Konu: Karda araba kullanma teknikleri  (Okunma sayısı 4388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet Muhtar

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: In my bedroom
  • Ahmet Muhtar
« Yanıtla #30 : 21 Şubat 2015, 08:03:00 »

yeni konu acmak istemedim zaten kilitli baslik hortlatayim dedim :)

bugun izmirden yola ciktim ankaraya dogru, dun yollar acik gozukuyordu ama raporlardan gordugum kadari ile karin gelecegi belliydi. `mecbur oldugum icin ciktim yola!`. aracin bakimlari yeni yapildigi icin, arac randiman olarak iyi kondisyondaydi, dun silecek suyuna da yenisini katmayi ihmal etmedim ancak -5 dereceleri gorunce yolda fiskiyeler dondu tabi. :/  ayrica on camda yan sanayi silecek vardi ve pismanligini cok yasadim bugun. bu yuzden kesinlikle paraya kiyin orjinal sileceklerden alin derim eger ihtiyaciniz varsa. canima okudu resmen, gorusum cok dustu bazi yerlerde silecek performansi yuzunden.

afyona 70 km kala polis yolu kapadi ve cikis vermedi, yolda kalan araclar varmis yokusta kardan oturu (yaklasik 20 - 25 dk beklettiler bizi), abimin aldigi coraplari taktim firsattan istifade ve yol acilinca kedi gibi tirmandim karli ve buzlu yokusu . yol acilinca 2 dk`da soktum.
bir de polatliya 30 km kala yol yeniden buzlandi ve aracin basi kici ayri oynamaya baslayinca tekrar cektim kenara ve taktim corabi.
takmasi ve sokmesi cok kolay. duzgun becerebilirseniz 2 - 3 dakika icinde her iki tekeri de takabiliyorsunuz. gerdirmesi, cektirmesi yok! lastikli. onemli olan nokta tam lastik ebat olcunuze gore almaniz corabi. yoksa tekerden kayip parcalanabilir.
uzun lafin kisasi aracinizda uygun donanim yoksa bu sartlarda yola cikmayin  :utandim

https://www.youtube.com/watch?v=WYjIDvSdzHQ

eger autosock ile alakali daha once paylasim yapildiysa kusuruma bakmayin, hatirlamadigim icin belki birilerinin isine yarar diye burdan yazayim dedim.
şimdi de abin auto sock bayiliği aldı da onun ku reklamını yapıyorsun forumda bana para vermeden reklam yasak banlıyorum seni Hector Barbossa !

Sent from my iPhone using Tapatalk
arabam bemeve
gel gidelim ataköye
arada giderim nasyonele
boru mu oğlum bu f30 bemeve

arabamla kızlar başıma üşüştü
eski milli kalecimizin adı rüştü
aman volkan dikkat
piston aşağı ya düştü :)

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #31 : 21 Şubat 2015, 21:44:59 »
yok lan aslinda distrubutorlugunu aldim. her foruma girip sahte hesaplarla  subliminal icerikli mesajlar atiyorum. patlayacam yakinda, birakicam kaptanligi :D
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı İkbal Karataş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Pendik Sahil
« Yanıtla #32 : 21 Şubat 2015, 22:27:05 »
bu barbossa barbarosun mu ingilizcesi acaba ..

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #33 : 21 Şubat 2015, 23:44:08 »
bu barbossa barbarosun mu ingilizcesi acaba ..

muhtemeldir. o da eski korsnalardandi diye biliyorum.
Downloading content... Please wait!