Konu: Subwoofer, anfi, hoparlör önerileriniz?  (Okunma sayısı 11277 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #75 : 10 Nisan 2015, 21:17:57 »
Varsa baska onerin soyle shotgon ? o dönem bitnisse yeni birseylerin cikmis olmasi lazim.? Steone icine oturan wooferlar disinda ben daha yeni bisey görmedim bagajdaki wooferin yerini alacak
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #76 : 10 Nisan 2015, 21:24:52 »
Varsa baska onerin soyle shotgon ? o dönem bitnisse yeni birseylerin cikmis olmasi lazim.? Steone icine oturan wooferlar disinda ben daha yeni bisey görmedim bagajdaki wooferin yerini alacak
Orjinali zaten iyi degil mi veya alirken  araci daha iyisiyle sipariş edilebiliyor  bangir bangir muzik dinliyip okuz gibi bas vurmasi bana mantikli gelmiyor en azindan benim için bitmiştir yani o donemki cevremde mod yapanlarda artik bu sistemleri takmiyor  orjinal birakiyorlar muzik zevkin farkli olabilir tabi yuksek sesle dinliyosan bisey diyemem :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #77 : 10 Nisan 2015, 23:11:05 »
Yeri  geliyor yuksek sesle dinliyorum yeri geliyor kısık dinliyorum, herkes ayni degilmidir? Ruh haline gore degiskenlik gosterir bu durum. Ustundeki sistem guzel ancak bas konusunda zayif. Bas zaten her araba sisteminin eksigi, dynaudio olsaydi aracta belki gerek kalmazdi ama kimsenin aklina dynaudio almak gelmiyor araci alirken. Verilen farki hatirlamiyorum ama ufak bi woofer ve mono anfi zaten 300 500 tl ye blsistemdeki bas acigini kapatmaya yetiyor. Abartip bagaji komple woofer ile dolduranlar ayri mevzu ama bence bu dönem bitmis degil, hic bitecegini de sanmiyorum acikcasi.
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı ajans34

• Scheduled
  • *
  • Yer: istanbul/k.çekmece
« Yanıtla #78 : 10 Mayıs 2015, 13:25:27 »
öncelıkle slmlar arkadaslar ben yıllardır muzık sıstemı yapan ınsanların dukkanında zaman gecırmıs ve bu ısı cok ıyı yapan ınsanlar tanımış ayrıca muzık sıstemı kullanmıs bırı olarak bazı seylerı kafalardan sılmek ıstıyorum...tesısat dıyınce 1990lı yıllarda sahın marka araclara takılan beton gıbı bas vuran mılletın kafasını sısırıp rahatsız eden bısey gelıyor akla...ama tesısat bu degıldır rast gele bu ıs yapılmaz eskılerle yola cıkmayn artık yenı uretılan amfıler ve baslar yumusak ve muzık kalıtesını arttırırcı dınlerken zevk veren bı sıstem halıne geldı...bagaj hacmıne gore yapılır muzık sıstemı (bagaja bas koyulacaksa tabıkı) oyle kafana gore gıdıp bas alıp koyarsan elbette kafa utuleyıcı bı ses cıkar ve aracın heryerınden bızır bızır garp sesler gelır bu teıssat degıl...bızım araclar sedan olmadagı ıcın 38cm bass koymak hem bagajı ıptal etmek demektır hemde ses kırlılıgı demektır elbette bı basla deprem etkısı yapılabılır ama 30cm ıdeal olup guzel bır amfı ılede mınımum bır muzık sıstemı yapmak mumkundur...araca cekılen kablolar ıscılık herzaman onemlı olup sesın kalıtesını bunlar belırler.
FIRTINA MAVISI 122HP MANUEL

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #79 : 26 Haziran 2017, 01:46:36 »
baya bi yardımız olmuş o zman :bonuskafa

suraya kdar okudum ve gerçekten sesli güldüm yaa ne günlermiş

horttt bu arada
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...