Konu: süt kokusu nasıl giderilir??  (Okunma sayısı 2815 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GDD56

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #30 : 03 Haziran 2016, 07:49:24 »
Bende aynı yöntemle kurtulmuştum.3 tüp kullandım ama çözdüm.Sonax bile çözememişti.Sadece süt kokusu için değil sigara kötü koku içinde iyi.Arada kullanıp temizlemek lazım aracı.
2014 160PS Fırtına Mavi+Dsg+İnterlagos+Bixenon+Ayna&Işık+Eibach+İskender Varex

Çevrimdışı FurkanUstaoğlu

• Transport
  • Yer: KOCAELİ/BAŞİSKELE
  • 34 HB 5222
« Yanıtla #31 : 06 Haziran 2016, 14:02:12 »
benimde bagajda bi ara gazlı bez unutmustum cok acayip bi koku vardı arabada. cam acmadan araba kullanamıyordum. bide hava buz gibiydi o ara....   camlar kapalı biyere gitsen o kokuyla heralde sarhoşa dönersin o derece. Bende bu kokudan kurtulmak için neler yapmadım neler... bunların hepside tavsiye üzerine yapıldı...

1) limon kesip koydum arabanın içine
2) ıhlamur, papatya filan gibi bitki çaylarını sallama poşetleriyle beraber attım arabanın içine kokuyu ceksin diye.
3) bi tanıdığım cezvede kahve yakıp koy dedi, o da baya cekiyormuş kokuyu ( onun aracına kurban kanı dokulmustu o kokuyu gidermiş bu şekilde)
4) son olarak kokunun hakkından koku gelir diyerekten gittim güzel ve baskın bir araç kokusu aldım ve kurtuldum...

Çevrimdışı DetailBox

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: Istanbul
  • www.detailbox.com.tr
    • DetailBox
« Yanıtla #32 : 08 Temmuz 2016, 12:46:06 »
Bu tip hadiseler ne yazık ki döşeme içine işleyip aracın gerçekten bu kokuyu hapsetmesine sebep oluyor. En doğru yol ve yöntem bakteri öldürmeye yönelik bir ürün ile kokunun kaynağına müdahe etmek. Kokuyu yaratan şey aslen bakterinin kendisi ve bakteriyi öldüren bu ürünlerin aynı zamanda asidik dengesi sebebiyle döşemeye zarar vermeyen yapıya sahip olması gerekmekte.

Bu konuda pek çok dostuma yardımcı olabildim. Sorun hala sürüyorsa size doğru çözümün ürününü iletebilirim :)