Konu: itg süngerim yırtıldı  (Okunma sayısı 1629 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« : 04 Eylül 2014, 10:59:49 »
arkadaşlar aracım itg kit filitre var ancak içinde ki sünger ortadan ikiye ayrılmış durumda ve kaput çıkışına bağlanan demir kırılmış ve kitin ucu aşağı düşüp altta dönen pervane hortumunu kesmiş. parçaları neredn bulabilirim ve ayrı bir konu dp ile aracın muayeneden geçme şansı hiçmi yoktur ?

Burak M.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2014, 11:02:16 »
Murat baba 50-100 atesliyosun geciriyolar diye biliyorum sansliysan,Halil daha iyi bilir ama.. İtg hakkinda da gecmis olsun yenilemenin vakti gelmis onu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2014, 11:04:26 »
Murat baba 50-100 atesliyosun geciriyolar diye biliyorum sansliysan,Halil daha iyi bilir ama.. İtg hakkinda da gecmis olsun yenilemenin vakti gelmis onu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
:) valla 50 100 razıyımya git söktür geir geri taktır aynı parada işte nasıl bir yol izlemek lazım nedemek lazım böle işleri hiç beceremem kiminle konuçmam lazım :D daha yeni aldım itg yi ya :D

Çevrimdışı solkor

• Harbour
  • Yer: ISTANBUL
  • Yasin DEMİR
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2014, 11:33:40 »
:) valla 50 100 razıyımya git söktür geir geri taktır aynı parada işte nasıl bir yol izlemek lazım nedemek lazım böle işleri hiç beceremem kiminle konuçmam lazım :D daha yeni aldım itg yi ya :D

Yeniyse garantiden satan yer değiştirir. DP'yi mutlaka sök, boşuna hakkını yakma bence. 100 lira alırlar en fazla... işin garanti olur. 
Yasin

2012 Scirocco RSA motorsports /Audi S3 OEM Intercooler / Milltek Sport non resonated catback exhaust /Forge DV / K&N airf./ H&R V2 coilover / Tuning Garage diffuser

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2014, 11:47:40 »
Yeniyse garantiden satan yer değiştirir. DP'yi mutlaka sök, boşuna hakkını yakma bence. 100 lira alırlar en fazla... işin garanti olur.
ikinci el murat şenerden aldıydım ona bir sorayım belkı garanisi dolmamıstır

Çevrimdışı VwKed

• Int.Transfer
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2014, 12:45:01 »
aynı şekilde benimde başıma geldi elimde şuan bi tane süngeri yırtık itg var komple kit bulamadım içindeki süngeri sıfır aldım taktım mecburen geçmiş olsun sıkıntılı bi durum motor içine inş kaçmamıştır sünger parçası sıkıntı çıkarabilir

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2014, 12:53:47 »
aynı şekilde benimde başıma geldi elimde şuan bi tane süngeri yırtık itg var komple kit bulamadım içindeki süngeri sıfır aldım taktım mecburen geçmiş olsun sıkıntılı bi durum motor içine inş kaçmamıştır sünger parçası sıkıntı çıkarabilir
umarım kaçmammıştırda süngeri nereden aldınız acaba?

Çevrimdışı VwKed

• Int.Transfer
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2014, 12:58:47 »
umarım kaçmammıştırda süngeri nereden aldınız acaba?

Alamadım ki duruyo öyle sıfır tekrardan itg kit aldım

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2014, 13:04:54 »
Alamadım ki duruyo öyle sıfır tekrardan itg kit aldım
:D pardon ben sünger aldın sandım ya

Çevrimdışı Silver Bullet

• Scirocco Gurusu
  • Yer: izmir
  • Esse est percipi
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2014, 15:02:24 »
kit olan itglerde sunger kadaslar. cunku sunger kazanin kica tarafina fabrikasyon monteli. degistirilebilir bir durumu yok.  maslakta sidar bey var dukkanin ismini hatirlayamadim bilenler belki yazarlar oraya bi gidin belki yardimlari dokunur. itg nin yeni distrubutoru diye biliyorum.
Downloading content... Please wait!

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2014, 15:53:39 »
kit olan itglerde sunger kadaslar. cunku sunger kazanin kica tarafina fabrikasyon monteli. degistirilebilir bir durumu yok.  maslakta sidar bey var dukkanin ismini hatirlayamadim bilenler belki yazarlar oraya bi gidin belki yardimlari dokunur. itg nin yeni distrubutoru diye biliyorum.
aslında ben kiti ilk aldığımda komple söküp taktım ve dediğiniz gibi sünger kıçtan monteli ama sanırım yapıştırılmıştı onu bir kontrol etmem lazım