Konu: Mercedes A200 AMG yerine VW Scirocco GTS  (Okunma sayısı 1778 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Yer: İstanbul
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #15 : 05 Eylül 2016, 23:19:47 »
o yüzden benim arkadaş.. Roccosuna değilde  4 kapı toyota yarisine biniyo :)... zaten..allahtan çocuğun ikinci arabası var..  sen daha iyi biliyorsun.. biz bişe yaşamadık :)bilmiyoruz..  keyfimize dil döküyoz :) ne istiyorsan onu aL :).. ama gelip sonra burda dert yanma :) ben ne yaptım..  seni nasıl dinlemedim erkan abi.. deme :) okadar söylüyorum.. aL aL :)   ikinci araban varsa 4 kapı AL ...  yoksa tek kapı sana eziyetten başka bişe olmaz.. çocuğada aynı şeKiL.. yazık

Çevrimdışı cnzdmr

• Int.Transfer
« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2016, 00:34:39 »
Sen hanıma 4 kapı ufak bi araç al, kendine de rocco al devam et :)

Çevrimdışı marcellion

• Int.Transfer
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2016, 20:00:40 »
Ya o pek umrumda değil inanın. Zaten İlk arabamı 2013 Mart'te aldım, GTS 5. arabam olacak. 1 senede bir araba değiştiririm, hatta POLO GTI'ımı 6 ay kullanıp sattım. Biraz da Anne - babaya kızgınım ,çağırdıklarında gitmemek için de Tek kapı alıyorum. Yok kardeşim bagajım da yok yerim de yok gelemem diyeceğim.

o zaman roadster al, harbiden yer yok bu tarz dertlerin kesin çözümü  :D
160 DSG // Once you go led you never go back

Çevrimdışı MRE

• Transport
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2016, 22:44:06 »
2009 3.20d verelim gel boşver  ;D

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #19 : 10 Eylül 2016, 10:24:22 »
Dostum selamlar,
öncelikle kızına maşşallah diyorum Allah nazardan saklasın ömrü uzun sağlıklı bahtı açık olsun.
altın kural ne biliyor musun ? siz bebeğe degil bebek sizin yaşam tarzınıza uyacak.Ya imkanın olmasaydı hiç araban olmasaydı ne olacaktı ? otobüse minibüse binmiyecekti bu çocuk ? imkanların neye elveriyorsa,canın neyi istiyorsa o onu yap o aracı al.
Akrabalardan eşten dostan akıl verenlere karışanlarda kardeş sen öyle yap bu benim tercihim de ama insanların tecrübesini de yabana atma.
bende eşim hamileyken araç almaya karar verdim gönlümde hep cabrio araç yatıyordu eski mesajlarımdan belki hatırlarsın. 4 cabrio aldım. Alcağımı duyan,aldıktan sonra gören neredeyse her kez bebekle bu araç zor olur, eşine zor olur, niye 3 serisi 5 serisi  almıyorsun, insanlar cupe ile zorlanıyor sen birde cabrio alacaksın yanlış tercih bak pişman olacaksın,zarar edeceksin dedi dedi dedi. ben yine yaz geçmedim sonuç olarak
oğlum daha 1 aylık bile değil ve biz hep geziyoruz ne bir zorluğu var ne sıkıntısı var eşimde arkaya rahat geçiyor,ana kucağınıda rahat bağlıyoruz,bebek arabası ise piyasadaki en büyük bebek arabası (Stokke xplory) o bile bagajıma sığıyor  hiç bir problemimiz yok Allaha şükür.Eğer ki tek çoçukta kalırsam Allahta imkan verirse  bundan sonraki aracım yine cabrio olacak ;)
Bu formula rocco ile bebek büyüten çok oldu,bebek geliyor diye satan da çok oldu.
Umarım durumların iyice düzelirde A ile yoluna mutlu mesut deva edersin.
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • 34YGZ88
« Yanıtla #20 : 10 Eylül 2016, 12:14:41 »
çağrıcım hayırlı olsun

tek kapı araç cock ıcın daha guvenlı geliyor bana arkada cam açma kapı açma durumu yok. gerisi zaten 4 kapıda olsa indir bindir her türlü yapıyosn

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı cnzdmr

• Int.Transfer
« Yanıtla #21 : 19 Eylül 2016, 11:31:24 »
bagaj önemli bence tek kapıdan ziyade. Bebek arabası bagaja sıgıyorsa gerisi kolay :)

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #22 : 19 Eylül 2016, 21:15:20 »
Dostum selamlar,
öncelikle kızına maşşallah diyorum Allah nazardan saklasın ömrü uzun sağlıklı bahtı açık olsun.
altın kural ne biliyor musun ? siz bebeğe degil bebek sizin yaşam tarzınıza uyacak.Ya imkanın olmasaydı hiç araban olmasaydı ne olacaktı ? otobüse minibüse binmiyecekti bu çocuk ? imkanların neye elveriyorsa,canın neyi istiyorsa o onu yap o aracı al.
Akrabalardan eşten dostan akıl verenlere karışanlarda kardeş sen öyle yap bu benim tercihim de ama insanların tecrübesini de yabana atma.
bende eşim hamileyken araç almaya karar verdim gönlümde hep cabrio araç yatıyordu eski mesajlarımdan belki hatırlarsın. 4 cabrio aldım. Alcağımı duyan,aldıktan sonra gören neredeyse her kez bebekle bu araç zor olur, eşine zor olur, niye 3 serisi 5 serisi  almıyorsun, insanlar cupe ile zorlanıyor sen birde cabrio alacaksın yanlış tercih bak pişman olacaksın,zarar edeceksin dedi dedi dedi. ben yine yaz geçmedim sonuç olarak
oğlum daha 1 aylık bile değil ve biz hep geziyoruz ne bir zorluğu var ne sıkıntısı var eşimde arkaya rahat geçiyor,ana kucağınıda rahat bağlıyoruz,bebek arabası ise piyasadaki en büyük bebek arabası (Stokke xplory) o bile bagajıma sığıyor  hiç bir problemimiz yok Allaha şükür.Eğer ki tek çoçukta kalırsam Allahta imkan verirse  bundan sonraki aracım yine cabrio olacak ;)
Bu formula rocco ile bebek büyüten çok oldu,bebek geliyor diye satan da çok oldu.
Umarım durumların iyice düzelirde A ile yoluna mutlu mesut deva edersin.

BMW Cabriomu aldın.. :) yoksa küçükyalıda başkasınımı gördüm:)

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #23 : 20 Eylül 2016, 10:14:39 »
Aynen erkancım 4 cabrio aldım plaka yine moy 86 ;)
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı cnzdmr

• Int.Transfer
« Yanıtla #24 : 20 Eylül 2016, 10:55:34 »

Cabrio aracın tadı gerçekten başka. Keyifli sürüşler olsun...

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #25 : 20 Eylül 2016, 14:24:05 »

gene aynı renk :) araba yakıyor.. hayırlı olsun.. allah kazasız belasız..  kullanmak nasip etsin..