Konu: 2010-2011 cruise kontrol..!  (Okunma sayısı 19923 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« : 10 Mart 2011, 13:42:51 »
arkadaşlar ender elektronik 2010-2011 model araçlarımız için cruise kontrol yapıyormus bunu daha once yaptiran varmi herhangi bir adaptasyon problemi yasanıomu? cunku servise sordum benım şasime gore cruise kontrol olmuomus ama ender elektronik her araca sorunsuz uyacagını soluo?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-scirocco-cruise-kontrol-sistemi-2010-2011-modeller-icin-44161145/detay?source=promotion_topl&

Çevrimdışı OZKAN

• Transport
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2011, 13:47:15 »
bende servise yaptırmıştım
230 tl ye ama bu ilanı anlamadım nasıl 700 tl olur şaşdım.
2000 106 GTİ Efsane
2006 206 RC
2009 Scirocco
2011 Polo Gti
2013 Golf 7 Higline
2013 POLO  GTI...

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2011, 13:48:44 »
senin araçta 2010 muydu? 2010 oncesine yapılıomus serviste ama sonrasında yapmıolar ben sordum servise imkansız dıo nasıl bu kadar emin konusuosa..

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Yer: istanbul
  • Kagan Boycay
    • infectedart @ deviantart
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2011, 13:52:43 »
senin araçta 2010 muydu? 2010 oncesine yapılıomus serviste ama sonrasında yapmıolar ben sordum servise imkansız dıo nasıl bu kadar emin konusuosa..

benim arac 2009 sadece sol kol degisti, 2010 ve sonrasi icin komple unite degisiyor o sebepten isli tuzlu bir hal aliyor. forumda yaptiran arkadaslar var kendileri daha net bilgi verirler basligi gorunce.
Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2011, 13:54:35 »
ben komple uniteye razıyım da servis oyle birsey yapmadık hiç bilmıoz dıo deli olcam valla

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Kagan Boycay
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2011, 13:59:38 »
ben komple uniteye razıyım da servis oyle birsey yapmadık hiç bilmıoz dıo deli olcam valla

benim araca komple dynaudio sistemin kurulumu (sciroccodan cikma sistem) bi xenon montaj ve daha bircok sey Ender elektronikte yapildi, ayrica cruise control takan arkadaslarda orda yaptirdilar bu islemi, iciniz rahat olsun.
Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2011, 14:05:50 »

benim araca komple dynaudio sistemin kurulumu (sciroccodan cikma sistem) bi xenon montaj ve daha bircok sey Ender elektronikte yapildi, ayrica cruise control takan arkadaslarda orda yaptirdilar bu islemi, iciniz rahat olsun.

benım ender elektronıge guvenım sonsuz zaten hatayda değilde istanbulda olsam direk gidip yaptiracam ama şu aşamada parçayı getirtip servise taktırmak zorundayım serviste hiç yapmadık dıyor ilginç gerçekten ne yapsak ki :S

Çevrimdışı barisy

• Transport
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7 : 10 Mart 2011, 14:10:20 »

Şu an servis cruise hizmeti vermiyor. Ender elektronikte yaptırabilirsin, sorunsuz çalışıyor hatta cruise control diye aratırsan konusuda mevcut.
320d sportplus

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2011, 14:16:47 »
şimdi cruise kontrol için istanbula mı gelmem gerekıo yani :(

Çevrimdışı infectedart

• Int.Transfer
  • Kagan Boycay
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2011, 14:19:44 »

benım ender elektronıge guvenım sonsuz zaten hatayda değilde istanbulda olsam direk gidip yaptiracam ama şu aşamada parçayı getirtip servise taktırmak zorundayım serviste hiç yapmadık dıyor ilginç gerçekten ne yapsak ki :S

gecen gun Hataydaydim, havalani terminal acilisi falan filan derken bircok kisi gelmisti bizde birkac yolcu kapip geldik :) ordaki yollarda zor olmuyor mu scirocco, epeyce sarsintili geciyordur, anayoldan ciktin mi heryer kostebek yuvasi gibiydi :( muhtarin yeride guzelmis bu arada :)
Bertrand Russell

Audi A5 2.0 TFSI Q

ghostrider1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2011, 14:23:52 »
en iyisi opsiyon olarak vermek sonradan çok daha pahalıya geliyor ve uğraştırıyor.

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2011, 14:28:51 »

evet hamdiciğim istanbula gelmen gerekiyor :) özledim seni ya çık gel işte bahaneyle :)
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2011, 14:30:37 »

gecen gun Hataydaydim, havalani terminal acilisi falan filan derken bircok kisi gelmisti bizde birkac yolcu kapip geldik :) ordaki yollarda zor olmuyor mu scirocco, epeyce sarsintili geciyordur, anayoldan ciktin mi heryer kostebek yuvasi gibiydi :( muhtarin yeride guzelmis bu arada :)

bende o açılıştaydım keşke onceden tanışmış olsaydık seni daha kral yerlere gotururdum muhtarın yerı sıradan diğerlerinin yanında :) bu arada yollar konusunda haklısın her taraf kostebek yuvası hatta senın gordugun baya duzelmıs hali muhtarın yerıne gıderken sagda bahçelievler sitesi var honda plazanın az ilerisinde bizde orda oturuyoruz gormussundur belki :)

Çevrimdışı kingofdoom

• Int.Transfer
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2011, 14:31:22 »

evet hamdiciğim istanbula gelmen gerekiyor :) özledim seni ya çık gel işte bahaneyle :)

seni araycam ben bugun dogum gunu cocugu :)

Çevrimdışı aydincondur

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/Ortaköy-Aydın/Germencik
    • ÇONDUR TEKSTİL
« Yanıtla #14 : 10 Mart 2011, 14:39:40 »

seni araycam ben bugun dogum gunu cocugu :)

ara kardeşm bekliyorm :):)
Ağlayan gözlerim tuzu yok dilimde , kanayan şu yaramın adı yok bilimde...