Konu: En iyi kaput filmi hangisi  (Okunma sayısı 14267 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Burak M.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 03 Nisan 2014, 17:28:33 »

Merhaba,
Bende aracıma kaput filmi yaptırmak istiyorum. Ama sizden yardım isteyeceğim.
Ziebart'tan teklif aldım, aracın kaportasına BOYA KORUYUCU ŞEFFAF FOLYO uygulayacaklarını söylediler.

Birde Llumar Ahmet'i aradım oda Kaput filmi uygulayacağını söyledi. İkisi arasında ki fark nedir ? Sizce hangisini tercih etmeliyim. Llumar 750 TL fiyat verdi.

Ziebart için de komple iç dış bakım kaporta tampon aynalar dahil 1600 Tl teklif aldım.

Kanka on kaput,on tampon,camurluklar ve aynalarla beraber ic dis kuafor varsa fiyat dena degil. Ama biraz pazarlik yap uyguna yapsinlar hepsini komple :)

iPhone ' dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #46 : 03 Nisan 2014, 17:48:07 »

Merhaba,
Bende aracıma kaput filmi yaptırmak istiyorum. Ama sizden yardım isteyeceğim.
Ziebart'tan teklif aldım, aracın kaportasına BOYA KORUYUCU ŞEFFAF FOLYO uygulayacaklarını söylediler.

Birde Llumar Ahmet'i aradım oda Kaput filmi uygulayacağını söyledi. İkisi arasında ki fark nedir ? Sizce hangisini tercih etmeliyim. Llumar 750 TL fiyat verdi.

Ziebart için de komple iç dış bakım kaporta tampon aynalar dahil 1600 Tl teklif aldım.

Ziebarti bilmem lakin llummar ahmet abi isciliki esnafligi ve herseyiyle 10 uzerinden 20 dir. Ben aracima daha once ahmet abide film yaptirmal icin gitmistim o zaman elinde tek parca flim yapacak buyukkte malzeme yoktu , o yuzden yaptiramamstim ancak o zaman flmi inceleme firsatim oldu , parmagimla tum gucumu filme uyguladim lakin yine filmi delemedim , sonra ucunda demir olan bir falcata vardi falcatanin demiriyle (bicagi degil) delmek icin bastirdim yine delmedi . ve flm aninda eski haline dondu . Demem o ki ben su an yaptircak olsam 1 sn bile dusunmem direk llummar ahmete giderim.

Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #47 : 03 Nisan 2014, 18:38:02 »
LLumar Ahmet'e gitmeni tavsiye ederim. Aklında en ufak bir soru işareti kalmasın fiyat olarak belki pahalı gelebilir ancak Şevket Usta arkadaşım olur selamımı söyleyebilirsin yardımcı olur mutlaka  ;)
(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..

Çevrimdışı Mahmut K. 34JL8167

• Scheduled
  • *
  • Yer: İstanbul - Anadolu Yakası
« Yanıtla #48 : 03 Nisan 2014, 21:10:51 »
bakırkoy'dekı sonax bakırtas bayısı benım rocco tam kaput korumayı 500 tl istedi

Acarlar vw servisin altındaki sonax da tam kaput koruma yan 2 cama film boya koruma döşeme koruma motorada temizligi 500 tl  :D

Bende geçen yıl temmuzda aracı teslim almadan yaptırmıştım Acarlar Sonaxta. Nano boya koruma, döşeme koruma, motor ve jant koruma, kaput filmi, 2 cam film 650 Lira vermiştim.. 500 Lira benim verdiğim fiyata göre baya uygun olmuş.
2013 1.4 TSI DSG 160 HP - Rising Blue - 18" Interlagos, Panoramik Cam Tavan, Bi-Xenon Far, Alarm Sistemi