Konu: Mercedes A200 AMG Hakkındaki Değerli Görüşleriniz.  (Okunma sayısı 4981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • Yer: çorlu
  • eto bitmiş
« Yanıtla #60 : 03 Eylül 2015, 11:24:16 »
Stocksa Scirocconuz, kapışabiliriz :) Ben de 2012-2013 yıllarında kullandım Scirocco'yu, yabancı değilim :)
Aldığımda stocktu  :hihi kardeşimde var A200 çok üzüyor beni  8)
2012 scirocco(sold)
2014 scirocco  mapped by RSA motorsports /greddy evc /wagner cooler / milltek sport cat dp & exhaust /forge dv /forge wg/R8 ignition coils/vw racing cai/ H&R V2 coilover / vw r cup spoiler / matte fume wrapped /

Çevrimdışı cikoleite

• Int.Transfer
  • Yer: Şişli-Lüleburgaz-Beylikdüzü/ İSTANBUL
« Yanıtla #61 : 03 Eylül 2015, 11:26:12 »
Aldığımda stocktu  :hihi kardeşimde var A200 çok üzüyor beni  8)

Benim Rocco'm da stocktu, o da yol tutuşta beni üzüyordu  8) Ufak bi yay operasyonuyla yılan oluyor ona bişey demem :)
Cimbom Başı Dik Yürür..

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • eto bitmiş
« Yanıtla #62 : 03 Eylül 2015, 11:27:44 »
Benim Rocco'm da stocktu, o da yol tutuşta beni üzüyordu  8) Ufak bi yay operasyonuyla yılan oluyor ona bişey demem :)
A stock rocco kullanırkende üzüyordu demek istediğim  ;D
2012 scirocco(sold)
2014 scirocco  mapped by RSA motorsports /greddy evc /wagner cooler / milltek sport cat dp & exhaust /forge dv /forge wg/R8 ignition coils/vw racing cai/ H&R V2 coilover / vw r cup spoiler / matte fume wrapped /

Çevrimdışı cikoleite

• Int.Transfer
« Yanıtla #63 : 03 Eylül 2015, 11:33:26 »
A stock rocco kullanırkende üzüyordu demek istediğim  ;D

O kadar da canını almayın şimdi arabanın :) Bi konu açılmıştı forumda ''Aracınızın yol tutuşundan memnun musunuz'' diye. Şuan baktım da bulamadım. Bende Scirocco olduğu zamanlarda da yazmıştım, Stock hali korkutuyor diye. Bariyerlere doğru yol almışlığım vardır özellikle önden kaymadan dolayı. Zaten stock kullanan arkadaşlar da yazacaktır benzer şeyleri.

Neyse göreceli konular diyelim geçelim. Scirocconuzla kazasız belasız günler dilerim. :)

EDİT: Başlığı buldum  :) - http://forum.sciroccom.com/index.php?topic=1327.0
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2015, 11:46:36 Gönderen: cikoleite »
Cimbom Başı Dik Yürür..

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • eto bitmiş
« Yanıtla #64 : 03 Eylül 2015, 16:07:34 »

O kadar da canını almayın şimdi arabanın :) Bi konu açılmıştı forumda ''Aracınızın yol tutuşundan memnun musunuz'' diye. Şuan baktım da bulamadım. Bende Scirocco olduğu zamanlarda da yazmıştım, Stock hali korkutuyor diye. Bariyerlere doğru yol almışlığım vardır özellikle önden kaymadan dolayı. Zaten stock kullanan arkadaşlar da yazacaktır benzer şeyleri.

Neyse göreceli konular diyelim geçelim. Scirocconuzla kazasız belasız günler dilerim. :)

EDİT: Başlığı buldum  :) - http://forum.sciroccom.com/index.php?topic=1327.0

hatırlıyorum o konuyu o konu hatırladığım kadarıyla arabaya bakıp beklentiyle ters derecede yol tutuşu var havasında konuşuyorduk.. evet rocco beklendiği kadar yol tutmuyordu arka kolay kopuyordu ama kolay toplanıyordu alıştınmı eline alıyorsun arabayı.. Ama o kadar denedim zorladım A yı hiç bir şekilde tat vermemişti kaldıki stok rocco kadar yol tutsun. ha bu benim fikrim benim deneyimim. fakat kesinlikle yüksek hızlarda veya virajlarda A kalitesi ve stabilliğiyle roccodan üstün sözüne katılmıyorum
2012 scirocco(sold)

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • eto bitmiş
« Yanıtla #65 : 03 Eylül 2015, 16:11:18 »
Stocksa Scirocconuz, kapışabiliriz :) Ben de 2012-2013 yıllarında kullandım Scirocco'yu, yabancı değilim :)
ha bu arada lüleburgaz yazıyor sizin profilde, bende çorludayım yüklerseniz arabayı kapışalım tabisiki  :bonuskafa
2012 scirocco(sold)

Çevrimdışı cikoleite

• Int.Transfer
« Yanıtla #66 : 03 Eylül 2015, 19:57:45 »
hatırlıyorum o konuyu o konu hatırladığım kadarıyla arabaya bakıp beklentiyle ters derecede yol tutuşu var havasında konuşuyorduk.. evet rocco beklendiği kadar yol tutmuyordu arka kolay kopuyordu ama kolay toplanıyordu alıştınmı eline alıyorsun arabayı.. Ama o kadar denedim zorladım A yı hiç bir şekilde tat vermemişti kaldıki stok rocco kadar yol tutsun. ha bu benim fikrim benim deneyimim. fakat kesinlikle yüksek hızlarda veya virajlarda A kalitesi ve stabilliğiyle roccodan üstün sözüne katılmıyorum

Yav dediğiniz gibi kişisel tecrübeler bunlar. Polı GTI ve Sciroccom oldu. İkisinde de genel bir korkutucu önden kayma eğilimi vardı. Korkutan tarzda. Şuan Mercedesimde en ufak bir kayma yaşamadım. Şuan istambuldaykm da ayda bir geliyorum Lüleburhaza, haberleşiriz :)
Cimbom Başı Dik Yürür..

Çevrimdışı cikoleite

• Int.Transfer
« Yanıtla #67 : 03 Eylül 2015, 19:58:16 »
Bilgi paylaşımı için de teşekkürler bu arada :)
Cimbom Başı Dik Yürür..