Konu: Aracımı Kendim Yıkamak İstiyorum Nasıl Yıkamalıyım?  (Okunma sayısı 7878 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okuş

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #30 : 12 Mayıs 2013, 01:22:33 »
Bu arada arkadaşlar forumda yeni olduğum için nerede paylaşacağımı bilemedim reklama girer mi bilmiyorum ama bu altunizade'deki  yıkamayı 1 2 ay önce keşfettim sahipleri çok güzel kültürlü insanlar arabayada çok özeniyorlar hatta  onlarla konuşup bizim forum araçları için özel bir indirimde alabiliriz .
vw scirocco 1.4 tsi 160 dsg - Beyaz

Çevrimdışı TAY..

• YASAKLI ÜYE ( Süresiz )
  • Harbour
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #31 : 12 Mayıs 2013, 01:33:14 »
Bu arada arkadaşlar forumda yeni olduğum için nerede paylaşacağımı bilemedim reklama girer mi bilmiyorum ama bu altunizade'deki  yıkamayı 1 2 ay önce keşfettim sahipleri çok güzel kültürlü insanlar arabayada çok özeniyorlar hatta  onlarla konuşup bizim forum araçları için özel bir indirimde alabiliriz .

http://forum.sciroccom.com/index.php?topic=3730.0

Burada paylaşırsanız bilgilerinizi daha güzel olur.Hem herkes rahatça ulaşır hemde tam olarak doğru yere yazmış olursunuz ;)
Kim olduğun,ne yaptığının yanında önemsizdir..

Çevrimdışı okuş

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #32 : 12 Mayıs 2013, 20:15:56 »
Destek için teşekkürler TAY
vw scirocco 1.4 tsi 160 dsg - Beyaz

Çevrimdışı mrasafated

• Int.Transfer
  • Yer: Moscow
« Yanıtla #33 : 12 Mayıs 2013, 23:46:53 »
Abiler kuslar sezonu acmislar :bonuskafa Gece eve gelmeden yikattim arabayi sabah bir baktim circir kuslar pisletmisler :) etrafa baktim baska hicbir arabada yok bir benimki boyle, tam eve dus almaya donecektim bir baktim megersem arabanin uzerinde boyden boya elektrik kablosu geciyormus benden degil yani :lol. Aklinizda olsun park ettiginiz yerde arabanin ustunde kuslarin konabilecegi yer olmasin.