Konu: BOYA KORUMA VS.  (Okunma sayısı 10113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekremsensoy

• YASAKLI ÜYE ( Süresiz )
  • Harbour
  • Yer: istanbul / başakşehir
« Yanıtla #60 : 05 Şubat 2014, 23:54:15 »
Herkese benden et döner :)

Kendini ayarla aksama dogru gelirsin bende musaitbolurum yogunlugun gider adam akilli girisiriz arabayab. :))   ben nerden dedim doner diye ucuza gittik iyimi tuh bi 35 likten assa olmazdi aslinda ama neyse :D

O zaman sana chivas getirim :)

Çevrimdışı baturmert

• Transport
  • Yer: İSTANBUL / MECİDİYEKÖY
  • 34 ZJ 5611
« Yanıtla #61 : 06 Şubat 2014, 00:01:30 »
Herkese benden et döner :)

Kendini ayarla aksama dogru gelirsin bende musaitbolurum yogunlugun gider adam akilli girisiriz arabayab. :))   ben nerden dedim doner diye ucuza gittik iyimi tuh bi 35 likten assa olmazdi aslinda ama neyse :D

O zaman sana chivas getirim :)

iste ona hayir demem biran once bekliyorum :))
VW SCİROCCO 2013 Model  - Salsa kırmızı - 160hp - Dsg -  Panoramik cam tavan - Piano Black  Izgara, Ayna Kapakları , Yan Çıtalar - Difüzör - H&R 3,5 Yay - Bordo Kaliper Kapakları - Simota Karbon  Hava Filtre Kiti - Varex Exhaust Systems

Çevrimdışı oguz

• Int.Transfer
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #62 : 06 Şubat 2014, 00:09:19 »
aracı o düşündüğünüz parlaklığa getiren işin aslı cila değil polisajdır.Temiz düzgün çiziksiz olmayan yüzeye yapılan işlem geçici ve boşa malzeme masrafı olur. eğer aracınızda yoğun şekilde çizik varsa veya boyaya yapışan yabancı madde varsa ilk önce kil+ polisaj yaptırın akabinde temiz yüzeyin parlaklığını artırın.Kil veya pasta yapmadan yapacağınız işlemlerde eğer boyanızın üzerine yapışan sizin görmediğiniz pis yabancı maddeler var ise verniğinizi çizersiniz ve geçiremeyeceğiniz izlere sebep olursunuz.Volkswagen grubu araçların verniği diğer otomobillere göre çok serttir bu yüzden çizilmesi,atması çok daha kolaydır dikkat edin.Kolay gelsin

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
  • Stockoviç
« Yanıtla #63 : 06 Şubat 2014, 01:20:00 »
Bu arada Ankara'da 50 liraya detaylı hare gidermesiz meguiars ürünleriyle boya koruma yapıyorlar (harbiden, Gruponda bulmuştum, ordan alma direk ara dediler) :D reklam değil alakam yok ama memnun kaldım; Mis oto - Anse Avm yeri de :)

Çevrimdışı Can Gülmez

• In Production
  • **
  • Yer: İstanbul Florya
« Yanıtla #64 : 27 Nisan 2015, 03:04:11 »
Yeni konu açmak istemedim, arabama yaza doğru komple dış uygulama yaptırmayı düşünüyorum. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum, daha önceden yaptıran arkadaşların önerebilecekleri bir yer var mı? Ben maslak meguairs diye düşünmüştü ama galiba forumun ilk kurulduğu zamanlar memnun kalmayanlar olmuş, sizin önerileriniz nerelerdir?
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 03:06:01 Gönderen: Can Gülmez »

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • 34YGZ88
« Yanıtla #65 : 27 Nisan 2015, 07:38:16 »
Yeni konu açmak istemedim, arabama yaza doğru komple dış uygulama yaptırmayı düşünüyorum. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum, daha önceden yaptıran arkadaşların önerebilecekleri bir yer var mı? Ben maslak meguairs diye düşünmüştü ama galiba forumun ilk kurulduğu zamanlar memnun kalmayanlar olmuş, sizin önerileriniz nerelerdir?
kapalı otoparkın su elektrk sağlaacağn bi alan varsa uyguna yapan bi arkadaşmz var nerdeyse markalı dükkanların yarı fiyatına

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı Can Gülmez

• In Production
  • **
« Yanıtla #66 : 28 Nisan 2015, 01:40:43 »
kapalı otoparkın su elektrk sağlaacağn bi alan varsa uyguna yapan bi arkadaşmz var nerdeyse markalı dükkanların yarı fiyatına
Başka önerebiliceğiniz bir yer var mı? Bir dükkan, marka olması tercihim çünkü.

Çevrimdışı Murat

• Transport
  • Yer: Adana
« Yanıtla #67 : 28 Nisan 2015, 03:09:21 »

Maslakta Mustafa Abi var Powershop 'un sokağında, işçiliği on numaradır, tavsiye ederim. İstediğin marka malzemelerle uygulama yapar.
https://instagram.com/mustafakiniran/

Çevrimdışı Can Gülmez

• In Production
  • **
« Yanıtla #68 : 28 Nisan 2015, 03:12:52 »
Maslakta Mustafa Abi var Powershop 'un sokağında, işçiliği on numaradır, tavsiye ederim. İstediğin marka malzemelerle uygulama yapar.
https://instagram.com/mustafakiniran/
Fiyatlarıyla ilgili bir bilgin var mı acaba?

Çevrimdışı Murat

• Transport
  • Yer: Adana
« Yanıtla #69 : 28 Nisan 2015, 21:46:47 »
Fiyatlarıyla ilgili bir bilgin var mı acaba?
Suan tam bilmiyorum fiyatlari. Instagramda telefon numarasi var, arayip fiyat alabilirsin. Adanadan Murat yonlendirdi dersen yardimci olur.

Çevrimdışı Lytic

• Transport
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #70 : 28 Nisan 2015, 23:21:06 »
Arabayı ilk aldığımda 100 km deyken çamurluk+kaput filmi, cam filmi, boya koruma, koltuk koruma, motor koruma, plastik vinil koruma 650 TL ye yaptırmıştım  :)
2015 VW Scirocco 160 ps Man.

Fırtına mavisi, cam tavan, 18' Interlagos, bi-xenon, ayna paketi, geri görüş kamerası

Çevrimdışı Can Gülmez

• In Production
  • **
« Yanıtla #71 : 29 Nisan 2015, 01:31:46 »
Arabayı ilk aldığımda 100 km deyken çamurluk+kaput filmi, cam filmi, boya koruma, koltuk koruma, motor koruma, plastik vinil koruma 650 TL ye yaptırmıştım  :)
Nereye diye soracaktım sonra fark ettim plakanın 06 olduğunu  ;D