Konu: Radar ceZası maltepe sahilyolu  (Okunma sayısı 6333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir269

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2014, 15:53:06 »

Geçmiş olsun Erkan abi İstanbul hakikaten sıkıntılı ya radar yiyen arkadaşlarımdan biliyorum. Bodykit yaptırdım benim de önde plakam yok 82 hız levhasına gelince de yukarıdaki güneşliği indirip yüzümü kapatıyorum. Plakan yoksa yüzünü çekip teşhis ediyolarmış :D Vallahi 2 senedir 1 kere bile radar yemedim Ankara gerçekten rahat İstanbul'da hergün ceza yerdim heralde...
Adi pislik :bonuskafa
Sonra durdum ve dedim ki ona yürü badanaçç çektirmeye gidiyoruz :D

Çevrimdışı Y.Headshot

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16 : 30 Eylül 2014, 15:55:34 »
Adi pislik :bonuskafa

Bi ara külotlu çorap geçirmeyi düşünüyodum kafaya hırsızlar gibi ama bu daha kolay  :lol

Megane Coupe RS BodyK... (in use)
BMW F30 320d Sportline SOLD

Çevrimdışı ΤενҒіκ Έʀκ

• ADMINISTRATOR
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: TEKIRDAG
    • www.sciroccom.com
« Yanıtla #17 : 30 Eylül 2014, 16:01:21 »
Bu arada tekirdağda polis cidden rahat vermeyecek yada öğrenene kadar bize sağlam girecek

Tekirdağ ülkenin antalyadan sonra en çok nüfusu artan, en yüksek eğitim seviyesi olan, kişi başına en çok vergi mahsup/tahsilat oranına sahip, suç ve suça karışma oranı nüfusuna göre en düşük, kişi başına en çok araca sahip, nüfüsu bir milyon kişiye çok yaklaşmış ve daha bu yıl büyükşehir olan vede bu nüfus artış hızına rağmen ortalama ve oranlarından hiçbirşey kaybetmeyen şehrimiz ilimizdir.. Ayni zamanda kişi başı alkol tüketimi ülke ortalamasının 7 katı olmasına rağmen alkole bağlı olumsuzluk kavga dövüş asayiş olayları ise neredeyse sıfırdır.. Devletin kuralları, hukuk, idari hukuk il sakşnleri arasında önem ve değere sahiptir.. Böyle olunca neredeyse istanbul ankara izmirde uygulanacak olan tüm proje ve uygulamalar önce tekirdağ ilinde test ve tecrübe edilir.. Çünkü ilin sakinleri kurallara uyma konusunda tedbirli ilkeli ve uyumludurlar.. Bu örnekleri mobese sistemi, eds sistemi, gezen ve sabit radar uygulamaları, mobil gbt, turizm jandarması, saatli ve regüle edilmiş eğlence mekanı müzik seviyesi gibi uygulamalar sayılabilir..

Sen sen ol tabele trafik işaret ve işaretçilerine ve il içi hız limitlerine riayet et... Hiç bişey olmaz.. Bak şimdi sardalya, lüfer, kefal, çipura herşey bol... Keyfini çıkart.. ;D

Çevrimdışı engineer

• Ordered (Yeni Üye)
  • Yer: Tekirdağ
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2014, 16:10:45 »

Tekirdağ ülkenin antalyadan sonra en çok nüfusu artan, en yüksek eğitim seviyesi olan, kişi başına en çok vergi mahsup/tahsilat oranına sahip, suç ve suça karışma oranı nüfusuna göre en düşük, kişi başına en çok araca sahip, nüfüsu bir milyon kişiye çok yaklaşmış ve daha bu yıl büyükşehir olan vede bu nüfus artış hızına rağmen ortalama ve oranlarından hiçbirşey kaybetmeyen şehrimiz ilimizdir.. Ayni zamanda kişi başı alkol tüketimi ülke ortalamasının 7 katı olmasına rağmen alkole bağlı olumsuzluk kavga dövüş asayiş olayları ise neredeyse sıfırdır.. Devletin kuralları, hukuk, idari hukuk il sakşnleri arasında önem ve değere sahiptir.. Böyle olunca neredeyse istanbul ankara izmirde uygulanacak olan tüm proje ve uygulamalar önce tekirdağ ilinde test ve tecrübe edilir.. Çünkü ilin sakinleri kurallara uyma konusunda tedbirli ilkeli ve uyumludurlar.. Bu örnekleri mobese sistemi, eds sistemi, gezen ve sabit radar uygulamaları, mobil gbt, turizm jandarması, saatli ve regüle edilmiş eğlence mekanı müzik seviyesi gibi uygulamalar sayılabilir..

Sen sen ol tabele trafik işaret ve işaretçilerine ve il içi hız limitlerine riayet et... Hiç bişey olmaz.. Bak şimdi sardalya, lüfer, kefal, çipura herşey bol... Keyfini çıkart.. ;D
Abi bunun üstüne daha da bişey demem :D dediklerini de dikkate alcam abi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Yer: İstanbul
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #19 : 30 Eylül 2014, 18:21:40 »
Geçmiş olsun Erkan abi İstanbul hakikaten sıkıntılı ya radar yiyen arkadaşlarımdan biliyorum. Bodykit yaptırdım benim de önde plakam yok 82 hız levhasına gelince de yukarıdaki güneşliği indirip yüzümü kapatıyorum. Plakan yoksa yüzünü çekip teşhis ediyolarmış :D Vallahi 2 senedir 1 kere bile radar yemedim Ankara gerçekten rahat İstanbul'da hergün ceza yerdim heralde...

Plakayı söküyorum şimdi aklıma nie gelmedi daha önce, diyicem ama arka plakayıda çekmiomu radar

Çevrimdışı radiodecoder

• Harbour
  • Yer: DiyarıBekir
« Yanıtla #20 : 30 Eylül 2014, 19:31:13 »
Ulan şehiriçi gazlamıyorum , düzgün kullanıyorum, o.ç ları 82 km hızla maltepe sahilyolu radar cezası kesmiş 172 tl , hazirandan ekim ayına kadar yediğim 4.radar oldu bu yeter amk ya, 1000 tl yakın ceza ödedim

bende geçen yıl 55km ile radardan ceza yemiştim. 1 km fark.
2006 iNFiNiTi FX35 290Hp  -  Fiat Stilo 2004 1.6 100Hp -  VW Passat 2001  B5.5 / 1.9TDI 130Hp

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #21 : 30 Eylül 2014, 20:29:09 »
bende geçen yıl 55km ile radardan ceza yemiştim. 1 km fark.

Ya 55 km hızla nie ceza kesilir anlamıyorum

Çevrimdışı radiodecoder

• Harbour
  • Yer: DiyarıBekir
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2014, 20:45:31 »
Ya 55 km hızla nie ceza kesilir anlamıyorum

54 olmuş olsa yazılmayacaktı. Zaten tatlı bi iniş vardı, boş viteste tin tin gidiyodum, km 55 miş radara düşmüşüz.
2006 iNFiNiTi FX35 290Hp  -  Fiat Stilo 2004 1.6 100Hp -  VW Passat 2001  B5.5 / 1.9TDI 130Hp

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #23 : 30 Eylül 2014, 20:53:37 »
55 km ye ceza yazan mantaliteyi opeyim
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #24 : 01 Ekim 2014, 00:08:04 »
55 km ye ceza yazan mantaliteyi opeyim

Bu cezaları özelleştirdilermi naptılar harbiden ben hayatımda bukadar seri ard arda ceza yediğimi hatırlamıorum

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #25 : 01 Ekim 2014, 01:55:44 »
Eve gelmis benim de 1 haftada 3 park cezam varmis. Affa sokturacam neyseki yasadan önce yemistim cezalari.
Herifler ardi ardina patlatiyorlar, dikkat etmek lazim.
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #26 : 01 Ekim 2014, 02:04:17 »
Ben demiştim forumdada geçende hatırlarsanız, hız sınırları açıkladılar tabela değiştirdiler , bu işte fırtına önceki sessizlikti , fena kitliyolar şu an millete

Çevrimdışı Serkan

• Scirocco Gurusu
  • 34YGZ88
« Yanıtla #27 : 01 Ekim 2014, 08:26:05 »
Ulan şehiriçi gazlamıyorum , düzgün kullanıyorum, o.ç ları 82 km hızla maltepe sahilyolu radar cezası kesmiş 172 tl , hazirandan ekim ayına kadar yediğim 4.radar oldu bu yeter amk ya, 1000 tl yakın ceza ödedim

şimdi kiracılar düşünsün pampa  :bonuskafa

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Çevrimdışı Erkan

• Harbour
  • Evli Mutlu Çocuklu
« Yanıtla #28 : 01 Ekim 2014, 08:47:23 »
şimdi kiracılar düşünsün pampa  :bonuskafa

:) morelim bozuq

Çevrimdışı AL

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu