Konu: Tehlikeli Şerit Değiştirmek Trafik Cezası  (Okunma sayısı 1599 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Life

• Transport
  • Yer: BEYOĞLU
  • 34 FOL 74
« Yanıtla #15 : 18 Aralık 2014, 18:22:16 »
hay amk böyle işin hep benimi buluyo.. kartal sahil yolunda ilerlerken geçende.. bitane altın sarısına yakın bi transit connecte makas attıydım..ki Kırmızı ışıklara kaldık.. sonra onlarda ışıklara geldi sola dönerken :) el kol yaptı.. nerdeyse dövmek için :) iniyodu bizim arkadaşta arabadan ne el kol yapıor o diye :) bende polis olm amk napıon dediydim.. kesin ceza yazıyorum el işareti yaptı dedim:) harbi yazmış göt Tehlikeli Şerit değiştirmek yazıyo amk cezada :) 26 C maddesimidir ne siqimden yazmış Göte kaçtı gene  172 TL kesmiş .. Hakediyoz amk... elimiz götümüz başımız rahat durmuyorki.. göt olan biziz amk göt gibi gidioz.. gerçi pejolu bi göt bizi ayar etti.. onun yüzünden yediq cezayı..

Arabalar seni A noktasından B noktasına götürür daha iyi arabalar ise başını sadece belaya sokar...

Çevrimdışı εrgünülker (ßuz)

• Harbour
  • Yer: Libadiye
« Yanıtla #16 : 18 Aralık 2014, 21:54:56 »
Geçmiş olsun. Bende bu sene 5. cezamı yedim sanırım. Dün sabah trafik çok sıkıştı işe geç kalacam diye dönülmez yerden 'u' dönüşü yaptım. Sabahın karanlığında 2 tane flash ışığı çaktı arkamdan. Bir baktım yukarda kameralar beni çekiyormuş. Sanırım yedik cezayı...
Namussuz kameralar nasıl fark etti ya. Trafik tam kilitti 10 dk kadar yerimden kıpırdayamamıştım Libadiye'de. Daha fazla dayanamadım tabi zart! diye döndüm 'U' yu :D

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #17 : 18 Aralık 2014, 22:34:30 »
Geçen bende toriumun onunde 90   yazan yerden  110 la falan gectim gecirmezler insallah

Çevrimdışı uralalanya

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18 : 19 Aralık 2014, 13:46:23 »
1 hafta oncede ben hgsden kacak gecisten 150 lira yedim cezanin gelmesi 1 sene 1 ay almis cok manidar bu arada trafik cezasi kadar koyan baska bise yok :)

hgs den cezamı yenir yahu? gidip hemen bi hgs alsaydın kaçak geçişi normal sayıp kredinden düşerlerdi.
Everyday Im Chapuling

mapped by Dr.ECU - Downpipe - Simota CAI - KW springs - Bixenon + R Led - HR Spacer - VW Bodykit

2009 C180
2011 Range Rover Sport
2011 rocco
2012 Mini Countryman S
2012 BMW Z4

Çevrimdışı Batuhan Özdemir

• Transport
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19 : 19 Aralık 2014, 14:00:53 »
hgs den cezamı yenir yahu? gidip hemen bi hgs alsaydın kaçak geçişi normal sayıp kredinden düşerlerdi.
Hgs vardi zaten bakiye bitmis mesaj geliyordu mesajda gelmemisti o haftada arabayi sattim karisikliga geldi evlat acisi gibi koydu radardan yesem gam yemezdim :)
2014 BMW 3.20i E.D     Sanroof +   Comfort + Technology paket                 2012  Scirocco 1.4 160hp ( Sold)