Konu: Cam Filmi ..  (Okunma sayısı 6506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tismo

• In Production
  • **
« Yanıtla #90 : 10 Temmuz 2015, 23:27:44 »
Abi bu ne ya böyle. Olay iyice çığrından çıkmış. Hiç yakışmayan şeyler bunlar. Forum da yetkili kişiler vs yok mu bu tarz konulara el atacak? Güzelim forumun içine ediliyor afedersiniz. Millet olay çıkartmaya mı geliyor nedir. Ortak bir zevk hakkında muhabbetler döneceğine abuk sabuk saygısız konuşmalar.

Çevrimdışı Harput Keskin

• Scheduled
  • *
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #91 : 10 Temmuz 2015, 23:45:49 »
Abi bu ne ya böyle. Olay iyice çığrından çıkmış. Hiç yakışmayan şeyler bunlar. Forum da yetkili kişiler vs yok mu bu tarz konulara el atacak? Güzelim forumun içine ediliyor afedersiniz. Millet olay çıkartmaya mı geliyor nedir. Ortak bir zevk hakkında muhabbetler döneceğine abuk sabuk saygısız konuşmalar.

.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2016, 14:37:45 Gönderen: Harput Keskin »
Ħ₭🔱

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #92 : 11 Temmuz 2015, 00:25:06 »
Yeni bir ortama girip, oranın adabını vs. bilmeden önceden o ortamda bulunan insanlara saygısızlık yapıp daha sonra keyfimizi kaçırdınız muhabbeti yapmayın. Bu foruma sonradan gelip muhabbetlere dahil olup güzel cevap alan bir sürü insan var. Kendi hatalarınızı görmezden gelip, yaşananlar nedeniyle başkalarına kusur atfetmeye çalışmayın.

Çevrimdışı Harput Keskin

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #93 : 11 Temmuz 2015, 08:38:14 »
Yeni bir ortama girip, oranın adabını vs. bilmeden önceden o ortamda bulunan insanlara saygısızlık yapıp daha sonra keyfimizi kaçırdınız muhabbeti yapmayın. Bu foruma sonradan gelip muhabbetlere dahil olup güzel cevap alan bir sürü insan var. Kendi hatalarınızı görmezden gelip, yaşananlar nedeniyle başkalarına kusur atfetmeye çalışmayın.

.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2016, 14:37:30 Gönderen: Harput Keskin »
Ħ₭🔱

Çevrimdışı tismo

• In Production
  • **
« Yanıtla #94 : 11 Temmuz 2015, 10:10:07 »
1 değil 2 değil kaç kişiyle problem yaşadın üst üste foruma gelir gelmez. Ve az buz laflar edilmedi bu konuda. Bugüne kadar burada anlaşamayanlar elbet oldu ama böyle saygısızlığı alan hakarete ulaşan söylemlerde bulunmadı birbirine. Olayı devam ettirmek ya da ikili laf dalaşına girmek tartışmak falan değil yanlış anlaşılmasın sadece gördüğüm kadarıyla gerginlikten beslenen bir yapın var.  Forum ve forumdakilerle uyuşamamış olabilirsin. Ortamı sevmemiş olabilirsin soğumuş olabilirsin. Öyleyse zorlamanın anlamı yok. Ortamın huzurunu kaçırmanın da hiç lüzumu yok.

Çevrimdışı Harput Keskin

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #95 : 11 Temmuz 2015, 12:29:41 »
1 değil 2 değil kaç kişiyle problem yaşadın üst üste foruma gelir gelmez. Ve az buz laflar edilmedi bu konuda. Bugüne kadar burada anlaşamayanlar elbet oldu ama böyle saygısızlığı alan hakarete ulaşan söylemlerde bulunmadı birbirine. Olayı devam ettirmek ya da ikili laf dalaşına girmek tartışmak falan değil yanlış anlaşılmasın sadece gördüğüm kadarıyla gerginlikten beslenen bir yapın var.  Forum ve forumdakilerle uyuşamamış olabilirsin. Ortamı sevmemiş olabilirsin soğumuş olabilirsin. Öyleyse zorlamanın anlamı yok. Ortamın huzurunu kaçırmanın da hiç lüzumu yok.

.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2016, 14:37:06 Gönderen: Harput Keskin »
Ħ₭🔱

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • Yer: Zeytinburnu/İSTANBUL
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #96 : 11 Temmuz 2015, 12:44:01 »
Adam haklı arkadaşlar.bu yorumları yapanlar konunun başını okumuyor herhal.uzadıkça iğrençleşior yazmayın artık yada biri kitlesin burayı

Using Tapatalk

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #97 : 11 Temmuz 2015, 16:12:39 »
Sana tehditvari konusan bendim harput neden herkese ayni cumleyi kuruyorsun. Benim disimda sana kimse tehditvari konusmadi, kalvye delikanlisi degilim gelin halledelim diyip duruyosun, hayir derdin ne ? Yazmayayim diyorum da ortami geren ve ukala ukala konusmaya devam eden sensin. Konunun uzamasinin sebebi surekli birilerinin yorum yapiyor olmasi ve basligin buyuzden surekli gorunur olmasi. Durduk yere kimse suraya br mesaj atayim da  forumu karistirayim demiyor. tismo da gayet güzel demis gerginligi sevdigin belli , kanin kayniyor, gencsin toysun, bu huy yalniz basina bela olur birgun bak demedi deme.
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı Harput Keskin

• Scheduled
  • *
« Yanıtla #98 : 11 Temmuz 2015, 17:53:14 »
Sana tehditvari konusan bendim harput neden herkese ayni cumleyi kuruyorsun. Benim disimda sana kimse tehditvari konusmadi, kalvye delikanlisi degilim gelin halledelim diyip duruyosun, hayir derdin ne ? Yazmayayim diyorum da ortami geren ve ukala ukala konusmaya devam eden sensin. Konunun uzamasinin sebebi surekli birilerinin yorum yapiyor olmasi ve basligin buyuzden surekli gorunur olmasi. Durduk yere kimse suraya br mesaj atayim da  forumu karistirayim demiyor. tismo da gayet güzel demis gerginligi sevdigin belli , kanin kayniyor, gencsin toysun, bu huy yalniz basina bela olur birgun bak demedi deme.
:)
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2016, 14:36:44 Gönderen: Harput Keskin »
Ħ₭🔱

Çevrimdışı Vedat

• In Production
  • **
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #99 : 12 Temmuz 2015, 01:31:35 »
Konunun _mina koydunuz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı caglarg

• Scheduled
  • *
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #100 : 12 Ağustos 2015, 16:54:30 »
her ne kadar bazı konulardan dolayı konudan biraz kopmuş gibi olsak da;
'
Ben aracıma ön ve kapı camlarına 1 numara yaptırmıştım; yapan abimizde Kosifler ve Mengerler'de "0" arabalara film uygulaması yapıyor, OSTIM'de de bir işletmesi var.  Ankarada yaptırmak isteyen arkadaşlar için telefonu: 0532 661 60 69 Ali Çölgeçen.

not: 3 yıldır kullanıyorum atma kopma hiç bir sıkıntı yapmadı, film olduğu koyuluğu dışında belli değil, hatırladığım kadarıyla Lumar yapıyor kendisi. güneşli havada camı açtığımda kolumda ciddi yanma hissederken; kapattığımda hiçbirşey hissetmiyorum. Bana göre  işçilik ve malzame gayet başarılı..
Hep atıl kurt, atıl kurt
Bi kere de katıl kurt demedin be..