Konu: Sıfır ayarında Iphone 6 siyah 16 gb  (Okunma sayısı 911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şemsi Altunbaş

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
  • 06 SM 143
    • SM Spacers
« : 20 Ağustos 2015, 12:17:10 »
arkadaşımın yurtdışı kayıtlı cihazını satıyoruz, apple garantisi kapsamında, çiziksiz tertemiz siyah renk 16 gb, ankara içi olursa daha iyi olur telefon işlerinde kargo vs pek sağlıklı değil

fiyat: 2100 lira

Spacer king 8) SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: smspacers

Çevrimdışı Umutcan YILMAZ(Hype)

• Harbour
  • Yer: Ankara // Batıkent
  • Golf GTI ( mkV )
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2015, 12:36:41 »
konusu açılmısken dip not olarak belirteyim eğer camı kırılan çatlayan ayfon 6 nız varsa 249 lira karşılığında sıfır cihaz ile değişim yapabiliyorsunuz bir kereye mahsus olmak şartıyla. sağda solda cam değişimi yapacağınıza sıfır cihaz alın derim ben.
Hayat Yollardan Çizilmiş Olsa Bile Birini Seçeceksin..Kestirdiğin Küçücük Bi Ara Bile Olsa Makas Atıp Geçeceksin.

• Scirocco Gurusu
  • 06 SM 143
    • SM Spacers
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2015, 13:19:03 »
konusu açılmısken dip not olarak belirteyim eğer camı kırılan çatlayan ayfon 6 nız varsa 249 lira karşılığında sıfır cihaz ile değişim yapabiliyorsunuz bir kereye mahsus olmak şartıyla. sağda solda cam değişimi yapacağınıza sıfır cihaz alın derim ben.

apple store mu yapıyo bu kıyağı sadece yoksa genpa falan da yapıyo mu pampa?

Çevrimdışı CND

• Forum Yöneticisi
  • Harbour
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2015, 16:05:59 »
Yerine verilen cihaz refurbished falan mı yoksa direkt sıfır makina mı?

• Scirocco Gurusu
  • 06 SM 143
    • SM Spacers
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2015, 20:21:58 »
büyük ihtimal refurbisheddir

Çevrimdışı cikoleite

• Int.Transfer
  • Yer: Şişli-Lüleburgaz-Beylikdüzü/ İSTANBUL
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2015, 10:17:33 »

Kardeşim nerden yapabiliriz bu işlemi applestore'lardan mı ?
Cimbom Başı Dik Yürür..

Çevrimdışı Umutcan YILMAZ(Hype)

• Harbour
  • Yer: Ankara // Batıkent
  • Golf GTI ( mkV )
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2015, 13:28:56 »
istanbuldaki iki adet apple store den herhangi birinde değişim işlemi gerçekleştirilebiliyor cam yazdım yukarıya en cok karşılaşılan sorun olduğu için fakat herhangi bir problemde yine değişim yapılabiliyor fiyatlandırma da şu şekilde cam değişimi ücreti 249 tl o yüzden 249 tl ye sıfır cihaz veriyoruz dediler bana. anladığım kadarı ile arızalanan parçanın yenisi ile değişme fiyatına bağlı cihaz değişim fiyatı, yani fiyatlar farklılık gösterebilir arızanın türüne göre.

konuşmada sıfır cihaz dediler bana ama bundan kasıtları refurbished ise bilemiycem. birde bu konusmaların üstünden yaklasık 2 ay geçti doların artışı ile fiyatlarda belki değişmiştir.

ben değişim yapmadım çatlak cam ile geziyorum 6s için de böyle bir durum olabirmiş yani 6 yı verip üste bir miktar para ile 6s e geçiş yapabilmek için ama bu konuda kesin bir bilgi yok şuanlık. 2 yıl garantiniz çercevesinde bir kereye mahsus olarak cihaz değişimi yapılabiliyormus.
Hayat Yollardan Çizilmiş Olsa Bile Birini Seçeceksin..Kestirdiğin Küçücük Bi Ara Bile Olsa Makas Atıp Geçeceksin.

Çevrimdışı Saygın KALOĞLU

• Int.Transfer
  • Yer: Izmir
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2015, 12:35:01 »
istanbuldaki iki adet apple store den herhangi birinde değişim işlemi gerçekleştirilebiliyor cam yazdım yukarıya en cok karşılaşılan sorun olduğu için fakat herhangi bir problemde yine değişim yapılabiliyor fiyatlandırma da şu şekilde cam değişimi ücreti 249 tl o yüzden 249 tl ye sıfır cihaz veriyoruz dediler bana. anladığım kadarı ile arızalanan parçanın yenisi ile değişme fiyatına bağlı cihaz değişim fiyatı, yani fiyatlar farklılık gösterebilir arızanın türüne göre.

konuşmada sıfır cihaz dediler bana ama bundan kasıtları refurbished ise bilemiycem. birde bu konusmaların üstünden yaklasık 2 ay geçti doların artışı ile fiyatlarda belki değişmiştir.

ben değişim yapmadım çatlak cam ile geziyorum 6s için de böyle bir durum olabirmiş yani 6 yı verip üste bir miktar para ile 6s e geçiş yapabilmek için ama bu konuda kesin bir bilgi yok şuanlık. 2 yıl garantiniz çercevesinde bir kereye mahsus olarak cihaz değişimi yapılabiliyormus.

Geçirdiğim motor kazası sonucunda cebimdeki iphone 6 ekranı kırıldı ve telefon meşhur yamulmasını yaşadı..
apple ile yaptığım görüşme sonucu 1250 tl ödeyip 0 cihaz teslim aldım..1249 tl yi 249 olarak anlamış olabilir misiniz? :)