Konu: body kit nereden alınmalı tavsiye  (Okunma sayısı 4370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« : 17 Haziran 2014, 11:50:32 »
arkadaşlar body kit sizce nereden yaptırmalı en sağlam yer neresidir fiber ve plastik için ?
not: biraz forumda bakındım bulamadım eger benzer br konu varsa silinebilir

Çevrimdışı VwKed

• Int.Transfer
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2014, 11:54:23 »
yanlış anlamazsanız tabi herkesin kendi şahsi fikridir ama bence body kit yerine bi xenon r led yapsanız aracınız daha bi güzel durur :)

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2014, 12:01:05 »
yanlış anlamazsanız tabi herkesin kendi şahsi fikridir ama bence body kit yerine bi xenon r led yapsanız aracınız daha bi güzel durur :)
maliyeti çok yuksek ondan pek yanasamıom ne yazıkki

Çevrimdışı uralalanya

• Scirocco Gurusu
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2014, 13:40:34 »
maliyeti çok yuksek ondan pek yanasamıom ne yazıkki

alacağın body kit eğer fiber olmazsa yine tuzlu olacaktır. fiber almayı düşünüyorsan zaten çok büyük yanlış içindesin.
vw nin orjinal body kit seti var rocco için ama komple set 5000 küsür liraya geliyor.
çıkma bi xenon bul daha ucuz olur.
Everyday Im Chapuling

mapped by Dr.ECU - Downpipe - Simota CAI - KW springs - Bixenon + R Led - HR Spacer - VW Bodykit

2009 C180
2011 Range Rover Sport
2011 rocco
2012 Mini Countryman S
2012 BMW Z4

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
  • Yer: istanbul/ş.urfa
  • araba almaya satmaya tövbeli genç :)
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2014, 13:49:02 »
Fiberi kotu degildir beyler once onu bir sabitleyelim ;) benim clk fiberdi ama camurluklara dokunan beton saniyordu gorunce yazarlar zaten :D sadece yapildigi yer onemli kullanilan malzeme onemli bu arada kucuk bir kazada yapmistim clk ile kaput katlandi cama kadar geldi ama tampon camurluklar zimba gibiydi hic bisey olmadi sasirtici sekilde :lol her neyse uzun lafin kisasi fiber diye kotudur demeyin yapan kisiye gore degisir :) Peki bodykit isteniyor ama sekli nasil olcak butce nekadar bunlar hep sorulmasi gereken seyler

Tapatalk

Çevrimdışı uralalanya

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2014, 13:53:15 »
Fiberi kotu degildir beyler once onu bir sabitleyelim ;) benim clk fiberdi ama camurluklara dokunan beton saniyordu gorunce yazarlar zaten :D sadece yapildigi yer onemli kullanilan malzeme onemli bu arada kucuk bir kazada yapmistim clk ile kaput katlandi cama kadar geldi ama tampon camurluklar zimba gibiydi hic bisey olmadi sasirtici sekilde :lol her neyse uzun lafin kisasi fiber diye kotudur demeyin yapan kisiye gore degisir :) Peki bodykit isteniyor ama sekli nasil olcak butce nekadar bunlar hep sorulmasi gereken seyler

Tapatalk

halil senin yaptırdığın yer iyiymiş o zaman. çünkü fibere bulaşan insanların çoğu ayda 2 defa sanayiye bi uğrar :)
yada fiber işi baya gelişti ben uzak kalmışım konuya fiberi hala dandik sanıyorum :D
Everyday Im Chapuling

mapped by Dr.ECU - Downpipe - Simota CAI - KW springs - Bixenon + R Led - HR Spacer - VW Bodykit

2009 C180
2011 Range Rover Sport
2011 rocco
2012 Mini Countryman S
2012 BMW Z4

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2014, 13:57:09 »
Kanka benim clk yi biliyosun onun camurluklar tamponlar fiberdi 1.5sene kullandim banamisin demedi ama tabi bir araba parasi harcamistim yapimina orasi ayri :lol

Tapatalk

Çevrimdışı uralalanya

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2014, 16:19:25 »
Kanka benim clk yi biliyosun onun camurluklar tamponlar fiberdi 1.5sene kullandim banamisin demedi ama tabi bir araba parasi harcamistim yapimina orasi ayri :lol

Tapatalk

o araç ne alemde acaba?? sen sattında alan naptıki?
Everyday Im Chapuling

2009 C180
2011 Range Rover Sport
2011 rocco
2012 Mini Countryman S
2012 BMW Z4

Çevrimdışı halil ayhan

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2014, 19:02:42 »

o araç ne alemde acaba?? sen sattında alan naptıki?
Gecenlerde gorenler olmustu resimlerini gonderdiler ayni benden aldigi sekilde biniyor baya bi yukseltmis arabayi ama

Tapatalk

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #9 : 18 Haziran 2014, 08:05:56 »
alacağın body kit eğer fiber olmazsa yine tuzlu olacaktır. fiber almayı düşünüyorsan zaten çok büyük yanlış içindesin.
vw nin orjinal body kit seti var rocco için ama komple set 5000 küsür liraya geliyor.
çıkma bi xenon bul daha ucuz olur.
plastik aldım dun 900 Tl ye boya montaj dahil birde R cup spoiler oda 300 1200 geldi bana

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #10 : 18 Haziran 2014, 08:07:19 »

Tapatalk
valla ortaya karışık bişiler çıktı bugun taktırcam kısmetse arka ve yanlar caractere önde sadece bir lip var hepsi o

Burak M.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 18 Haziran 2014, 12:19:49 »
Ben simdi farkli bi bakis acisiyla yaklasicam :) Bence body kit alinmamali,gereksizlik agirlik yapar tamam disardan arabaya guzel gozukur ama ciddi agirlik yapiyor fiber malzemeler bana gore.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #12 : 18 Haziran 2014, 12:28:43 »
Ben simdi farkli bi bakis acisiyla yaklasicam :) Bence body kit alinmamali,gereksizlik agirlik yapar tamam disardan arabaya guzel gozukur ama ciddi agirlik yapiyor fiber malzemeler bana gore.

orası ölede yarıs yapmadıgımdan artık dış görunuse yoneldım :D

Burak M.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 18 Haziran 2014, 12:29:19 »

orası ölede yarıs yapmadıgımdan artık dış görunuse yoneldım :D

Ozaman no problem :)

Çevrimdışı shotgun

• Transport
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2014, 13:22:38 »
R hariç hepsi çok kötü bence üzerinde olsa söker atarim