Konu: Lise öğrencisi çakıl taşıyla arabamın üstüne isimler yazdı  (Okunma sayısı 5409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı revivo73

• Transport
  • Yer: Bursa
  • Mazda RX-8
« Yanıtla #75 : 04 Ağustos 2015, 02:37:02 »
Aslında mantık basit. Hayatlarındaki başarısızlık, eksiklik ve sorunların acısını çıkartma yöntemi hepsi bu.

Bu arada birkaç hafta önce yine aynı yerde arabayı bırakmaya başladım  fakat  başka mahalle ve sokaklardan yine 17 yaşlarında tipler gelmeye başladılar. Bir akşam arabayı böyle yerinden çektim:

https://www.youtube.com/watch?v=62HuCjcCYp8

Tipler geçen hafta arabanın etrafında daha çok bulunmaya ve arabayla birlikte değişik açılardan fotoğraf cektirmeye başladılar. Sonra bir tanesi resim çektirmek için ön camurlukla ön cam arasındaki yatay kısıma oturdu. Ön camurluğa otursaydı sorun yoktu fakat işte p*ç olduğu için oraya oturdu olaya hemen müdahele ettim, henüz  resmini çekemeden oradan kalkmasını sağladım ve sonra sokaktan hepsini kovdum. Tabi o andan itibaren orada bırakmam güvensiz olacağı için aracı çektim ve ertesi gün paralı otoparka bıraktım.
Bursa

Çevrimdışı radiodecoder

• Harbour
  • Yer: DiyarıBekir
« Yanıtla #76 : 04 Ağustos 2015, 09:44:22 »
Bim'de , A101 de ikinci kalite prezervatif satıldığı müddetçe biz arabamızı çizen, tekmeleyen veledül zina'lardan kurtulamayız...
2006 iNFiNiTi FX35 290Hp  -  Fiat Stilo 2004 1.6 100Hp -  VW Passat 2001  B5.5 / 1.9TDI 130Hp

Çevrimdışı @li_c@n

• Int.Transfer
  • Yer: bahçeşehir-bahçelievler
« Yanıtla #77 : 04 Ağustos 2015, 09:58:19 »
acınacak haldeyiz resmen,
insan gönül rahatlığı ile evinin önüne arabası parkedemiyor
var mı böyle saçmalık

Çevrimdışı Harput Keskin

• Scheduled
  • *
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #78 : 04 Ağustos 2015, 11:20:36 »
Büyük geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2016, 14:33:14 Gönderen: Harput Keskin »
Ħ₭🔱

Çevrimdışı revivo73

• Transport
  • Mazda RX-8
« Yanıtla #79 : 04 Ağustos 2015, 12:31:57 »
acınacak haldeyiz resmen,
insan gönül rahatlığı ile evinin önüne arabası parkedemiyor
var mı böyle saçmalık

Geçen ay aynı yerde yeni bir BMW 5 park etti, bakan kimse yok. Sonra ben park ettim hemen bakan ilgilenen çok. Durumu temsilen masaüstü resimlerden düzenlediğim resim:

Büyük geçmiş olsun. Arka spoilere elini gezdirdiği an kapadım videoyu. Yaşınızın verdiği sabır mı diyeyim bilemedim büyüklük etmişsiniz tebrik ederim. Aynı şeyi yaşasam sanırım o camdan üzerlerine atlardım..

O anda çelişki yaşadım. Evin önü old için olayın faillerini orada dövsem yarın öbürgün mekanımda başıma neler geleceği belli değil. Elbette 2-3 p*ç kurusundan çekindiğim için değil ancak zamanım çok değerli. Bir de o p*çleri orada haşlasam orantısız güç kullanımı da devreye girecek. Biri görse neden ufak çocugu dövdüğümü soracak belki başka sorunlar başlayacak.

Bim'de , A101 de ikinci kalite prezervatif satıldığı müddetçe biz arabamızı çizen, tekmeleyen veledül zina'lardan kurtulamayız...

Bu veletler ne Suriyeli ne çingene, ne zenci,  ne başka birşey, öz Bursalı vatandaşlar ki bu ayıplığı daha da arttırıyor.
Bursa

Çevrimdışı CRaFTY

• Transport
  • Yer: İzmir
  • Tolgay KIRKIL
    • TK Resume
« Yanıtla #80 : 04 Ağustos 2015, 14:40:39 »
Hocam maşallah sabırlı adamsın.!

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • Yer: Zeytinburnu/İSTANBUL
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #81 : 04 Ağustos 2015, 15:04:38 »
bunu daha önce yazmış olabilirim :D
bnm eski arabayı bi kere böle yol üstüne koymuştum geldğimde arka çamurluk ezikti ogün bugündür paralı otoparka para vermekten hiç kaçınmadım :) gerçi otoparktada oluyor böle şeylerde yapcak bişi yok :)

Çevrimdışı Lytic

• Transport
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #82 : 04 Ağustos 2015, 15:08:27 »
bnm eski arabayı bi kere böle yol üstüne koymuştum geldğimde arka çamurluk ezikti ogün bugündür paralı otoparka para vermekten hiç kaçınmadım :) gerçi otoparktada oluyor böle şeylerde yapcak bişi yok :)
Evet biliyoz onur abi kaçıncı yazışın allah aşkına yeter ya!!!
2015 VW Scirocco 160 ps Man.

Fırtına mavisi, cam tavan, 18' Interlagos, bi-xenon, ayna paketi, geri görüş kamerası

Çevrimdışı revivo73

• Transport
  • Mazda RX-8
« Yanıtla #83 : 04 Ağustos 2015, 16:48:44 »

Otoparkta öyle bir park ettim ki, giren çıkan arabaların carpma ve kapılarını sonuna kadar açsa bile değdirme ihtimalli olmayacak sekilde .) Otoparka uğradığımda bir resmini çekip gönderiririm. Arabaya zarar gelmemesi için 40 takla atıyoz işte

Hocam maşallah sabırlı adamsın.!

Aslında sabırlı değilim. Zoraki şartlardan s*** s*** sabırlı oluyoz. .)
Bursa

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • Yer: Zeytinburnu/İSTANBUL
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #84 : 04 Ağustos 2015, 18:29:53 »
Xd bende öle yer arıom hanım dio yer var niye park etmiyosun ? Diyorum böle böle xd dio valla piskopatsın xd

Using Tapatalk

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #85 : 06 Ağustos 2015, 17:46:27 »
işte kapılar çarpmasın vs diye arayı baya baya açık bırkaınca ibnenin biri gelip zor bela sokuşturuyor aracını o boşluğa oda sinir bozucu sey.
ben kapalı otoparklı avmlerin en alt katında en dip kuytu köşeye çekerim kendimi bildim bileli gençken arabada rahat yiğişmek içindi artık kapıda ezik göçük olmasın diye :bonuskafa

birde avmlerde bağaj acan güvenlik görevlilerine lütfen yavaş kaparmısınız bagaj bozuk diyorum mutlaka.
insan gibi kaparsa teşşekür ederim diyorum yok inadına hayvan gibi kapatana  camdan yarı belime kadar çıkıp yavaş kapa  demedimmi  mi dal..k diye bağırıyorum
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2015, 17:49:49 Gönderen: MOY »
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #86 : 08 Ağustos 2015, 09:12:50 »
işte kapılar çarpmasın vs diye arayı baya baya açık bırkaınca ibnenin biri gelip zor bela sokuşturuyor aracını o boşluğa oda sinir bozucu sey.
ben kapalı otoparklı avmlerin en alt katında en dip kuytu köşeye çekerim kendimi bildim bileli gençken arabada rahat yiğişmek içindi artık kapıda ezik göçük olmasın diye :bonuskafa

birde avmlerde bağaj acan güvenlik görevlilerine lütfen yavaş kaparmısınız bagaj bozuk diyorum mutlaka.
insan gibi kaparsa teşşekür ederim diyorum yok inadına hayvan gibi kapatana  camdan yarı belime kadar çıkıp yavaş kapa  demedimmi  mi dal..k diye bağırıyorum
ben genelde güvenlik görevlilerini pas geçiyorum basip devam ediyorum :lol:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi