Konu: JANT  (Okunma sayısı 348 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaplan

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: Ankara
« : 09 Nisan 2017, 09:14:39 »
Siyah roccoma jant almak istiyorum önerileriniz nelerdir fotolarla beraber. Teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2017, 13:45:55 »
Bi de fotolarla beraber :bonuskafa ahahah interlagos al gec iste tabi para lazim orjinal icin :)
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2017, 02:30:21 »
ben jant almadan bu iki jantın arabanın üstündeki fotolarını iş arkadaşlarım,eşim dostum,ev halkı  dahil çevremdeki herkese gösterdim ve hangisini alayım dedim

sonuç olarak tahmini 60 kişiden sadece bir tanesi interlogos jantı beğendi,diğer 59 kişi GTS jantı kesinlikle almamı önerdi

neden GTS jantı önerdiklerini sorduğumda bu işten az çok anlayanlar İNTERLOGOS jantın makam arabası jantına benzediğini ve bu arabaya pek gitmediğini,GTS jantın bu arabanın spor ruhuyla özdeşleştiğini söyleyince ,bende çoğunluğun fikrine uyarak gts jantı aldım

aşağıdaki fotodan sizde bir karşılaştırma yapabilirsiniz

2014 scirocco RSA STAGE 2  240 hp tsı manuel , yamaha xmax 400 abs,iphone 6s plus gold

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2017, 14:27:23 »
Gts jantini satisa koysan yuzune bakan olmaz oysa interlagosu havada karada satarsin.. keske jantlari ese dosta konu komsuya arkadasa satabilsek... bu isin raconu scirocco interlagos birlikteligi..

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2017, 22:56:10 »
jantı niye satacanki,satılırsa arabayla satılır gider,,bence en yakışanı budur

zaten bu jantta scirocconun orijinal jantından,uydurma bir jant değil,,gts zaten yarış versiyonu scirocconun,,2013 yılında ülkemizdede gts satıldı bilindiği gibi
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 03:02:34 Gönderen: dalgıç »
2014 scirocco RSA STAGE 2  240 hp tsı manuel , yamaha xmax 400 abs,iphone 6s plus gold

Çevrimdışı Kaplan

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2017, 09:27:50 »
GTS değilde daha farklı bişeyler arıyorum ama

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2017, 13:43:21 »
Rocco'nun olmazsa olmazı İnterlagos. Bence başka jant düşünmeye gerek yok.

(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2017, 15:40:50 »
Rocco'nun olmazsa olmazı İnterlagos. Bence başka jant düşünmeye gerek yok.

sedat kardeş,,zevkler renkler tartışılmaz ,sence güzel olabilir bencede interlogos makam arabası jantı,,,ancak sadece şunu yapmanı öneririm

yukarıda koyduğum fotoyu ,eşine dostuna akrabana bilimun tanıdığın tanımadığın insanlara  göster ve hangi jant arabada daha güzel ve yakışıklı durmuş hangisini alayım diye sor,ama sor
neticesini buraya yazmanada gerek yok sadece bil ve gör

netcede arabaya taktığın jantı insanların beğenmesi için alır takarsın,,eee 100 kişiden 3 kişinin beğendiği diğerlerinin beğenmediği jantı alıp takmanın alemi nedir
haa aracı alırken interlogos jantla almışsındır değişmezsin o başka

sadece orjinalinde bu var diye körü körüne almak bence mantıksız,ama zevk işi alanada bişey diyemem

mesela scirocconun white edition modelindeki jantlar orijinal fabrikanın özel ürettiği jantlar
ama yakışmışmı,,bence on para etmez papatya gibi bir jant,,almış olsam ilk değişeceğim jant olurdu
yani fabrikanın koyduğuna en iyisi en yakışanı gözüyle bakmak bence çok yanlış
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 15:46:13 Gönderen: dalgıç »

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Esse est percipi
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2017, 16:30:08 »
Yillarca forumda konusulan edilen tartisilan sciroccoya en cok yakisan interlagos jant olduguydu. Bunu kisisel olarak degil bir suru kisininin yaptigi yorumlardan derledik ve soyledik. Senin hosuna gitmiyor olabilir ama 2 gunde de scirocco uzmani olmayin lutfen :bonuskafa

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2017, 16:56:22 »
ya kardeşim bunun uzmanlıkla ne alakası var ,senin derlemeyi kimle yaptığını bilmem ama ozaman gts jantı yokmuş demek :D ve hala GTS jantını bilen bile yok gibi,zaten fabrikasyon seçeneklerin arasındada yok,insanlar nerden bilecek kıyaslama yapacak

al yukardaki fotoyu çık dışarı iki fotoyuda göster ve sorun diyorum,bunun daha başka izahı olabilirmi kardeş,,senin düşüncen benim düşüncem önemli değil,çevrene sor bak

yada kız arkadaşlarınıza sorunda görün

ben bu sorguyu yaptım neticesini yazdım,senin beğenip beğenmemen önem arzetmez veya benim beğenip beğenmemem,,etrafımızdaki insanların fikri önemli olan

ben sadece yaptığım kamuoyu araştırmasının sonucunu buraya yazdım,,bana neyi ıspat etmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum,,diktatör gibi insanların fikirlerinimi değiştireceksiniz

bizim insanımız genel olarak dış görünüşe çok önem verir,,bu jant bunun lansman jantıymış orjinaliymiş vs ona bakmaz

bende ilk önce interlogos jantı alacaktım ama hemen herkes makam arabası jantı bu,,belediye dağıtmış gibi heryerde var bundan dediklerinde,bende gerçekten ön yargısız olarak alıcı gözüyle baktığımda fikrim değişti,,

benim kafamı kessen makam arabası jantı interlogos takmam,,sen beğenip takabilirsin
herkesin fikrine saygım var diye yazdım zaten

amacım kesinlikle kimseyi kırmak rencide etmek aşağılamak değil bunu belirteyim
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 17:33:46 Gönderen: dalgıç »

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Esse est percipi
« Yanıtla #10 : 11 Nisan 2017, 17:31:40 »
peki...

Çevrimdışı dalgıç

• In Production
  • **
« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2017, 17:38:30 »
pekine duble pekide benden gardaşım  :D sürçü lisan ettiysek  affola

Çevrimdışı CaptagoN

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #12 : 11 Nisan 2017, 22:25:38 »
bencede jantta farklılık olması lazım sonucta eger jantları değiştiriyorsak farklılık için değişiyoruz interlagos gercekten güzel duruyor ama her sciroccoda önce interlagos alınıyor. benim aractada donnigton var mesela begenmiyorum. değiştirmeyi düşünüyorum ama yakışmasına ragmen interlagos degil baska bir jant bakıyorum. ;)
Peugeot 206 2001 Roland Garros ~EX~

VW Scirocco 2011 Siyah, 160, 7 ileri DSG, Ayna paket, cruise control, kol dayama, HR spor yay