uçar, bunun yolla ne ilgisi var. Olay sırf yaya da değil yani, otomobil kullanmayı saçma sapan bir şekilde öğretip ehliyet veren sistemde hız limitini 30'da bile tutmak yerinde olur :D

demek ki neymisss, 2 nokta arasinda ceza yemeden denize ucmadan gitmek istiyorsak yuruyormusuz :D
Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı DNZ56

• Scheduled
  • *
  • Yer: İstanbul, Kozyatağı
« Yanıtla #43 : 10 Nisan 2011, 22:00:08 »
pufff bu ne yawww... bu uygulamanın aynısı ingilterede var ciddi sorun teşkil ediyor.... :(
ama gerci sevgili istanbul trafiğinde 30'u istesenizde geçemiyorsunuz... bakalım nasıl olacak...

bu arada bir sorum olacak... bu uygulama tam olarak nerelerde uygulanacak? :) :)
dont judge the car - judge the driver

silentstorm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 10 Nisan 2011, 22:24:42 »
Bu kameraları geçmenin bi yöntemi varmış bi usta biliyomuş Aydının tanıdığıymış ama intihar etmiş abi... Yapsa yapsa o yaparmış bitek bu işi.

Bu arada ben bitek Bakırköy-Florya sahil yolunda biliyorum oradada hep normal hızda geçiyorum(80-90 gibi) bi ceza gelmedi daha. Hayırlısı diyorum...