Konu: sonradan katlanır ayna yapımı  (Okunma sayısı 25207 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Derviş Coşkun

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Üsküdar / İSTANBUL
« Yanıtla #30 : 28 Şubat 2012, 21:03:42 »
Şu katlanır aynaları anahtara kodlama gibi bir imkanımız var kitleyince kapansın kilidi açınca açılsın böyle ne işe yaradığını bile anlamış değilim  içerden katlanır konuma getir in kilitle bin konumu aç fln saçma bence  :)

ender elk ilave bir modül takıp kodlayarak hallediyor
hakikaten mi ?  :o

Yess :)
çok iyimiş..

Tapatalk uygulaması ile iPhone'um dan gönderildi.
ayna paketin olmadığına üzüleceğine böyle şeylere seviniyorsun. :bonuskafa
2012 160 BG DSG Şeker Beyazı - Ayna paketi - 18'' İnterlagos  - Sunroof

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #31 : 28 Şubat 2012, 21:19:45 »
Şu katlanır aynaları anahtara kodlama gibi bir imkanımız var kitleyince kapansın kilidi açınca açılsın böyle ne işe yaradığını bile anlamış değilim  içerden katlanır konuma getir in kilitle bin konumu aç fln saçma bence  :)

Yess :)
çok iyimiş..

ayna paketin olmadığına üzüleceğine böyle şeylere seviniyorsun. :bonuskafa
Napalim biz senin gibi trilyonlarla oynayamadik :( evdeki kumbaramda 10kurusluklarimi sayip , maket benzin istasyonumun basina gecip ,dervis coskunculuk oynayip kendi dunyamda mutlu mesut takiliyorum oyle ..:(

arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #32 : 28 Şubat 2012, 21:29:57 »

Sunroofu geri actigi gibi dimi abi :bonuskafa

34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
  • Stockoviç
« Yanıtla #33 : 29 Şubat 2012, 00:44:30 »

inanmıyor musunuz len?

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #34 : 29 Şubat 2012, 00:45:34 »

inanmıyor musunuz len?
hep istenen beklenen ve metininin olmuyor dediği birşeydi ondan ... yoksa impossible is nothing ... BİLGİSAYAR MÜHENDİSİYİM BEN !!!!
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #35 : 29 Şubat 2012, 00:57:23 »
Gecen sordum yapiyoruz abi dedi... Sorun yok yani ayna paketi olanlar tek tusla audi gibi aynalari kapayip aciyolar araci kilitleyip actiklarinda..
« Son Düzenleme: 01 Mart 2012, 07:51:28 Gönderen: ΤενҒіκ Έʀκ »

Çevrimdışı MMN

• In Production
  • **
« Yanıtla #36 : 29 Şubat 2012, 23:01:03 »
ayarlatmak ne kadar tutuyor acaba bilgisi olan varmı ?_
2011 1.4tsi DSG 160hp - şeker beyazı - ayna paketi - kaşmir döşeme - sunroof - bi xenon - 18'' interlagos - cruise control

SATILDI

Çevrimdışı Melih ÜNAL

• Harbour
  • viva la fiesta!
« Yanıtla #37 : 01 Mart 2012, 00:24:34 »
bir scirocconun aynalarının elle kapanması utanç kaynağı bence zaten.. ilk arabaya bindiğimde saatlerce ayna kapatma tuşu aradım  :bonuskafa
34 HR 2575 * Yeditepe   kw coilover-itg cai-hr spacer-forge dv-tuning garage difüzor&spoiler-r led-custom down pipe   -   mapped by dr.ECU   ----  şuan ZIR stock :/

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #38 : 06 Ekim 2014, 22:44:34 »
arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama istanbulda ,,ender elektronik haricinde sciroccoya sonradan katlanır ayna montajı yapan yer varmı bildiğiniz,,ender elektronik yapıyor ama gereksiz fahiş fiyat istiyor,1500 tl yi geçiyor fiyatı :'( bir marşpiele yapıştırılan scirocco yazısına bile 400 tl gibi fiyat yazmış
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2014, 22:48:05 Gönderen: dalgıç »
satıldı

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #39 : 06 Ekim 2014, 22:50:26 »

arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama istanbulda ,,ender elektronik haricinde sciroccoya sonradan katlanır ayna montajı yapan yer varmı bildiğiniz,,ender elektronik yapıyor ama gereksiz fahiş fiyat istiyor,1500 tl yi geçiyor fiyatı :'( bir marşpiele yapıştırılan scirocco yazısına bile 400 tl gibi fiyat yazmış

Ayna alacaksin komple, sonra 2 adet cam motoru alacaksin, ayna katlama pozisyonu olan buton alacaksin, kablo, kodlama soket iscilik vs.. Hesapla abicim ona gore karar ver..

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #40 : 06 Ekim 2014, 22:58:54 »
Ayna alacaksin komple, sonra 2 adet cam motoru alacaksin, ayna katlama pozisyonu olan buton alacaksin, kablo, kodlama soket iscilik vs.. Hesapla abicim ona gore karar ver..

iyide abicim,aracı alırken ayna paketinde 800 küsür bir fiyat yazıyordu,bu pakette extradan yağmur,far kararan dikiz aynada var,ender elektronik sadece katlanır aynaya 1500 tl yazmış,,ona istinaden böyle yazdım,sitesindeki ürünler fahiş pahalı,,ben bu işi yapan altarnatif biyer sordum
satıldı

Çevrimdışı Emre_A

• Harbour
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #41 : 06 Ekim 2014, 23:41:31 »
arkadaşlar başka bir forumda gezerken gördüm adam daha sonradan katlanır ayna yapmış aracına ve detaylı bir şekilde anlatmış daha önce paylaşıldımı bilmiyorum bulamadım.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=83651

eğer yapabilecek veya yaptırabileceğimiz biryer varsa muhteşem olur.

Apo Usta
İstanbul !
0 532 284 0838

Small | Large

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #42 : 07 Ekim 2014, 00:02:21 »

iyide abicim,aracı alırken ayna paketinde 800 küsür bir fiyat yazıyordu,bu pakette extradan yağmur,far kararan dikiz aynada var,ender elektronik sadece katlanır aynaya 1500 tl yazmış,,ona istinaden böyle yazdım,sitesindeki ürünler fahiş pahalı,,ben bu işi yapan altarnatif biyer sordum

Apo ustayada sor detayli bilgi verir..
Aracin orjinalinde olan katlanmayan aynalari ve cam motorlarini paraya cevirebilsen 800 TL den de aza mal olabilir.. Orjinal tabiki daha dusuk maliyette olacak ... Cunku simdi  zaten aynaya para vermisken bu parayi cope atip yeni ayna aliyorsun.. Hareketli ve sabit ayna arasindaki fiyat farkini odemiyorsun.. Ayni sey cam motorlari icinde gecerli cunku bu hareketli sistemi calistiran elektronik devre cam motoruna entegre.. Vs gibi seyler yani.. Bunlar forumda bircok yerde yazili var.. Apo ustayla  konus 1500 olmaz daha dusuk olabilir.. Ama oyle 800 liraya yagmur sensoru kararan dikiz aynasi katlanir yan ayna olamaz :)

Çevrimdışı BugraGundogan

• Transport
  • Yer: Istanbul
  • Seyyah
« Yanıtla #43 : 07 Ekim 2014, 00:05:17 »

polo ya sis farını fabrika takarsan 280+kdv , sonradan servis takarsa 900+kdv ,, fiyat fahiş değil aslında parçanın maliyeti işçilik o kadar ediyor katlanır ayna için 1500 TL normal fiyat makul bence ,, ayrıca enderi savunuyorum sanılmasın adam işini güzel yapıyor hakkını alıyor piyasayada hakim ben yaparım diyorsan eğer ben sana parça listesini ve nasıl yapacağına dair yabancı yerli forumlardaki paylaşımları atayım dene şansını araban şase yapar konfor beynin yanar orası ayrı ;)
KotuRoccoTSI