Konu: Bir roccoyu daha kaybettik.  (Okunma sayısı 5286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pL58

• In Production
  • **
« Yanıtla #30 : 01 Nisan 2015, 15:54:24 »
Gecmis olsun cok kotu bir durum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı marcellion

• Int.Transfer
« Yanıtla #31 : 01 Nisan 2015, 16:47:01 »
oncelikle gecmis olsun..

her motorlu tasit ayni zamanda bir kitle imha silahidir

alkollu direksyon basina gecmek sorumsuzca ve canice bir hareket,

Tecrube bazen satin alinmasi gerekir umarim sigortadan parasini alamaz ve 50 bin liraya guzel bir tecrube satin almis olur  ::)
160 DSG // Once you go led you never go back

Çevrimdışı Life

• Transport
  • Yer: BEYOĞLU
  • 34 FOL 74
« Yanıtla #32 : 01 Nisan 2015, 17:14:51 »
Yanlız mümkünse konu başlığı değiştirilsin şükürler olsunki can kaybı yok.

Bir roccoyu daha kaybettik olabilir mesela...

Çevrimdışı Bora

• Harbour
  • Yer: çorlu
  • eto bitmiş
« Yanıtla #33 : 01 Nisan 2015, 17:25:25 »
Çok geçmiş olsun Allah cümlemizi korusun inşallah.. alkol konusunda gerekli cümleler yazılmış zaten  :(
2012 scirocco(sold)
2014 scirocco  mapped by RSA motorsports /greddy evc /wagner cooler / milltek sport cat dp & exhaust /forge dv /forge wg/R8 ignition coils/vw racing cai/ H&R V2 coilover / vw r cup spoiler / matte fume wrapped /

Çevrimdışı CND

• Forum Yöneticisi
  • Harbour
« Yanıtla #34 : 01 Nisan 2015, 17:30:09 »
Konuya yazılanlara katılmakla beraber, arkadaşınızın bu konudan haberi var mı?Araç sahibinin haberi olmadan, onu ileride daha büyük sıkıntıya sokabilecek bir konu açmışsınız.

Umarım bu konudan ötürü arkadaşlığınız zedelenmez.

Çevrimdışı brk

• Scheduled
  • *
  • Yer: Ankara
  • Sci the Rocco
« Yanıtla #35 : 01 Nisan 2015, 18:28:04 »
Çok büyük geçmiş olsun. Alkollü araç kullanımının elle tutulur bir yanı yok tabiki ama bunun dışında hızlı gitmeyin sonu böyle olur, makas atmayın tehlikeli vb. yorumlara çok katılmıyorum ben. Scirocco dediğiniz araç performansı ve yol tutuşuyla ünlü bir araç. Bu arabayı alan herkes hız yapıyor, herkes viraja hızlı giriyor, herkes sert ya da yumuşak makas atıyor. Herkesin aracı alma sebebi belli. Sciroccosu olan birisi derse ki ben sadece tipi için aldım hiç basmıyorum, ben ona inanmam arkadaş. Bu yüzden kaza yapan kişiye tek söyleyeceğim şey, alkollü sürme, geçmiş olsun.
~Lìfe ìs Sìmple ®

Çevrimdışı omerfaruk_ua

• Int.Transfer
  • Yer: İstanbul - Bahçeşehir
« Yanıtla #36 : 01 Nisan 2015, 18:43:06 »
Allah korumus, cok gecmis olsun.
2012 Audi A1 Sportback 1.6 TDI Stronic

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #37 : 01 Nisan 2015, 19:02:31 »
Çok büyük geçmiş olsun. Alkollü araç kullanımının elle tutulur bir yanı yok tabiki ama bunun dışında hızlı gitmeyin sonu böyle olur, makas atmayın tehlikeli vb. yorumlara çok katılmıyorum ben. Scirocco dediğiniz araç performansı ve yol tutuşuyla ünlü bir araç. Bu arabayı alan herkes hız yapıyor, herkes viraja hızlı giriyor, herkes sert ya da yumuşak makas atıyor. Herkesin aracı alma sebebi belli. Sciroccosu olan birisi derse ki ben sadece tipi için aldım hiç basmıyorum, ben ona inanmam arkadaş. Bu yüzden kaza yapan kişiye tek söyleyeceğim şey, alkollü sürme, geçmiş olsun.
Şu yazılanları okuyunca şok oldum hocam nedemek her kesin aracı alma sebebi belli nedemel hız makas atmak için ozaman altına ferrari çeken dip gaz kezsin olurmu öle şey kimin ne hakkı var başkasının canını kast etmeye sem ister inan ister inanma ben bu arabayı tipi için aldım şehir içinde gazlamıyorum bnm arabamda bebeğim olacak evladım olacak sonra biri bana gelecek çarpacak bende çocuğumu kaybetcem ozamanda bölemi düşüneceksin hayret ya belki biraz abartıö egzajere etmiş olabilirim ama yazdıkların bnö tarafımdan kınanacak kelimeler

Çevrimdışı Caner Akıncı

• Int.Transfer
  • Yer: Erenköy
  • Ray Malifalitiko
« Yanıtla #38 : 01 Nisan 2015, 19:20:23 »
allah aşkına kimin sebebi sciroccoyla makas atmak hız yapmak yapıcağın hız ne ki kaç saniyede ne yapıcaksın lamborghini alanlar damı makas atmak için hız yapmak için alıyo sen 160 bg lik araba alıyosun olsun olsun 210 bg olsun neyin hızı neyin makası bu yorumlar çok saçma geliyo madem çok iyi pilotsun piste çık kardeşimde görelim marifetlerini. Böyle tipler yüzünden tam tersi şu arabadan soguyorum tekrar arkadaşa geçmiş olsun.
DA 4234 Scirocco Sold
CAA 38 E46 M3    Sold
CNR 89 Scirocco Sold
A5 2.0 Quattro

Çevrimdışı brk

• Scheduled
  • *
  • Sci the Rocco
« Yanıtla #39 : 01 Nisan 2015, 20:36:25 »
allah aşkına kimin sebebi sciroccoyla makas atmak hız yapmak yapıcağın hız ne ki kaç saniyede ne yapıcaksın lamborghini alanlar damı makas atmak için hız yapmak için alıyo sen 160 bg lik araba alıyosun olsun olsun 210 bg olsun neyin hızı neyin makası bu yorumlar çok saçma geliyo madem çok iyi pilotsun piste çık kardeşimde görelim marifetlerini. Böyle tipler yüzünden tam tersi şu arabadan soguyorum tekrar arkadaşa geçmiş olsun.
Eleştirilere açığım ancak "böyle tipler" gibi yakıştırmalar ayıp kaçıyor biraz. Bunun haricinde ibreye bakmadan gaza bassanız 160 la giderken 100 le gidiyormuş gibi hissettiren bir arabadan bahsediyoruz, bindiğimiz araçları tehlikeli saymak için illa ferrari lamborghini gibi araçlara gerek yok, 160 lık stok bile şehiriçinde son derece tehlikeli sayılabilecek bir araç. Durum böyleyken 122 lik pişmanlıktır diyen, 160 lık araçları modlayan, ya da 2.0 lıkları kullanan arkadaşlara soruyorum, (ki forumun müdavimleri arasında da çok sayıda gördüğüm kadarıyla) bu araçları alırken hız yapmamak, 70'e sabitleyip gitmek için mi aldınız gerçekten? Her yolda dibine kadar basarım, silme makaslara çıkarım değil demek istediğim. Objektif olarak okursanız söylemek istediklerimi, asıl niyetimi anlarsınız. Yarın öbür gün hız ihlali yapmışken ya da viraja sert girmişken hepimiz kaza yapabiliriz, kimseyi bu sebepten ötürü kamuoyunda linç eder gibi eleştirmeyelim.
~Lìfe ìs Sìmple ®

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #40 : 01 Nisan 2015, 20:52:54 »
Eleştirilere açığım ancak "böyle tipler" gibi yakıştırmalar ayıp kaçıyor biraz. Bunun haricinde ibreye bakmadan gaza bassanız 160 la giderken 100 le gidiyormuş gibi hissettiren bir arabadan bahsediyoruz, bindiğimiz araçları tehlikeli saymak için illa ferrari lamborghini gibi araçlara gerek yok, 160 lık stok bile şehiriçinde son derece tehlikeli sayılabilecek bir araç. Durum böyleyken 122 lik pişmanlıktır diyen, 160 lık araçları modlayan, ya da 2.0 lıkları kullanan arkadaşlara soruyorum, (ki forumun müdavimleri arasında da çok sayıda gördüğüm kadarıyla) bu araçları alırken hız yapmamak, 70'e sabitleyip gitmek için mi aldınız gerçekten? Her yolda dibine kadar basarım, silme makaslara çıkarım değil demek istediğim. Objektif olarak okursanız söylemek istediklerimi, asıl niyetimi anlarsınız. Yarın öbür gün hız ihlali yapmışken ya da viraja sert girmişken hepimiz kaza yapabiliriz, kimseyi bu sebepten ötürü kamuoyunda linç eder gibi eleştirmeyelim.
kardeş yazdıkların akıl kari değil bnm aracımda neredeyse gırtlak dolu ama bu bana başkalarının canına kast etme hakkını vermez şehit içinde yavaş gitmek zorundasın viraja yumuşak girmek zorundasın kimse canını pazarda bulmuyor neyse senin görüşündür ben tam tersini düşünüyorum ama yanlış anlama beni yazdıklarını neresinden bakarsan bak ne anlananacak nede saygı duyulacak şeyler değil ben aracımı 0-100 için mod ettim aksinide kimse iddia edemez çok cnm basmak isterse piste giderim

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #41 : 01 Nisan 2015, 21:38:01 »
Daha önce alkolu kullandim ama gozlerim fal tasi gibiydi kesinlikle butun yetilerini kaybediyosun allah korumuş ne diyim bir daha hayata surmem alkolu  araç

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Caner Akıncı

• Int.Transfer
  • Yer: Erenköy
  • Ray Malifalitiko
« Yanıtla #42 : 01 Nisan 2015, 23:14:59 »

viraja sert girmek istiyosan yada hızlı gitmek istiyosan pist orda kardeşim hız ihlali yapacaksan piste çıkar bu egonu tatmin edersin bu tipler dediğimin de arkasındayım o lafım sana değil arabasını böyle milletin canını malını hiçe sayarak kullanan insanlara.
DA 4234 Scirocco Sold
CAA 38 E46 M3    Sold
CNR 89 Scirocco Sold
A5 2.0 Quattro

Çevrimdışı brk

• Scheduled
  • *
  • Sci the Rocco
« Yanıtla #43 : 01 Nisan 2015, 23:30:44 »
viraja sert girmek istiyosan yada hızlı gitmek istiyosan pist orda kardeşim hız ihlali yapacaksan piste çıkar bu egonu tatmin edersin bu tipler dediğimin de arkasındayım o lafım sana değil arabasını böyle milletin canını malını hiçe sayarak kullanan insanlara.
: )
komiksiniz
~Lìfe ìs Sìmple ®

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #44 : 01 Nisan 2015, 23:39:28 »
+872