Konu: Gümrük Genel Tebliği 2011-Hızlı Kargo Şirketleri ile ilgili  (Okunma sayısı 7318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #30 : 05 Şubat 2011, 12:49:47 »
yok yok dediklerin dogru, bende acaip killandim, bana toplam maliyeti 450$+90$wergi+150lira gumruk eleman masrafi+45euro gumruk gunluk masrafi gibi bisi cikacak..

ortalama 1100 liraya gelicek yani..

1100liraya replika saat cok  pahali tabi :) [internette replikalari 40$]

ama dedigim gibi site offical site, 2 sene garantisinden, seri numarasina, zart zurt dahil, ustune, gidip bi yetkili tag heuerciden onaylatiniz filan dio saati [bu sey gibi, windowsu register etme gbi gal;iba]

adamlara bi mail attim, 1yada 2 saat alcam kararsiim kargo vs durumlari nedir diye :)

bakalim oltaya gelirlerse anlariz ic yuzunu:)

yoksa 1000 liralik bi kumar oynayacagim :)

Celal Abi kafayı yedim okurken orjinal demi bunlar direk parayı basıcam ona göre :D Tag hep hayalimdi valla bir replica almıştım paslanmıştı malesef.

Çevrimdışı Celal Carhoglu

• Harbour
  • Yer: Ankara
  • herseyi bilen adam bay "C"
« Yanıtla #31 : 06 Şubat 2011, 14:01:08 »
durun almayin :)

ben daha siparis wermedim:)

mail attim cwp gelmedi, smdide offical web sitesine mail atip cewap beklemedeyim..

bu site ile alakaniz warmi, burdan siparis weriorum, adamlar biz orjinal indirim magazasiyiz vs diyor ama, 5000$saati 500$a satinca inanmasi zor geldi vs :)

isin ozu, ben 1000liralik bi kumar oynamayi goze aldim, ama once cwp bekliorum :)
izmir bebesi olduuuuu =)

Çevrimdışı Alihan

• Transport
« Yanıtla #32 : 06 Şubat 2011, 19:33:05 »
Celal abi daha öncede yazdım ama gördün mü bilmiyorum, sitenin FAQ bölümüne bakarsan ilk maddede tag heuer'in izinli satıcıları olmadıklarını söylemişler.

Are the TAG Heuer watches sold at TAGHeuer-Watches.com genuine and brand new watches?
TAGHeuer-Watches.com guarantees all TAG Heuer watches sold through our website to be 100% brand new, genuine, in the original box & with all papers (including the warranty card/Operating Instruction) & with the original serial number intact & unaltered. TAGHeuer-Watches.com is NOT an authorized dealer of TAG Heuer watches we sell. We source our watches directly through authorized dealers & distributors. We do not source our watches through unreliable sources.

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #33 : 06 Şubat 2011, 19:43:49 »
Bende ilk heyecandan sonra FAQ kısımını okudum ve açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım. Kısaca bunların yaptığı iş burda İstanbul Bilişim'in yaptığı işle aynı :)

• Harbour
« Yanıtla #34 : 06 Şubat 2011, 21:21:07 »
hmm alihanim ben atlamisim bu detayi... smdi tekrardan okuyacagim ona gore siparis gececegim :)

cnk mailimede cwp wermediler:) en azindan cwp yazsalar sole sole die [ faq kismini kopy paste yapsa bile siparis geccem ama:)]
izmir bebesi olduuuuu =)

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #35 : 06 Şubat 2011, 21:58:10 »
Celal Abi sen al sorun çıkmazsa direk geçicem siparişi :D Hayalim hep Aquaracer'dı ama napalım Carrera'da bizi bozmaz :D

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #36 : 07 Şubat 2011, 23:50:18 »

Çevrimdışı Alihan

• Transport
« Yanıtla #37 : 07 Şubat 2011, 23:59:53 »
Abi belliydi, Tag Heuer sonuçta bu, ucuz olması imkansız..

Çevrimdışı BB.

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
« Yanıtla #38 : 08 Şubat 2011, 00:07:50 »

Biran heveslendim abi napiyim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-tag-heuer-men-s-caf7110-ba0803-aquaracer-calibre-s-regatta-chron-38100891/detay?

İstediğim model tam bu. Acaba bu orjinalmidir...

Çevrimdışı Alihan

• Transport
« Yanıtla #39 : 08 Şubat 2011, 00:50:55 »

Biran heveslendim abi napiyim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-tag-heuer-men-s-caf7110-ba0803-aquaracer-calibre-s-regatta-chron-38100891/detay?

İstediğim model tam bu. Acaba bu orjinalmidir...

Yani inan almadan bilmek imkansız. :) Bu adamda o site gibi satıyor olabilir.. En iyisi yetkili satıcıya gidip kafanı rahat ettirmek. Oralarda sıkı pazarlık yapmak daha mantıklı..

Çevrimdışı barisy

• Transport
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #40 : 08 Şubat 2011, 10:24:45 »
Dostlar , istisnalar hariç olmak üzere bir malın değeri , piyasada asla yarı fiyatı veya daha azı olmaz. İstisna nedir , adamın şirketi batmıştır , haciz olmuştur vs sebepten yarı fiyatına anında nakite çevirmiştir. Bu tür olayların haricinde mümkün değil . yurt dışından bir arkadaşım seikonun bir modelini getirmişti, 1 yıl sonra bozulduğunda , sahte olduğuı ortaya çıktı
320d sportplus

• Harbour
« Yanıtla #41 : 08 Şubat 2011, 21:41:30 »
bende simdi buraya yazmaya geldim konu ile ilgiliki, sizin yorumlari gordum:)

abiler adamlara 3 mail attim cwp gelmedi.. 1000liralik kumar oynamayi goze alsamda bile bile bu tarz bi siteye para gondermek mantiksiz geldi :)

ben waz gectim:) 4000lira daha werir orjinalini alirim :P

bu arada berkcan bnde werdigin link acilmadi.. anlatsana biraz o linki :))
izmir bebesi olduuuuu =)