Konu: Difüzör Hangisi?  (Okunma sayısı 38218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chagyy

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • Scirocco R(34RHH03)
« Yanıtla #30 : 17 Mart 2011, 14:06:20 »
Ben bişey sorucam cahilliğimi mazur görün dostlar bu difüzörler pilastik mi fiber mi? Konuya başka bi yerde açıklık getirildiyse cevap olarak linkte atabilirsiniz

fiber malzemeden üretilmiştir difizörler, şayet plastik olsa cok daha pahalı ya maal olur.
Duraflex diye bir malzeme kullanıyor şimdi bazı firmalar. Ben bayıldım. Buyrun bu ilandaki videoyu izleyin.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-vw-scirocco-duraflex-body-kit-45065888/video/
2010 Scirocco 1.4TSI DSG
2011 Mercedes E250CGI Coupe AMG
2012 Scirocco R 2.0TFSI DSG
2012 Citroen DS4 1.6 e-HDI
2012 Audi TT Roadster 2.0TFSI 365HP

Çevrimdışı EMH10

• Int.Transfer
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #31 : 17 Mart 2011, 14:18:07 »
teknoloji nerelere geldi vay be..

Uploaded with ImageShack.us

guLsen_GG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 17 Mart 2011, 14:21:28 »
Yani çoğunlukla gördüğüm difüzörler fiber mi? Bu malzeme fiberden farklı bişey mi (duraflex) yoksa fiberin içine katılıp zenginleştirilmiş bişey mi?

Çevrimdışı chagyy

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • Scirocco R(34RHH03)
« Yanıtla #33 : 17 Mart 2011, 14:24:29 »
Yani çoğunlukla gördüğüm difüzörler fiber mi? Bu malzeme fiberden farklı bişey mi (duraflex) yoksa fiberin içine katılıp zenginleştirilmiş bişey mi?
Extreme Dimension's new DURAFLEX technology is a revolutionary product which combines fiberglass, plastic, and flex resins to obtain its unique features. DURAFLEX products obtain a much higher durability rate than the average fiberglass product, reducing shipping damages up to 75%. Every DURAFLEX product is inspected through a rigorous quality control process giving consumers the highest quality product available with superior craftsmanship. This process ensures that DURAFLEX products are free from normal fiberglass deficiencies including waviness, spider cracks, chips, and gel coat damage. DURAFLEX products come finished with a shiny black gel coat, high quality mesh, hardware kit, and an installation guide. With such attention to detail, DURAFLEX products are surprisingly affordable, roughly 50% of the cost of a comparable high quality JDM product. DURAFLEX products include many advantages of both fiberglass and poly- urethane aerodynamics, while leaving out most of the disadvantages. In essence, our new DURAFLEX products will give you the highest quality product at the most affordable prices.

Duraflex devrim niteliğinde bir üründür, fiberglass plastik ve flexin birleşmesinden oluşur. vs. vs.

Ayrıca evet gördüğün çoğu difüzör , maliyet ve hızlı kalıp işlemi bakımından fiberden üretiliyor.
2010 Scirocco 1.4TSI DSG
2011 Mercedes E250CGI Coupe AMG
2012 Scirocco R 2.0TFSI DSG
2012 Citroen DS4 1.6 e-HDI
2012 Audi TT Roadster 2.0TFSI 365HP

Çevrimdışı KaanBora

• Transport
  • Yer: İstanbul-Ataköy
  • 34 DV 1608
« Yanıtla #34 : 17 Mart 2011, 14:26:46 »
Dorukhan kesinlikle Tuning Garage'ınki doğru seçim hadi yaptırda görelim :) Sınava gidip geleyim inş bnde yaptırıcam  :bonuskafa
Revo-Itg cai-Kw coilover-Hr Spacer

guLsen_GG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 17 Mart 2011, 14:31:25 »
Extreme Dimension's new DURAFLEX technology is a revolutionary product which combines fiberglass, plastic, and flex resins to obtain its unique features. DURAFLEX products obtain a much higher durability rate than the average fiberglass product, reducing shipping damages up to 75%. Every DURAFLEX product is inspected through a rigorous quality control process giving consumers the highest quality product available with superior craftsmanship. This process ensures that DURAFLEX products are free from normal fiberglass deficiencies including waviness, spider cracks, chips, and gel coat damage. DURAFLEX products come finished with a shiny black gel coat, high quality mesh, hardware kit, and an installation guide. With such attention to detail, DURAFLEX products are surprisingly affordable, roughly 50% of the cost of a comparable high quality JDM product. DURAFLEX products include many advantages of both fiberglass and poly- urethane aerodynamics, while leaving out most of the disadvantages. In essence, our new DURAFLEX products will give you the highest quality product at the most affordable prices.

Duraflex devrim niteliğinde bir üründür, fiberglass plastik ve flexin birleşmesinden oluşur. vs. vs.

Ayrıca evet gördüğün çoğu difüzör , maliyet ve hızlı kalıp işlemi bakımından fiberden üretiliyor.

Baya aydınlatıcı oldu teşekkür ederim Çağkan bgn iki yeri aradm ikiside fiber sattığını söyledi duraflex olanını nerden bulucaz bu difüzörün?

Çevrimdışı Dorukan Arslankaya

• Harbour
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #36 : 17 Mart 2011, 14:35:20 »
İlandaki yeri telefon ile aradım ama arkadaşa ulaşamadım telefon numaramı bıraktım difüzör için geri dönüş yaptıklarında buraya yazarım.

guLsen_GG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 17 Mart 2011, 14:37:41 »
Sanırım bende ilandaki yeri aradım ama emin değilim dönüş yaparlarsa ve yazarsan sevinirim...

Çevrimdışı EMH10

• Int.Transfer
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #38 : 17 Mart 2011, 14:42:11 »
eğer bu arkadaşların taktırdığı fiber difüzörün tipinde , duraflex ile yaparlarsa direk alırım. kırılmaması çok ilginc ve hoş

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Murat

• Transport
  • Yer: Adana
« Yanıtla #39 : 17 Mart 2011, 14:43:26 »
eğer bu arkadaşların taktırdığı fiber difüzörün tipinde , duraflex ile yaparlarsa direk alırım. kırılmaması çok ilginc ve hoş

+01

guLsen_GG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 17 Mart 2011, 14:45:05 »

Aynen bendende +1 Fiberi sevmiyorum tercih etmiyorum ama duraflex yoksa başka seçenek yok gibi gözüküyor...

Çevrimdışı TLGA

• Int.Transfer
« Yanıtla #41 : 17 Mart 2011, 15:51:27 »
o parcanın fıber olması cok fazla sıkıntı yaratmaz altta kalıo bır ıkıncısıde arka tamponu vurmakta zor gıbı :)

VP 4445

Çevrimdışı scknkaya

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Uşak-Manisa-İzmir
  • DOWN & OUT
« Yanıtla #42 : 17 Mart 2011, 22:12:18 »
ben istanbul garajın difüzörünün montajını yaptırdım.
yalnız nceden folya çektirdim.daha güzel oldu böle.
çift çıkış için orjinal egzosuda kestirdim mecburen.
egzosuda yaptırınca resimleri koyarım.

ama egzos çok kıyak olcak :)
Evotech - ITG - Custom 63mm & Downpipe & Dual Exhaust System - NGK - Sprintbooster - Prosport boost - Tomason 19' Wheels - KW variant 2 Coilover - R Style Bumper - TG Diffuser - R Led - İnteror Led Package - Piano Black Details - 3M Tint
-Forge DV - Custom Intercooler - Varex - Turbo Timer Loading-

Çevrimdışı FV Terbiyesizi Benim

• Harbour
  • "FV Terbiyesizi" benim...
« Yanıtla #43 : 17 Mart 2011, 22:19:47 »
Seçkin senin difüzör çift çıkış difüzörüydü ya şuan aracın kendi tamponunda kesme işlemi yaptın mı?

Çevrimdışı scknkaya

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Uşak-Manisa-İzmir
  • DOWN & OUT
« Yanıtla #44 : 17 Mart 2011, 22:23:11 »
tabi emir tekiner.
zaten kendi difüzörünün diğer tarafını kesmezsen oturmuyo çift çıkışlılarda.

ama güzel oldu güzel.
egozsu yapınca koycam resimleri
Evotech - ITG - Custom 63mm & Downpipe & Dual Exhaust System - NGK - Sprintbooster - Prosport boost - Tomason 19' Wheels - KW variant 2 Coilover - R Style Bumper - TG Diffuser - R Led - İnteror Led Package - Piano Black Details - 3M Tint
-Forge DV - Custom Intercooler - Varex - Turbo Timer Loading-