Konu: Satılık Orjinal Parçalar  (Okunma sayısı 1633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mert0

• Ziyaretçi
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2016, 16:41:16 Gönderen: mert0 »

Çevrimdışı Can Gülmez

• In Production
  • **
  • Yer: İstanbul Florya
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2016, 17:53:30 »
Hayırlı satışlar.

mert0

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2016, 15:22:02 »
güncel

mert0

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2016, 14:50:38 »
güncel

Çevrimdışı fatihkasap

• Int.Transfer
  • Yer: Tarsus - İstanbul
  • İnstagram: FATİHKASAP33
    • Sporcu ürünlerimiz için.
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2016, 20:05:34 »
Mert kardeşim merhaba. Stock yaylar elinizde mi hala acaba. Çukur yüzünden HR yaylar kırıldı ön taraflar senin Yaylara talip olabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
160hp - salsa kırmızısı - manuel - BiXenon - interlagos - ayna paketi - cruise control - bluetooth

Çevrimdışı kadir269

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2016, 20:52:12 »
Yay mı kırıldı ???
Sonra durdum ve dedim ki ona yürü badanaçç çektirmeye gidiyoruz :D

Çevrimdışı fatihkasap

• Int.Transfer
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2016, 20:57:29 »
Kadirim sorma bildiğin kırıldı yaa. Sadece o olsa doğal olarak lastikler balonladi iki tane pzero almak zorunda kaldım. Baya şuan araç sıkıntılı yürüyor girc girc ses var acil yay lazım.. Parayı da lastiğe verdim mecbur HR alacak para kalmadı stock arıyorum. Öyle yani kanka başımıza böyle bi olay geldi.

160hp - salsa kırmızısı - manuel - BiXenon - interlagos - ayna paketi - cruise control - bluetooth

Çevrimdışı kadir269

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2016, 22:14:34 »
Kankam geçmiş olsun bunada şükür diyelim sana bir şey olmamış ya hallolur hepsi sıkma canını
Sonra durdum ve dedim ki ona yürü badanaçç çektirmeye gidiyoruz :D

mert0

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2016, 22:21:16 »
Mert kardeşim merhaba. Stock yaylar elinizde mi hala acaba. Çukur yüzünden HR yaylar kırıldı ön taraflar senin Yaylara talip olabilirim.

Gecmis olsun yaylar duruyor maslakta elden teslim edebliri haftaici haftasonu fark etmez

Çevrimdışı fatihkasap

• Int.Transfer
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2016, 22:22:56 »
Hocam taa tarsustayim yaa. Keşke istanbulda olsam. Ozelden bi konuşalım konu kirlenmesin.

Çevrimdışı fatihkasap

• Int.Transfer
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2016, 22:24:12 »
Kankam geçmiş olsun bunada şükür diyelim sana bir şey olmamış ya hallolur hepsi sıkma canını

Sağolasın kanka Aynen yaa buna da şükür pahalıya patladı o biraz canımı sıktı sadece.  Yoksa Aynen başka şeyler de olabilirdi

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2016, 09:29:46 »
yay kıracak kadar sert çukura düştüyseniz rol kolundan rotile akstan rulmanlara kadar tüm alt takımı elden gecirin.
işini düzgün yapan bir rotçuda aracın ön düzen ayarını fabrika verilerinde yaptırın.500 km sonra bir daha aynı rotçuya gidip ön düzen ayarını kontrol ettirin.
eğerki  düzende kaçıklık varsa problemli parça tespiti ve değişimi yaptıktan sonra tekrar ön düzen ayarı yaptırın.

son olarak lastik basınçlarınızı depo kapağında yazan uygun inch e göre kalibrasyonu doğru yapılmış bir hava basma ünitesinde ayarların sonra bu değeri aracınıza set edin.
1 hafta 10 gün sonra lastik basınçlarınızı kontrol edin eğerki çukura düştüğünüz lastikte hava kaçağı varsa jantta kılcal çatlak olmuş olma ihtimali vardır.buda çok büyük risktir.
çukur diyip geçmeyin aracın mekaniğine ciddi yük bindirip zarar verir.
Tekrardan geçmiş olsun.
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı fatihkasap

• Int.Transfer
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2016, 21:19:34 »
yay kıracak kadar sert çukura düştüyseniz rol kolundan rotile akstan rulmanlara kadar tüm alt takımı elden gecirin.
işini düzgün yapan bir rotçuda aracın ön düzen ayarını fabrika verilerinde yaptırın.500 km sonra bir daha aynı rotçuya gidip ön düzen ayarını kontrol ettirin.
eğerki  düzende kaçıklık varsa problemli parça tespiti ve değişimi yaptıktan sonra tekrar ön düzen ayarı yaptırın.

son olarak lastik basınçlarınızı depo kapağında yazan uygun inch e göre kalibrasyonu doğru yapılmış bir hava basma ünitesinde ayarların sonra bu değeri aracınıza set edin.
1 hafta 10 gün sonra lastik basınçlarınızı kontrol edin eğerki çukura düştüğünüz lastikte hava kaçağı varsa jantta kılcal çatlak olmuş olma ihtimali vardır.buda çok büyük risktir.
çukur diyip geçmeyin aracın mekaniğine ciddi yük bindirip zarar verir.
Tekrardan geçmiş olsun.

Onur abi sağolasın. Abi lastikler balonladi zaten değiştirdim direk. Ustaya götürdüm girc girc ses geliyordu yürürken yaylar kırılmış böyle sürme amortisörleri de yakarsin dedi. Sonra dediğin gibi rotcuya gittim oda dedi ben şimdi yine düzen veririm ama böyle gitmez bu yaylari değiş gel falan dedi. Şimdi arabayı otoparka çektim mali durum sıkıntıya girdi birden böyle bir şey olunca yatıyor araç. Orjinal yay alacam idarelik. Çıkma HR bulamıyorum 2 tane ön. Tekrar sağol abi. Senin golf R satıldı mi

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #13 : 25 Temmuz 2016, 09:56:57 »
Rica ederim ne demek..Araç keyif işi olduğu için en iyisini yapmışsın dursun otoparkta.ne zaman kendini toparlayıp rahat hissedersen o zaman yaparsın keyifle binersin.
R i bıraktım galeriye duruyor.hafta sonları alıp kullanıyorum sonra tekrardan bırakıyorum. Etrafında isteyen birileri varsa fiyatta yardımcı olurum.
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

mert0

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2016, 09:37:25 »
güncel