Konu: Cam Filmi ..  (Okunma sayısı 6548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #30 : 19 Haziran 2015, 14:58:18 »
LLumar Ahmet işin ehlidir. Ben en ön cama 2 numara ön kapılara 3 numara yan camlara ve arka cama 1 numara yaptırmıştım. Arkalar karartma olduğu için onlarda 1 yapınca 3 numara ayarında oldu. Giderseniz Şevket ustaya selam söyleyin arkadaşlar. Fiyat konusunda elinden geleni yapar. İşçilik zaten 10 numara konuşmaya gerek yok..  ;)
(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • Yer: Zeytinburnu/İSTANBUL
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #31 : 19 Haziran 2015, 15:02:19 »
LLumar Ahmet işin ehlidir. Ben en ön cama 2 numara ön kapılara 3 numara yan camlara ve arka cama 1 numara yaptırmıştım. Arkalar karartma olduğu için onlarda 1 yapınca 3 numara ayarında oldu. Giderseniz Şevket ustaya selam söyleyin arkadaşlar. Fiyat konusunda elinden geleni yapar. İşçilik zaten 10 numara konuşmaya gerek yok..  ;)
Zindan spec olmuyomu öle yahu :( önümüzü sağımızı solumuzu göremeyiz gece valla :) tevfik abinin yanlara 2 öne 1 iyi gibi ama ben sadece kapılara yaptırıcam sanırım ön cam sıkıntı oluyor

Çevrimdışı Sedat39

• Harbour
  • Yer: Kırklareli
« Yanıtla #32 : 19 Haziran 2015, 15:05:39 »

Zindan spec olmuyomu öle yahu :( önümüzü sağımızı solumuzu göremeyiz gece valla :) tevfik abinin yanlara 2 öne 1 iyi gibi ama ben sadece kapılara yaptırıcam sanırım ön cam sıkıntı oluyor

Sadece kapılara 2 yaptırman yeterli. Benim için görüş sorun olmadı ancak Trafik polisleri sorun olabilir. :) İstanbul'da yaşıyorsanız ön kapılara 2 yaptırmak en mantıklısı. Ben Kırklareli'de yaşıyorum. O Yüzden biraz koyu ton yaptırmıştım. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
(SOLD)
2012.. Fırtına maviii.. 160.. Manuel.. Panoramic cam tavan.. 18'' İnterlagos.. Bi xenon.. Ayna paketi.. Işık paketi.. Cruise control.. LLumar.. KW yay.. Tuning garage difüzör.. İskender Downpipe+Varex.. RSA Motorsports.. İtg Kutu İçi Filtre..

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #33 : 19 Haziran 2015, 16:50:15 »

Ön cama 1 no yaptir gunesin yakici etkisini alsin... Cok rahat edersin gunesli yaz sicaginda.. Gece falan da fark etmezsin.. Epey acik tonda cunku..

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #34 : 19 Haziran 2015, 16:51:36 »

Ön cama 1 no yaptir gunesin yakici etkisini alsin... Cok rahat edersin gunesli yaz sicaginda.. Gece falan da fark etmezsin.. Epey acik tonda cunku..
Abi ayna falan çıkacakya şimdi :/ yağmur ışık sensörüyle bir yaptırım onu diye düşünüyorum

Using Tapatalk

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #35 : 19 Haziran 2015, 16:54:27 »

Abi ayna falan çıkacakya şimdi :/ yağmur ışık sensörüyle bir yaptırım onu diye düşünüyorum

Using Tapatalk

Once on cami degistir o zaman sonra sensor montajini yaptir.. Sonra film isine gir.. Ayna sökmek takmak kolay.. Yapistiriliyor ayni yere.. Ozel banti var cift tarafli..

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #36 : 19 Haziran 2015, 16:55:39 »

Once on cami degistir o zaman sonra sensor montajini yaptir.. Sonra film isine gir.. Ayna sökmek takmak kolay.. Yapistiriliyor ayni yere.. Ozel banti var cift tarafli..
Bu ön cam değişimi şartmı abi ? Değiştirmeden olmuyormu nedir ne değildir xs

Using Tapatalk

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #37 : 19 Haziran 2015, 17:01:03 »
Bu ön cam değişimi şartmı abi ? Değiştirmeden olmuyormu nedir ne değildir xs

Using Tapatalk

On cam degismeden sensorleri monte edemezler.. Camda ozel yer var sensorler icin.. Senin su anki cama sensorler takilamaz..

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • 34YGZ88
« Yanıtla #38 : 19 Haziran 2015, 17:02:47 »
filme tövbeliyim

ama bu ara canım cekmiyor değil...

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı Ersin

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: İstanbul / Beykent
« Yanıtla #39 : 19 Haziran 2015, 18:17:16 »

Ön cam için 0.50 de öneriyorlar abi UV korumalı ? Onun için ne diyorsun

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #40 : 19 Haziran 2015, 18:26:39 »

Ön cam için 0.50 de öneriyorlar abi UV korumalı ? Onun için ne diyorsun

Oda olur babamin kullandigi passat in tum camlari 0,50 uv filtreliydi

Çevrimdışı Onur AKMEŞE

• Transport
  • 34 GT 9999
« Yanıtla #41 : 19 Haziran 2015, 18:28:01 »
On cam degismeden sensorleri monte edemezler.. Camda ozel yer var sensorler icin.. Senin su anki cama sensorler takilamaz..
Anladım abi o zman ön cama henüz bişey yaptırmama gerek yok :)

Çevrimdışı Oğuzhan AYAN

• In Production
  • **
  • Yer: İstanbul - Beylikdüzü
  • 34 EN 4179
« Yanıtla #42 : 22 Haziran 2015, 14:56:55 »
İstanbul Beylikdüzünde ambarlı-yakuplu tarafına yakın bir Llumar cı buldum. Bir fiyat alayım diye girdim. Tonları tuttururuz hiç sıkıntı olmaz diyince yaptırdım. İşçiliği güzel yaptırmayı düşünenlere tavsiye ederim bu taraflarda oturanlar için. Fiyatı da uygundu. Bana yeşil film çektiler arkalar fabrikasyon karartma olduğu için. Renkler birebir tutmadı tabiiki içeriden bakınca 1 tık fark var  ::) Ama sanırım biraz fazla ayrıntıcıyım ondan dolayı  :)

Ben siyah yaptırdım içerden bakmak hiç aklıma gelmedi ama dışardan aynı gibi duruyor benimkiler bi ara foto çekiyim de koyayım buraya. Bu arada Beykent'in neresindesin bir ara paslaşalım :) Beykent Üni otoparkta yatıyor benim araç geçersen bu taraflardan bakabilirsin filmlere. Beykent Sanayi'de yaptırdım. İlk sırada yükseloto var tuningci oraya yaptırdım gayet iyi oldu sanki.
2012 215hp Manuel Scirocco (Salsa Kırmızı) RSA Stage 1+

Çevrimdışı Sezgin

• Harbour
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #43 : 23 Haziran 2015, 13:20:15 »
Ben siyah yaptırdım içerden bakmak hiç aklıma gelmedi ama dışardan aynı gibi duruyor benimkiler bi ara foto çekiyim de koyayım buraya. Bu arada Beykent'in neresindesin bir ara paslaşalım :) Beykent Üni otoparkta yatıyor benim araç geçersen bu taraflardan bakabilirsin filmlere. Beykent Sanayi'de yaptırdım. İlk sırada yükseloto var tuningci oraya yaptırdım gayet iyi oldu sanki.
Yillarin yedek parcacisi yuksel simdi de tuning isine mi girmis :D

Çevrimdışı Oğuzhan AYAN

• In Production
  • **
  • Yer: İstanbul - Beylikdüzü
  • 34 EN 4179
« Yanıtla #44 : 23 Haziran 2015, 18:29:15 »
Yillarin yedek parcacisi yuksel simdi de tuning isine mi girmis :D
Vallahi hiç bilmiyorum Mevlüd abi var orada benim bir abimin arkadaşı o vasıtayla gittim orada yaptırdım.
2012 215hp Manuel Scirocco (Salsa Kırmızı) RSA Stage 1+