Konu: jant rengi  (Okunma sayısı 10295 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #90 : 04 Nisan 2014, 08:52:18 »
Gunmental  sadece bu renk mi? Google yaznca çok degsk seyler çıkıyor
aslına bakarsanız gun metal dedikleri bir ara renk oldugundan kesın gun metal şudur diyemeyiz ayrıca birde uygulandıgın yerın hacmıne görede renk çok değişiyor benm janta uyguladıgım yoğunuluğu bir arabaya uygulasaydık bildiğin gri olurdu birde uygulandıgın yerın oncekı rengıde çok onemli vs vs vs bu etmenler ve benzererine gçre farklılık gösterio

Burak M.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #91 : 04 Nisan 2014, 11:00:43 »
Sahibinden de buldum.. Mesela kafanizda tasarlanmasi acisindan

iPhone ' dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tergeryan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : 04 Nisan 2014, 12:48:43 »

Mükemmelll. Bu ne renk mesela? Plastı diple olurmu bu? Tesekkur ederm bu arada:)

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #93 : 04 Nisan 2014, 12:54:10 »

Mükemmelll. Bu ne renk mesela? Plastı diple olurmu bu? Tesekkur ederm bu arada:)

şimdi plasti dip ile bir tane gunmetal vardır ancak baktıgınız foto sızı yanıltmasın orası gölgede kalmış renk biraz daha açıktır ve jant 18 yada 19 yanı uygulama alanında daha fazla boşluk var buda rengi daha az gözükmesinden daha açıkmış gibi vbir izlenim bırakır

Tergeryan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #94 : 04 Nisan 2014, 12:55:59 »

şimdi plasti dip ile bir tane gunmetal vardır ancak baktıgınız foto sızı yanıltmasın orası gölgede kalmış renk biraz daha açıktır ve jant 18 yada 19 yanı uygulama alanında daha fazla boşluk var buda rengi daha az gözükmesinden daha açıkmış gibi vbir izlenim bırakır

Benımde 18 boyle yapabılırmıyım acaba.  Boyatmak çok para ya suan onu veremem plastı dıple anca..

Çevrimdışı ......

• Scirocco Gurusu
« Yanıtla #95 : 04 Nisan 2014, 13:29:42 »

Benımde 18 boyle yapabılırmıyım acaba.  Boyatmak çok para ya suan onu veremem plastı dıple anca..

kesin bir şey söyleyemem ama plasti dip artı simli plasti dip atarsan çok güzel bir renk elde edersin akşamlar acayip durur jantlar

Çevrimdışı caglarg

• Scheduled
  • *
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #96 : 03 Ağustos 2015, 23:32:51 »
Selamlar, aracımda interlagos jantlar var 1 tanesini geçen gün dar bir sokaktan geçerken kaldırıma sürttüm. jantları boyatabileceğimiz önerdiğiniz ve fiyatta yardımcı olabilecek işinin ehli bir usta İstanbul'da var mıdır?
Teşekkürler..
Hep atıl kurt, atıl kurt
Bi kere de katıl kurt demedin be..

Çevrimdışı MOY

• Forum Yöneticisi
  • Scirocco Gurusu
  • Yer: İstanbul
  • CUMA ÇIKIŞI CAMİDE HOCAYI DÖVECEĞİZ GELEN VAR MI ?
    • şurukkom
« Yanıtla #97 : 04 Ağustos 2015, 13:24:33 »
bostancı oto sanayi özsaygılı rotbalans tek geçerim.
polat ustayı bul benden selam söyle yardımcı olur golf r lı onur dersen tanır fiyatları biraz pahalıdır ama garantili ve çok kaliteli iş yapar
34 RUN 02 2010 rocco sold
34 RUN 08 2011 E350 4M
34 MOY 86 2011 GOLF R
34 MOY 86 2016 BMW 4 CABRIO